Emziren anneler yardımcı olur musunuz

omdeca

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2018
284
234
Merhaba arkadaşlar konu doğru yere mi açıldı anlamadım kusura bakmayın. Benim dokuz aylık bir bebeğim var. Geçen akşam durduk yere birden dişim kırıldı. Dış doktoruna gittim ve hem sinir tedavisi hem de dolgu yapılması gerekiyormuş. Emzirdigimi söyledim tamam dedi sorun değil ona göre yaparız dedi. Ama ben yinede endişelendim sonucta iğne falan yapiliyor emzirme döneminde diş yaptıran var mı? Şimdiden teşekkürler

Merhaba. Ignedeki maddeler cok düsük oluyor. Yani bebeginize zarar vermez. Bende emziriyordum arka disimde dolgu yapildi. Doktor ona göre ilac kullaniyor. Bir sorun olmadi. Büyük islemler ama genellikle yapilmaz

Bende emzirirken cok tereddutle arastirarak gittim doktor bi sorun olmadigini soylemisti sorun olmaz dedigine gore

Merhaba. Ignedeki maddeler cok düsük oluyor. Yani bebeginize zarar vermez. Bende emziriyordum arka disimde dolgu yapildi. Doktor ona göre ilac kullaniyor. Bir sorun olmadi. Büyük islemler ama genellikle yapilmaz

Cok teşekkür ederim mesajınız biraz rahatlattı insan aynı durumu yaşayan kişileri duyunca daha da rahatliyor

Ben ameliyat olmuştum dr 3 gün sütünü sağ at sonra emzirmeye devam et birşey olmaz demişti. Olmadı da çok şükür. Doktora söylediyseniz ona göre yapar tedavinizi rahat olun.

Merhaba arkadaşlar konu doğru yere mi açıldı anlamadım kusura bakmayın. Benim dokuz aylık bir bebeğim var. Geçen akşam durduk yere birden dişim kırıldı. Dış doktoruna gittim ve hem sinir tedavisi hem de dolgu yapılması gerekiyormuş. Emzirdigimi söyledim tamam dedi sorun değil ona göre yaparız dedi. Ama ben yinede endişelendim sonucta iğne falan yapiliyor emzirme döneminde diş yaptıran var mı? Şimdiden teşekkürler
Ben de apandisit ameliyatı oldum 3 aylikti oğlum gerçi 2 gün hastanede yattım ama eve dönünce emzirdim emzirebilirsin demişti Dr.

Bende yaptırdım kızım altı aylikti sadece bir saat sonra sutumu sagdim boşaltım bı iki saat sonra emzirdim hic bir sıkıntı olmadı

Çocuk Dr danismistim ayrıca

doktor bırsey olmaz dıyorsa olmaz guven
sezeryan oldum mecburı sebeple ekstra amelıyatda oldum 1 saatden fazla surdu dogumla bırlıkte amelıyatım düşün... aldıgım anestezı oldukca yuksek
dogumdan cıkar cıkmaz hemen emzırdım

sende kucucuk ıgnede mınıcık ılac ... hıcc bırsey olmaz endıselenme

Ben dolgu yaptirdim gitmeden onceki gece sutumu sagip dolaba koydum. Dis dr emzirebilirsin dedi ama anestezinin sutteki etkisi 4 saat sonra geciyormus. Bende eve gelince sutumu sagip doktum cunku dis rontgeni cekildi ve ceken kiz sen yinede sagip dok dedi. Aksam sagdigim sutu verdim bebegime 3.5 4 saat sonrada emzirdim

Bende 2 aylik bebegim varken dolgu yaptirdim 4 igne yapti dr bisey olmaz dedi
Olduysa da oldu bilmiyorum :)
Bi problem cikmadi ama

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Diş dolgusu yaptırdım. Çok şükür herhangi bir durumla karşılaşmadim. Biraz bekledim bebisi emzirmek için yaklaşık bir buçuk saat falan doktor emzirebilirsin demişti ama içim rahat etsin diye :)

X