Emzirirken Gögüs Ucu Yarığı ve Domuz Yagı

Benimde aklımda yoktu ama bir kaç tanıdığım ameliyat izine bile iyi geldiğini söyledi benimde bir hayli aklım karıştı dinen günahını biliyorum ama silemem tam kızımın boğazından geçer riski ile karşı karşıya kalmak istemiyorum vebalini ödeyemem

Ablacim siz bilmiyorum hic domuz eti gordunuz mu/yediniz mi ama satildigi buzdolabinin yanina kokudan yaklasilmiyor. Din hassasiyeti olmayan insanlar bile yemiyor, paralari varsa adam gibi et turleri aliyorlar. O murdar yagi neden bebegin bogazindan gecireceksiniz, ne gerek var? Koku berbat bir kere, buzdolabini kokutup murdar edersiniz.

Yurtdişinda yaşiyorum ve hiç ama hiç duymadim domuz yağin cilde bir faydasi olduğunu. Yani normal bir şekilde bile pek kullanilmiyor, kalmis cilde. Hani kullanilsa, domuza haram diye bakmayan, tüketen bir ülkede kullanilirdi.

Bana polemik olsun diye acilan bir konu gibi geldi.
Polemiklik bir durum değil bana şifası oldugu söylenildi bende kafam karıştığı için size sorayım dedim eminim burdada duyan olmuştur domuz yagının yaraya yanıga iyi geldiği söylentisini

Hiç böyle birşey duymadım yok daha neler. Sürdüğünüz memeyi bir de bebek emecek:bicak:
Bebeğe zararı olur mu olmaz mı o hayret birşey de. Size bunu kim önerdi nasıl bir çevre bu anlamadım.
Emzirdikten sonra sütünüzü meme ucunuza sürün.
Gece emzirmeyi bırakın, çatlak önleyici krem sürün tüm gece kalsın, sabah silip emzirirsiniz.
Domuzla da yağı ile de size bu tuhaf akıl dışı fikirleri veren çevreyle de uğraşmayın mümkünse uzak tutun

Son düzenleme:
Ablacim siz bilmiyorum hic domuz eti gordunuz mu/yediniz mi ama satildigi buzdolabinin yanina kokudan yaklasilmiyor. Din hassasiyeti olmayan insanlar bile yemiyor, paralari varsa adam gibi et turleri aliyorlar. O murdar yagi neden bebegin bogazindan gecireceksiniz, ne gerek var?
Ömrü hayatım boyunca görmedim tatmadım haklısınız bende tedirgin oldugum için ögle birşey girişimde bulunmadım zaten temin etmedim sizlere sorayım dedim komşum bulgarıstanlı o dedi

Domuz eti de, yagi da bir derde derman olsaydi zaten tavuk etinden ucuza satilmazdi. Domuzun Almanya'da bu kadar yaygin olmasinin sebebi ucuz olmasi, insanlarin cok para vermeden et yemek istemesi. Diger Avrupa ulkeleri domuza bu kadar sevdali degil asla.

Sanirim Türkiyede pek görülmüyor diye daha ekzotik geliyor ama değil. Dediğin gibi eti çok ucuz. Yaği satilmiyor bile. Yani ben magzada hiç görmedim.

Bu arada eğer ciddiysen konu sahibi, amazonda multi mam yapiskanlar satiliyor. Onun ile gögüs yaram 1 günde gitmişti. Onu bir dene istiyorsan.

Sanirim Türkiyede pek görülmüyor diye daha ekzotik geliyor ama değil. Dediğin gibi eti çok ucuz. Yaği satilmiyor bile. Yani ben magzada hiç görmedim.

Bu arada eğer ciddiysen konu sahibi, amazonda multi mam yapiskanlar satiliyor. Onun ile gögüs yaram 1 günde gitmişti. Onu bir dene istiyorsan.
Tahini denicem olmazsa onuda deniyim evet ciddiyim ben

Vallahi millet ne saniyor bilmiyorum. Ben kokusundan marketteki buzdolabinin yanina yaklasamiyorum.:KK51:

X