En güzel parfüm ?

Tresor ile nuit'i kullanmadım açıkçası, tresor'un kokusunu bir arkadaşımdan biliyorum. Sevdim ama koleksiyonuma dahil etmek istemedim yeterince parfümüm olduğunu düşündüğüm için fazlasına gerek duymadım :) Buraya eklemeyip kullandığım ve sevdiğim;
Chanel - Change ve Armani - Si var genelde bilinen kokulardan oluşuyor parfümlerim... Seninle zevkimiz gördüğüm kadarıyla baya uyuşuyor, daha bilinmedik ve hoş bir koku tavsiyene açığım

Canım klasik tresor olanı ben sevmıyorum. Kayısı kokusu cok yogun. Bu la nuit tresor dediğim daha cok la vie est belle tarzı bi koku.

white linen coook merak ediormm .. nasıl bi koku kndini belli eden bir parfüm mü

walla cnm ben şu hayatta herşeyi değiştrdm b parfümümü değiştiremedm senelerdir :) burberry classic kullanıorum ve herks de hala çok beğenior.ben onu tavsiye ederim....
bende o kokuyu coook seviormm ama herkeste oldugu için cok bilinmiş bi koku oldugu için alamıyormm brazz farklı arıyorm keske cok bilindik bi koku olmasaydy

Avon Luck... bu zamana kadar denediğim parfümlerden bana en çok yakışanı ilk kokladığımda da aşık olduğum parfümümmm ❤

TABİ YENİ BİR PARFUM ALDIM İNSTAGRAMDA GÖRDÜM SIRF MERAK İÇİN ALDIM BUNUDA ŞİŞESİNE BAYILDIM . SİTESİNİDE VERİYİM BEGENİCEĞİNE EMİNİM :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Zara femme kesinlikle tavsiye edilir.
Ve kotonun bir parfümü var adını bilmiyorumda uzur yuvarlak mor bir şişesi var oda güzel.
Ayrıca burrbery weekend ve lolita lempicka'a da güzeldir.
Bunlar içinden zara ve lolitayı kesinlikle tavsiye ederim :)

Lolitayı ben de şişe tasarımına aşık olup aldım ama tenime gitmedi kokusu Öyle kaldı zavallı parfüm aylarca..
Bir süre 212 Sexy kullandım, kokusuna aşık olduğum canım parfüm ama üretmiyorlar mı artık? Bulamıyorum ..

Sonra eşim Dolce Gabbana Pour Femme getirdi yurt dışından. Kokusu da güzel, tenime de gitti.
Şişe bitince bu sefer The One aldı, 2.şişedeyim hala daha onu kullanıyorum, sanırım benim parfümüm bu. Kalıcılığı 10 numara!

Bendeki diğer parfümler:
Jimmy Choo : Tatil parfümüm :)
Dolce Gabbana Light Blue : Spor bir koku
Hugo Boss Deep Red : Oldukça hoş bir koku. Hafif, ama kalıcılığı orta derece.
Yves Saint Laurent'in Black Opium: Kokusu gayet güzel, seksi. Ama o da benim tenime gitmedi. Şişenin yarısı duruyor (Annem bu parfümü sıktığımda bir süre sonra üstümde ayak kokusu gibi bir koku olduğunu iddia ediyor :/ )

Ben CHANEL COCO MADEMOİSELLE kokusunu çok seviyorum. Tabi internetteki fiyatı çok pahalı 400 500 arasında. Ama instagram üzerinden bulduğum bir sayfa birebir aynısını yapmış koku olarak test siparişi verdim ve kokusu aynı. Sağlık bakanlığı da onayladığı için korkmadan aldım. CHANEL COCO MADEMOİSELLE kokusu oldukça hoş bir koku. Orjinalini almak istersen internetten bulabilirsin. Birebir aynı kokuyu almak istersen de benim aldığım yer aşağıda yer alıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…