En İyi Netflix dizi-Filmleri

Dun izlemeye başladım 3.sezondayim🤩
nasıl gidiyor dehşet bi dizi ya monotonlaştığıda oluyor ama ben yinede bırakamadım bide mazisi var bende.ilk sezonlarını üni zamanımda arkadaşımla izlemiştim.
öyle bi kaptrmıştıkki kendimizi sanki gerçek hayat o gibi rüyalarımızda sokaklarda zombiler görüyorduk 😄😄

nasıl gidiyor dehşet bi dizi ya monotonlaştığıda oluyor ama ben yinede bırakamadım bide mazisi var bende.ilk sezonlarını üni zamanımda arkadaşımla izlemiştim.
öyle bi kaptrmıştıkki kendimizi sanki gerçek hayat o gibi rüyalarımızda sokaklarda zombiler görüyorduk 😄😄
Mükemmel ya çok fena stres oluyorum kapımda zombi var gibi hissediyorum 🤣🤣

Yeni bir film tavsiyesi, netflix den.
Bilim kurgu severlere tavsiyemdir!👌🏼👍🏼

Eklentiler

• IMG_20201222_232552.png
    IMG_20201222_232552.png
    832,4 KB · Görüntüleme: 76
Virüs salgın zombi tarzında önerileriniz var mı?Dünyanın sonu tarzındada olabilir ama etkileyici olsun.Bir film izledim dünyanın sonu gbi göstermişler ama hiç bişey olduğu yok sadece ıkı kişi arabada gidiolar sürekli filmin adına denk gelirsem yazayimda hiç izlemeyin boşa zaman kaybı.

Virüs salgın zombi tarzında önerileriniz var mı?Dünyanın sonu tarzındada olabilir ama etkileyici olsun.Bir film izledim dünyanın sonu gbi göstermişler ama hiç bişey olduğu yok sadece ıkı kişi arabada gidiolar sürekli filmin adına denk gelirsem yazayimda hiç izlemeyin boşa zaman kaybı.
Nikole kidman in iSTİLA filmi var.
30 gün gece var harika bi gerilim.
Birde çernobil günlükleri.
Bu üçü bence türünün en iyilerinden izlemeni tavsiye ederim.

Benim şu ana dek izledigim en iyi virus/salgin/dnasi degistirilmis zombi filmi bu.

Eklentiler

• IMG_20201226_110814.png
    IMG_20201226_110814.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 52
Bu filmde dehşetti yaa, soluksuz izledim. Heyecan hız kesmedi. Hem zombi /hem nazi. 2 sini harmanlamislar ve durdurulamaz bir güç! Bunuda kaçirmaa.. Aklima geldikce yaziyorum!! 😂😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20201226_111408.png
    IMG_20201226_111408.png
    872,2 KB · Görüntüleme: 51
The blacklist
Homeland
Prison Break
Breaking Bad
House of Cards
Queens Gambit
Dark
Peaky Blinders
Narcos
Unorthodoks
Galiba aklıma gelenler şimdilik bu şekil :)

Merhaba the 100 dünyanın sonu, the Rain de virüs temalı güzel diziler tavsiye edebilirim izlemediyseniz🤗

Merhaba the 100 dünyanın sonu, the Rain de virüs temalı güzel diziler tavsiye edebilirim izlemediyseniz🤗
dizi pek izleyemiyorum ya.Etrafımdakiler dizi izlemiyor benimde izlemem için tek kalmam gerek oda imkansız gbi bişey bu söyledklerinin ikisinede başlamıştım çok önceden ama yarım kaldı ikiside

dizi pek izleyemiyorum ya.Etrafımdakiler dizi izlemiyor benimde izlemem için tek kalmam gerek oda imkansız gbi bişey bu söyledklerinin ikisinede başlamıştım çok önceden ama yarım kaldı ikiside
Haklısınız bu durumda, ben filmciydim baktım sürekli sürekli film bulamıyorum izleyecek dizilere sardım:)

X