En İyi Netflix dizi-Filmleri

Peki önerebileceğiniz akıcı aksiyon bilim kurgu dizisi var mı acaba ? Kendime akıcı bi dizi bulamadım henüz baştan izliyorum 2 3 bölüm akmıyor .. ya çok yavaş yada gerçekçi gelmiyor. Böyle çocukca geliyor bazıları

The skinner de konu ne uzerine?. Bende 50 states of fright dizisine baslamak istiyorum, netflix de yok sanirim.
Basit gözüken suçların ısrarcı bir dedektifin sayesinde çözülmesi , sürükleyici ve merak uyandırıcı ,
3 sezon yayınlandı ,
50 states of fright bende bakayım ,
better Call soul tavsiye ederim 5 sezon 10 günde bitirdim ,

Merhabalar onerilere bakmak icin girdim simdi sayfalara bakayim derinlemesine :kahve:
Kendi izlediklerimden de yazayim
Fantastik kurgu sevdigimden dolayi The Witcher a bayildim yeni sezonu bekliyorum.
The Originals 2 sezon izledim sonra sıkıldım ama.gene de vampir kurtadam tarzi sevenler icin güzel bir alternatif olabilir.
Anime fanlari icin Saiki K. muhtesem bir anime dizi cok komik devam ediyorum 🙃
Komşum totoro da film ama anime sevenler icin onerim.
Narcos iki sezon izledim guzel sayilir gene yarim kaldi 🤷
Sherlock favorilerimden son iki sezonu izlemedim daha

Netflixte olup bitirdiklerim How i met your mother cok eglenceliydi.

İzleme listemde olanlar Black List, Full metal Alchemist, Breaking Bad, Dark ve Umbrella Academy 👍

Netflix dizilerini izlemezdim hiç. Yeni başladım 2 tane dizi izliyorum simdilik. La casa de papel ve anne with an e :) ikisi de çok güzel. Başka dizi tavsiyesi olan varsa isterim😅😅

Netflix dizilerini izlemezdim hiç. Yeni başladım 2 tane dizi izliyorum simdilik. La casa de papel ve anne with an e :) ikisi de çok güzel. Başka dizi tavsiyesi olan varsa isterim😅😅
En popülerinden baslamissin zaten, bende final sezonunu bekliyorum.Anne with an e ben bir bölüm izledim, sarmadı, bir çiftliğe evlatlık alinan bir kiz çocugunu anlatiyordu, kendi dünyasindan doğayı betimlemeleri filan.

En etkilendiklerimden biri Glitch. konusunu da ekleyeyim

"Avustralya yapımı dizide; Küçük bir kasabanın yerel halkından farklı zamanlarda ölen yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca bir polis memuru ve doktor duygu yüklü bir gizemle karşı karşıya kalır."

Polisiye, suç dizileri sevenler için Marchella'yı öneririm, sürükleyici.
Komedi dizileri sevenler için Modern Family, Cucko,
Aile gençlik dizileri sevenler için Atypical (otizmli bir genci ve ailesini anlatıyor, çok sıcak çok güzel)
Hem ağlamaktan içim dışıma çıksın hem gülmekten yarılayım derseniz After Life.

Lucifer..Hani anlamli,derin,teoriler uzerine kafa yormanizi gerektirmeyecek,cekici neseli ve zipir bir tip(Tom Ellis) izlemek istiyorsaniz deneyin derim.Adi gibi cok sert bir dizi degil,Lucifer gibi bir isim gorunce beklenti biraz farkli oluyor ama izledikce bu beklentinizi hatirlamiyorsunuz bile.Seytan'in en buyuk hileside fark edilmeden insanlarin arasinda dolasmasi degil mi :)

İspanyolları suç ve gerilim konseptinde çok başarılı buluyorum. Netflix'te Şantaj isimli 8 bölümlük, taze bir İspanyol dizisi buldum. İlk bölümünü izledim, mutlaka devam edeceğim, sürükleyici geldi bana.
Katılıyorum, ben de çok başarılı buluyorum. Öneri için teşekkürler, mutlaka izleyeceğim :)

X