Anket En popüler diyet menüleri

En başarılı bulduğunuz diyet menüsü hangisi?

• Ankete Katılan
    1.429
  • Anket Kapalı .
Keşke olsaydı Hayatimda..Allaha şükür çok kalp kirmadim.. Ama kirdiklarimi silip düzeltmek isterdim. O ani öfke çıkışlarını silmek isterdim..
Hepimizin keşkeleri var canım:KK19:Benimde silmek istediğim hayatıma hiç sokmasaydım dediğim insanlar var:KK14::KK53:
Ispanaklı kış aldım tarifi ..ıspanağı çok seviyoruz girdiği her şeye güzellik katıyor...
Ben almadım ama verdiği püf noktalarını kafaya yerleştirdim.Hamur çok ilgili çekti:KK45:

Günaydın KK'nın Güzel Bayanları Rabbim 2016 yılında hayatınızda ne istiyorsanız onu vermesi dileğiyle bana oylarını veren herkese teşekkür ederim. :KK52:@realist@smeagol@canansenturk@clemantin@kayla34@pretty_rose@soocute@gizem350@distance@pptya87@galadriel80@sukedisi@Hurdunya@GezegeNKralicesi@witchhunt@Vesfa@clock@irehil@nerisona@kedicik_cns@melikeeee@mavipatikler@mimar2011@sub@SheZofren@aslii@smrya@symmm@bgapa@Minimocha@themis1990@Kova hatunu@benmatmazel@Yawrukush@demet1973@Chek@masalimsii@burnumundikine@Debusi@fnrbhc44@folik@buusem@hacico@Balonyanak@minikbulut@KaracamdanKelebek@zhrraa@AdAm_OLaCaK_KIZ@fbtl@caglaeris@ay__060@darkmore@maybe_@syes@Be_Ni_1012@esmetime@Nurbale@cadiprensesss@usriyusra@cey3464@fitolmakistiyorum@supapatya88@hayatemek@benYaz@askbahcem@Sevketi_Bostan@demlicaykeyfi@gazozagaci@triskadan nagmeler@monallisa_35@lovesnob@Seherabdul@duygutarik@miray6409@denizkizi_88@arbege@LiveYourLifeee@asya_eda@nuraninbebegi@Kiyara@pinkneoneffect@oslem_dr@kendinehas@Ervaberra@MinikKelebegimm@KalpsizBen@Azra Ece@mysterymom@DerinSuNaz@_kahvedelisi_@sevdam su@hedef38beden@maydaca@hilaln_22@ilki-m@blleg@-Mahperi@Avrenimpaticikk@Lillyyy@Mutsuzum1058@KuyrukluYILDIZIM@asi542@seDNA@ALTINIM@ruvevda@dlkplttt@bhbh_@Alsngzm@fitifit@mim mam@Care87@ggamzeelif@zoey_@Saadetim33@D3S1R3@toprak43@karamelize bulut@herames@meltem_yucesoy@Cgnarse@prenses01fu499@malatyalim44@elifreyyan14@Artemisbobo@Jklyyy@bambi006@fitnesssgirl@AnaelZan@Tarihcianne34@Okyannus@Lucy Lou@pelnpeln@svd38@Cimcime80@eda sevgi ece@seyda29@MHist@esicom@bettybeurre@Mazef@Esdogan@Zeynookaraca@nazende sevgili@Isabel34@lila-

X