Oğlak Burcu 23 Aralık - 20 Ocak En şansız burç Oğlak :/

Melindaa_

Empati yapıyorum yine ben haklıyım ;)
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2018
275
326
Ne olacak bu oğlakların talihsizlik durumu çevrem de ben dahil bütün oğlak burcu olanların sorunu var..Yaa bizim yüzümüz hiç mi gülmeyecek arkadaşım Bıktık Satürnün bize ders vermesinden..
Katılanlar ?

Ne olacak bu oğlakların talihsizlik durumu çevrem de ben dahil bütün oğlak burcu olanların sorunu var..Yaa bizim yüzümüz hiç mi gülmeyecek arkadaşım Bıktık Satürnün bize ders vermesinden..
Katılanlar ?
Ben de oğlağım. Kaç yıldır çok mutsuz zamanlarım oldu ama yakında şansımız dönecek merak etme :KK66: oğlak birkaç senedir bir girdabın içindeydi ama kurtulacak ve güzel günler görecek.

Ben de oğlağım. Kaç yıldır çok mutsuz zamanlarım oldu ama yakında şansımız dönecek merak etme :KK66: oğlak birkaç senedir bir girdabın içindeydi ama kurtulacak ve güzel günler görecek.

Umarım öyle olur tüm kalbimle diliyorum ❤

Oğlağın güzel günler görme zamanı geldi mi acaba:)

Umarım. Dünüm çok kötü geçti :KK43: ama genel olarak bu sene daha iyi şimdilik. Oğlak bu sene toparlayacak, seneye altın sene diyorlar bakalım.
Benim son birkaç yılım kötü geçiyor: ( burada da bu başlığı görünce sasirdim. Bu burç isleri doğru bilmiyorum da umarım artık iyi şeyler olur :)

2008 den beri doğru düzgün belimiz doğrulmadı

2019 oğlakların yılıydı hani ?

Satürn retrosu herkesi etkiledi sadece oğlak değil
Karmik ilişkiler sağlıkla maddi imtihanlar
Satürn yılları unutulmaz zaten en ağır imtihan ile gelir.
Geçmesini diliyorum herkes için

X