Anket En sevdiğiniz göz rengi ?

Favori göz renginiz hangisidir ?

• Ankete Katılan
    931
Tabiiii ki kızımın göz rengini 💜ölürüm
8E5400B0-C82F-44EA-8D2D-1A78867F8B84.jpeg

Annemin ve babamın gözleri siyah renk. Babamın anne ve babası da siyah gözlü. Anneannem kahve, dedem mavi gözlü. Biz üç kardeş yeşil gözlüyüz 😁 Olasılık olarak neredeyse imkansız. Ama oluyor yani.

Bu arada eşim de ben de yeşil gözlüyüz, oğlum mavi gözlü. Ve en yakın mavi göz dedemde...
Oğlunuz küçükse göz rengi halen dönebilir yeşile..
Yaşlandıkça sizinki de maviye dönebilir. babam yeşil gözlüydü gençken. şu an gözleri mavi. Belki dedeniz de gençlikte yeşil gözlüydü?

Oğlunuz küçükse göz rengi halen dönebilir yeşile..
Yaşlandıkça sizinki de maviye dönebilir. babam yeşil gözlüydü gençken. şu an gözleri mavi. Belki dedeniz de gençlikte yeşil gözlüydü?

Dedem hep mavi gözlüymüş hatta lakabı çakır. Oğlum da 4 yaşında artık... Hem benim gözüm niye maviye dönsün 🤦🏼‍♀️

Teşekkürler :KK5: siz büyütmüşsünüz maşallah. Benimkiler daha minnak..
Üstelik biz toplama bilgisayar gibiyiz. Baba kahverengi, anne ela gözlü, oğluş kara gözlü, minik kızım da şimdilik mavi (süt mavisi, döner diyorlar) gözlü bir boncuk :)

Allah bağışlasın Dönebilir doğru kızımın da yosun rengi gibi mavi gibiydi

Dedem hep mavi gözlüymüş hatta lakabı çakır. Oğlum da 4 yaşında artık... Hem benim gözüm niye maviye dönsün 🤦🏼‍♀️
çok şahit oldum, yeşil gözler açılıyor, dönüyor yaşla birlikte.. sizinki de illa dönecek değil, bilgimi paylaştım sadece..

Benim göz rengim ela.Eşimin koyu kahverengi.Cocugumuz mavi gözlü oldu.çünkü esimin annesi mavi gözlü ,benim a anneannem mavi gözlü.Genler cok önemli.

Senin en guzel yerin, kahverengi gozlerin.. gozlerin ah gozlerinnnnnn💖

X