Anket En sevdiğiniz göz rengi ?

Favori göz renginiz hangisidir ?

• Ankete Katılan
    931
Tabii ki yeşiiil yeşil senin yeşil gözlerin :))
Kendi göz rengim olduğu icin en cok yeşili severim :KK70:
Yolda molda bazı mavi renkli gözler görüp de "offf süper masaallah" dedigim de olmuştur. Böyle mavinin değişik tonlari herkeste olmayan.
Esimi kahverengi biliyordum görüşürken, ela oldugunu evlenip daha fazla vakit gecirince fark ettim, ela da güzelmiş :) Adamcagiz 1-2 sene "benim gozum ela" deyip kabul ettirmeye uğraştı, sonunda anladim tamam :KK70:
Sarisin, beyaz tenli, renkli gözlü cocuklari cok bi begenirim, saclarini oksayip sevesim gelir :) Anca erkek cocugum olsa bizim tarafa benzeyip sarisin olacak ama baska cocuk yapmayi istemiyorum maalesef, hayal olarak kalacak.

Kendi göz rengimi unuttum, lens kullandığım için. Eğer benim gibi farklı tonları seviyorsanız gözünüzde hiç korkmadan lens kullanın :KK48: :KK48:

Bir de anne baba mavi gözlü ise çocuğun kahve göz lü olma ihtimali yokmuş. Bunu da 8.sınıf fen bilgisi dersinde öğrenmiştim:)

Eklentiler

• FF3F68A2-E7A1-4B6C-99CB-24B436EC8277.jpeg
    FF3F68A2-E7A1-4B6C-99CB-24B436EC8277.jpeg
    151,1 KB · Görüntüleme: 55
  • C14CBCC3-AC07-498F-85CA-43043C9D760B.jpeg
    C14CBCC3-AC07-498F-85CA-43043C9D760B.jpeg
    415,2 KB · Görüntüleme: 53
göz dr larının bile böyle degişik ve güzel bir göz rengi görmedim dediği bir göz rengine sahıbım ,
ama kızım bana çekmedi tabii:KK61:

Yeşil ve mavi arasında kaldım . Küçükken kuzenlerimin ela gözlerine bakıp sizin gözleriniz çok güzel diye ağzım açık izlerdim.:)
Ama şuanda da mavi seviyorum.

benim gözlerim bal rengi
eşiminki ela
büyük oğlumunki yemyeşil
küçük oğlumunki siyaha yakın..
ama ben büyük oğlumun gözlerini çok seviyorum deniz gözlüm o benim.

Atamla olan göz rengimiz çok gurur verici..maviye aşkım selanikte açılan bir cift gözden geliyor..son kasıma kadar

Ela gözü severim😊Mavi de severim.22 günlük oğluşumun gözleri mavimsi gri gibi bir tonda elaya dönse ne hoş olur 😊

X