En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı

niye editörler yarışmaya giremiyor ki,girin işte ne güzel,bu arada bende katılsammı diye düşünmeden edemiyorum güzel bir kategori olmuş.:KK73:
valla bu sefer yok taraflı, yok yönetim adam kayırıyor diye sesler çıkacak. diğer yarışmalarda katılmadığımız halde böyle ithamlarda oldu.

Ben bu şekilde çok giyiyorum =)
desenli-pantolon.jpg
bak bende de,7 numaralı resimdeki eteğin aynısı,mor sedef bilekliğin ve kolyenin aynısının turkuaz rengi var,bu resimdeki gösterdiğin tarzı bende çok beğeniyorum ayrıca:KK19:

valla bu sefer yok taraflı, yok yönetim adam kayırıyor diye sesler çıkacak. diğer yarışmalarda katılmadığımız halde böyle ithamlarda oldu.
ama okypeteciğim yarışmada yüzler görünmüyor ki,nasıl adam kayırılacak,katılın işte,hem ben sizi bugun ne giydin çek görelimde görmüştüm çok hoş bir tarzınız var,katılın gitsin işte,hatta marga da katılsa süper olur.:KK37:

bak bende de,7 numaralı resimdeki eteğin aynısı,mor sedef bilekliğin ve kolyenin aynısının turkuaz rengi var,bu resimdeki gösterdiğin tarzı bende çok beğeniyorum ayrıca:KK19:
Yaz için çok rahat ve şık kombin oluyor bencee

Uzun maxi eteklerde giyebiliyoruz hııııı :) bir sürü parça yazdım , seç beğen al giy gel sloganımız bu :KK70:

Sözlükte bohem kelimesi ;derbeder, yarının düşünmeden yaşayan, tasasız bir yaşam şeklini benimseyen kimse ya da topluluk; anlamına geliyor. Sanat çevresinde gelişme imkanı bulan bu yaşam şekli zamanla kıyafetleri de etkisine alarak salaş ve derbeder bir tarz olarak gelişmeye devam etti ve bohem tarz denilen bir moda tarzı oluşmaya başladı.

1960-70li yıllarda popüler olan bu akımın asıl çıkış noktası giyim için harcayacak çok parası olmayan, güzel görünmekten ziyade rahatlığa önem veren kişilerdi. Özgür ve gezgin ruhlu, renkli ve cıvıl cıvıl olmayı seven kişilerin tercihi olan bu akımın günümüzde önemli temsilcileri ise Kate Moss, Sienna Miller, Olsen kardeşler, Vanessa Hudgens gibi isimlerdir.
2000lerden sonra tekrar popüler olmaya başlayan bohem giyim tarzı günümüzde daha minimalist çizgilerle kendini gösteriyor. Yine de ana çizgisi değişmeyen bohem tarzının öne çıkan belli başlı ürünleri ise, dantelli elbiseler, salaş bluzlar, şapkalar, iri taşlı kolye ve aksesuarlar, uzun etekler, kat kat çingene elbiseleri, şifon gömlekler, keten kıyafetler, salaş kazak ve hırkalar, renkli ve etnik desenli şallar, saç bantları, çiçek desenli kıyafetler, püsküler, topuklu botlar, kovboy çizmeler Kısacası rahat, salaş, renkli ve etnik desenli her şey

ama okypeteciğim yarışmada yüzler görünmüyor ki,nasıl adam kayırılacak,katılın işte,hem ben sizi bugun ne giydin çek görelimde görmüştüm çok hoş bir tarzınız var,katılın gitsin işte,hatta marga da katılsa süper olur.:KK37:

Ben değil oky katılmalı diyorum nasıl olsa ben düzenliyorum yarışmayıııı gel işte inat etme katıl be okyimmm

bunda zorlanacak birşey yok.
bu stilde herşey denenir. uzun desenli elbiseler pantalonlar. salaş bluzlar. uzun dantelli kısa yada bluzlar. turkuaz gümüş takılar,püskül,otantik , desenli çantalar,kovboy çizmeleri,vs
Ya dione farkında değil , aslında onunda giyime zaman zaman buna kayıyor
Özellikle elbise giyince :)

X