En Tarz Üye Yarışması ✄ Bohem Giyim Tarzı

Geçen yarışmayı kaçıran arkadaşlar oluyor, yeni temayı burada duyar duymaz hazırlıklara başlıyorlar :KK200:
ikinci çeyreği takmamışlar sana:mad:
evet ya takmadılar henüz,belki iki çeyreği birleştirip yarım altın takacaklardır diye bekliyorum margam:KK48:
geçen yarışmayı bende kaçırdım,o ay çok hastaydım yemeğe bile zar zor katılmıştım,iki yarışmayı kaldırmaz bu bünye dedim ama belki bu sefer tekrar ilk sona girmek için katılabilirim:KK70:

evet ya takmadılar henüz,belki iki çeyreği birleştirip yarım altın takacaklardır diye bekliyorum margam:KK48:
geçen yarışmayı bende kaçırdım,o ay çok hastaydım yemeğe bile ar zor katılmıştım,iki yarışmayı kaldırmaz bu bünye dedim ama belki bu sefer tekrar ilk sona girmek için katılabilirim:KK70:
Aaaaaaaa geçmiş olsun neyin vardı ? sağlık olsun canım , yemekte döktürmüşsün sen

Aaaaaaaa geçmiş olsun neyin vardı ? sağlık olsun canım , yemekte döktürmüşsün sen
neyim yoktu ki,önce bademciklerim iltihaplandı ama öyle böyle değil,ayağa kalkınca kafamın içine elektrik veriyorlardı sanki,10 gün onu çektim tam geçti derken bu sefer gözlerim iltihaplandı,hadi onu da atlattım derken gribe yakalandım,mayıs ayı tam bir kabustu benim için,resmen Haziran gelsin diye gözünün içine baktım.Allah beterinden saklasın,daha yeni yeni düzeliyorum.

neyim yoktu ki,önce bademciklerim iltihaplandı ama öyle böyle değil,ayağa kalkınca kafamın içine elektrik veriyorlardı sanki,10 gün onu çektim tam geçti derken bu sefer gözlerim iltihaplandı,hadi onu da atlattım derken gribe yakalandım,mayıs ayı tam bir kabustu benim için,resmen Haziran gelsin diye gözünün içine baktım.Allah beterinden saklasın,daha yeni yeni düzeliyorum.
Çok geçmiş olsun yaaaa..
Şimdi iyisin demi ? göz iltihaplanması fena oluyor :KK43:

X