En yakın arkadaşımla 9 aydır aynı şehirde olmama rağmen görüşmüyoruz

Babası kızı kaçmış sinir krizi geçirdi. İltifat mı etsin. Babası da evet hatalı çalıştırıp tüm parasını alıyordu. Daha bir sürü sorun. Zaten arkadaşım “babamı bile özledim” dedi. Artık çok geç.

Bu ne ya değer mi bir erkek için etrafını aileni silip atmaya o adam da ailesiyle görüşüyordur kesin peeeh
Tabii ki adam kural koymuş. Her çarşamba akşamı annesinin evine gidilecek. Her sabah kahvaltısı hazır olacakmış. Daha bir sürü kural

Kesinlikle mesafe koymalısınız.

Özler tabii babası icin sinir krizi az kalır kardeşim kaçtığında ben şehir dışında köydeydim gece telefonda nasıl bağırmıştım karşıdaki dağdan yankılanmıştı sesim yaşadıklarımız çok zordu Allah kimseye vermesin üstelik bizde kardeşim el bebek gül bebekti ne istese alınıyordu istediği yerde geziyordu güzel bir bölümde üniversite okuyordu

O zaman sıkıntı arkadaşınızda değil eşinde büyük ihtimalle. Belkide eşi bunu yaymakla tehdit ediyor. Keşke kendine olan gücü ve güveni yerine gelsede bu adamdan boşansa bana iftira atıyor diyerek.

Ayy çok üzüldüm ya. Peki şu an barıştınız mı? Ve kardeşiniz pişman mı

O zaman sıkıntı arkadaşınızda değil eşinde büyük ihtimalle. Belkide eşi bunu yaymakla tehdit ediyor. Keşke kendine olan gücü ve güveni yerine gelsede bu adamdan boşansa bana iftira atıyor diyerek.
Evlilik terapistine gidiyorlar daha kasım ayında evlendiler. Sürekli adam onu babanın evine git ama seni kabul etmezler diye tehdit ediyormuş

Eski kafalardan bıktım. Şu eski kafalı iki yüzlü toplumdan bıktım. Güzelim işi gücü yerinde kadın adı batasıca bir bekâret yüzünden bunlara katlanıyor. Canı cehenneme o şerefsizin Gebersin.

Ayy çok üzüldüm ya. Peki şu an barıştınız mı? Ve kardeşiniz pişman mı
Biz barıştık görüşüyoruz kardeşim pişman tabii ki ama damadı da sevdik ailesi desteksiz diye istememiştik arkasında durmuyor diye ama yiğit adam çıktı işinde gücünde kardeşimle anlaşsın sevsinler birbirini ben başka bir şey istemem darısı arkadaşınızın başına inşallah küslük çok zor hele aile olunca çok daha zor

Evlilik terapistine gidiyorlar daha kasım ayında evlendiler. Sürekli adam onu babanın evine git ama seni kabul etmezler diye tehdit ediyormuş
O kadında bunları dinleye dinleye, katlana katlana psikolojisi bitecek. Allah'ım yardımcısı olsun. O herifin kalbine insanlık, sevgi versin inşallah

Aynen. Uyardım korun diye. Bu evliliğin sonu yok çünkü. Ama ben eminim yakında hamile de kalır

bırakmayın arkadaşınızı. kafasını açın yavaş yavaş. korku insana her şeyi yaptırıyor işte. çok üzücü
Biriyle flört ediyordum. Kavga ettik ve bana “arkadaşın bile seni nikaha çağırmadı” dedi.. çok ağrıma gitti. Yani ben yarın bir gün nişan yapsam en yakın dostum nereye kadar yanımda olmayacak ki

Biriyle flört ediyordum. Kavga ettik ve bana “arkadaşın bile seni nikaha çağırmadı” dedi.. çok ağrıma gitti. Yani ben yarın bir gün nişan yapsam en yakın dostum nereye kadar yanımda olmayacak ki
arkadaşınız sağlıklı bir durumda değil. dolayısıyla arkadaşlığınız da sağlıklı değil. artık en yakın arkadaşınız olmayabilir ama onu öylece bırakmayın bence

Arkadaşla görüşmek de kocanın arkasından iş çevirmek değildir ya. Doğru tespit yapmışsınız kocası resmen benden başka kimsesi olmasın bana mecbur kalsın kafasında. Mesafe koymalı mıyım diye sormuşsunuz ama aranıza mesafe zaten girmiş. Siz de artık bırakın bence

Siz aile yönünden rahatlık görmüşsünüz muhtemelen ki kızın durumunu anlayamıyorsunuz. Aynı şekilde diğerleri de. Kızın bahane uydurduğu söylenmiş.

Evde baskı varsa korkudan bir sokak öteye bile gidemez. Sizin, arkadaş ailesiyle tanışıklığınızın olması yasak sebebi. Kanlısı gibi bir şeysiniz. Anca eşiyle aranızı düzeltmeniz lazım ki görüşmenize engel koymasın.

Ben görüşemesek de bağımı koparmazdım. Şu anda bana daha çok muhtaç halde. Başka çıkar yolları arardım. Doktor randevusu, market alışverişi gibi yerlerde görüşme...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…