Enayi yerine mi koyuyor?

Bir de şöyle bir şey oldu. Tadilatta derz aralarında kararma vardı usta baktı dedi ki abla bu kir, kararma yapmamış bak sildim çıktı. Zaten tüm derzler değil taş çatlasa 5-6 yer öyle. Bunu da söylediğimde benim patron (o çok zengin) Koçtaş’dan usta getirdi (?!!!) bütün bu derz aralarını yaptırdı dedi. Haydaaa e napiyim ben de getirdim usta ama böyle dedi adam. Vallahi sinek küçük oluyor ama mide bulandırıyor.
Bir süre öncesine kadar aşırı iyi niyetliydim şunu da yapar mısın bile demezdim kırılmasın diye ama ne oldu dersiniz kaç senedir evimi gözüm kapalı emanet ettiğim şahsı etinden deterjanına kadar evimdeki erzaklardan benim farketmeyeceğim şekilde çantasına koymuş götürecekken yakaladım..kim bilir neler neler götürdüde ben farketmedim bu zamana kadar.burada bir konu vardı bakıcısı evden yiyecek götürüyordu hatta buzluğumdaki kıymada azalmış diye yazmıştı konu sahibi bunu okuyunca içime kurt düştü bir takip edeyim çok güveniyorum olmaz ama dedim iyi ki de demişim. O konu bende farkındalık oluşturdu mesajımı okuyan arkadaşlar sizde yapmaz demeyin güvenmeyin kimsenin günahını alamam ana dikkatli olmaktanda zarar gelmez.ortada duran altın takılarıma elini sürmeyip az az farkettirmeden götürmüş evinin ihtiyaçlarını.aylardır eşimle beraber yapıyorum temizliğimi hiçte eksikliğini hissetmedim içim rahat artık..bu arada erzaklarımda eskisinden daha uzun sürede bitmeye başladı.

X