english home bornoz kullananlar

ttwity

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
43
0
Merhaba arkadaşlar çeyizi için aile seti alacağım english home'un bornozları hoşuma gitti ama suyu iyi çeker mi bilmiyorum, öte yandan aklım özdilekte çünkü kullananlar çok memnun ve tavsiye edeni çok, acaba aranızda english home dan bornoz kullanan var mı

bunları beğendim ben
$0c4f2f8d-d1b6-43c2-8de4-d3287d74ea2b (1).jpg $7d6d0846-db6a-470f-8ed8-b09a8c339c0e.jpg

Son düzenleme:
kızlar bence tek tek parça parça bornoz seti almak mantıklı değil takım olarak 8veya 12 parça şeklinde olanlar çok hoş ben indirimi yakalayıp karacadan 100tl ye almıştım annem de karacanın yine indirimli bi ürününü almış tavsiye ederim ben çok memnun kaldım :) daha kullanmadım ama çok kaliteli kısmetse ağustosta kullanıcam :)

Merhaba arkadaşlar çeyizi için aile seti alacağım english home'un bornozları hoşuma gitti ama suyu iyi çeker mi bilmiyorum, öte yandan aklım özdilekte çünkü kullananlar çok memnun ve tavsiye edeni çok, acaba aranızda english home dan bornoz kullanan var mı

bunları beğendim ben
Eki Görüntüle 734350 Eki Görüntüle 734351

Kimse de yazmamış, ben de merak ediyorum ???

kızlar bence tek tek parça parça bornoz seti almak mantıklı değil takım olarak 8veya 12 parça şeklinde olanlar çok hoş ben indirimi yakalayıp karacadan 100tl ye almıştım annem de karacanın yine indirimli bi ürününü almış tavsiye ederim ben çok memnun kaldım :) daha kullanmadım ama çok kaliteli kısmetse ağustosta kullanıcam :)

konu eski ama yazmak istedim english home ev için almıştım berbat ürünler asla almayın derim renkler anında soldu yırtıldı ve taş gibi oldu english home dan çok kalite beklemeyin derim

Ben de belki birinin işine yarar diye yazayım. Arkadaşların dediği gibi tek bornoz yerine aile seti daha avantajlı. Onun ötesinde bazı markalarda çeyiz setleri satılıyor onların içerisinde bu setler bedavaya bile gelmiş oluyor. Marka olarak dikkat etmek lazım bornoz dediğiniz uzun ömürlü bişey tek alınacaksa da kampanya takip edilebilir. Ben yakın zamanda linenste rafları boşaltıyoruz kampanyasında pierre cardin görmüştüm uygun fiyata. Kendim karacadan set aldım almasaydım linenstekini alabilirdim . kolay gelsin

X