Ensest...

Amin!

Kitabı okuyunca elim titredi,adam kitap yazmış,zihniyetine tukurdugum zohniyetsizi bunun üzerine kitap yazmış. Bu çok ciddi bana göre bundan sonrada bir şey yapilmaz ise artık benim umudum kalmaz.
Bende öyle inanın hala soktayim bunu bir zevkle övünerek anlatmış terbiyesiz ahlaksız mahluk gerçekten idamı o münasip yerinden hemde öyle hakediyor ki Allah belasını versin !

Bende öyle inanın hala soktayim bunu bir zevkle övünerek anlatmış terbiyesiz ahlaksız mahluk gerçekten idamı o münasip yerinden hemde öyle hakediyor ki Allah belasını versin !
Amin,o zevkle yazdığı kitabin her bir harfi ahirette onun için ateşten kat kat azap.olur inşallah.

Amin,o zevkle yazdığı kitabin her bir harfi ahirette onun için ateşten kat kat azap.olur inşallah.
İnşallah ama artık bununla ilgili bir kanunun gerçekten çıkması gerekiyor bu gibi haberler böylelerini teşvik ediyor gibi hissediyorum ben bu dünyada da bulmalı cezasını .. cezaevlerinde işkence yapıp öldürüyorlar ya ondan öncesi ölüm bunlar için iyilik oluyor yaptıklarıyla o masumlara ettikleri ile kalıyorlar

Aynı fikirdeyim,şehrin en işlek.gobeginde idam edilmedikçe artarak devam edecek. Hiç bir yaptırım yok,cezaevinde öldürüldükleri ne malum? Ekmek elden,su gölden yaşıyor çoğu. İnşallah sesimiz duyulur,artık bir şeyler yapılır.Cok korkuyorum ama elimden hiç bir şey gelmiyor.

Aynen öyle her olayın üzeri kapatılıp unutuluyor ne yazık ki ..

İşte bunlar gibi kanı bozuklar yüzünden bu tip olaylar normalleştiriliyor.Sonra dayı kızına, teyze kızına, hala kızına yeğenine ,torununa et parçası gözüyle bakan ahlak yoksunu pislikler türüyor.

( Psikolojik destek aldınız mi ?

Ensest diyince dayı amca v.s sandım ,maalesef ki bu durumlarda çok

Istismar derken , taciz mi ? Aileniz neredeydi ?

Çok soru sordum.özür dilerim , anlamaya çalışıyorum.

Geçenlerde yine yazdım , komşumun çocuğunun başına geldi.

Bir sürü çocuk odada oyun oynuyor. Annelerde çay sohbetinde ( asla yalnız birakilmamalilar )

Çadır varmış odada. 7 yasında bir erkek 4 yaşındaki bir kız çocuğuyla doktorculuk oynuyormuş sözde. Kızı ciplakmis anne içeriye gittiğinde.

Kanım dondu duyunca. Çocuğu da ailesini de tanıyorum. Anne ret etmiş, herkesi evden koymuş.

Çocuklar en hassas noktam. Uzattım farkındayım

Adam normal görfugu gibi kitap yazmış,ballandıra ballandıra anlatmis. Heveslendirmis,belki birilerini cesatlendirmis. Allah kahretsin,gün yüzü görmesin.

Destek almadım.Hep üzerini örtmeye çalıştım.Bize gelirdi oturmaya ,annem mutfakta olurdu çoğu zaman o şerefsize sofra hazırlamaya.Hadi oyun oynayalım deyip saklambaç oynamaya başlardık.Kapı arkasına sıkıştırıp özel bölgelerime dokunduğunu unutamıyorum.Anneme söylesem inanmazdı büyük ihtimal sonuçta yeğeni.

Ben öyle yeğeni parçalarım.

Aaa anladım

Bunun eğitimle alakası yok insanlar eğitilirken hâyâ ahlak dersi almıyorlar bu insanın sapık ruhuyla alakalı vijdansız lık edepsizlik sapıklık Allahtan korkmaz kuldan utanmaz bunlar Allah bin belasını versin bu zihniyet teki kişilerin..

Öncelikle umarım atlatırsınız bu durumu ve cümleme Allah bu internetin bin belasını versin diyerek devam etmek istiyorum. Ben ciddi manasa ensest denilen birşey bilmezdim en fazla geçen sene ögrendim diyebilirim.. ve bunlara karşı birçok grup var.. aklınıza gelebilcek en uç seyler.. örn; anne ensest, abla ensest, kardes , yenge, hala vs vs ......ilk okuduğumda, öğrendiğimde çıldırmıştım. Yani demek istedigim şey şu;İNTERNET denilen şey öyle bi hayatımıza girdi ki herşeyi alelen ortada ve herkes görerek , öğrenerek yeni seyler kesfediyor.. ve yeni nesilin durumu ortada sımarık ergenler . Denemek amaclı olsun, birbirine hava atmak olsun ne bilim iste aklımıza gelmiyecek durumlar söz konusu. Gerçekten ben çok korkmaya basladım artık bu gidişat nereye? Bebek getiremicek miyiz bu dünyaya? Biz kime güvenicez?Artık bebeklere atladı bu pislik iğrençlikler kucucuk cocuktan zevk alacak duruma gelmiş pislik canavarlarla yaşıyoruz. Onlar her yerdeler. Gebersinler umarım.!!

o kaç yaşındaydi? malesef 6-7 yaslarda başlıyor cinsel meraklar... eğer oda o yaşlardaysa çocukluk olarak görüp ruhunuzu biraz daha rahatlatabilirsiniz,tabi 16 yaşlarında koca delikanlıysa yaptığı ap açık taciz,istismar.

Geçenlerde arkadaşıma gittim onun çocuğu dört benimki bir buçuk yaşındaydı o zaman benim bir kızım var omun da oğlu var kızım nereye gitse peşinden gittim bana dedi ki evde de böyle peşinde misin sürekli yadırgadı gözümün önünden bir an ayırmamalı için ne çabalar sarf ediyorum dışarı çıkınca yoruluyorum ama olsun diyorum iyi yapıyorum çünkü pislik işte nerde olacağı belli mi kimi zaman kuzen kimi zaman Amca kimi zaman her gün selam verdiğimiz biri
Sizin suçunuz yok o şerefsizmiş çok çok üzüldüm psikolojik destek aldınız mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…