Erdoğan: 'Bu Bir Veda Değil, Fatiha’dır'

dejavu_one

canım oğlum varlığına şükür..
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.725
14.811
Yine ezbere desteksiz atma olmus:)

Erdogan in Istanbul belediye bakani oldugu yillar : 1994-1998 yillari arasi
Erdogan in bir siir bahane adilerek hapse gidisi : 1998 sonu
Rahsan affinin cikarilma tarihi : 2000

Yani neymis, okudugu siiri kiytirik bir bahane yapip hapse atacaklarina, bu iddialar icin hapse atabilirlermis:)) Yani ortada Rahsan mahsan affi yokmus o zaman:)))

Hea bu arada Rahsan affinda kurtulan biri var evet, SSK yi batiran biri:)))))

Özellikle alıntı yapıp yazdım ki bildirimlerinde göresin diye bak bak iyi bak BELEDİYE BAŞKANI OLDUĞU ZAMAN YAPILAN YOLSUZLUKLARI, SÜREKLİ İHALE VERDİĞİ İŞLETMELERİ YOK PAHASIA ÜÇ KURUŞA SATTIĞI İŞLETMELERİMİZİ BUNLARDA MI YALAN? Rahşan affı 2000 yılında Ak parti kurulma yılı 2001 yani Ak parti kurulmadan önce Rahşan affı zaten çıkmıştı. Üzerindeki diğer davalardan zaman aşımı ve paraya çevrilerek çeşitli dalaverelerle bir mahkemenin yetkisinden alıp öbürüne vermesine iyi bakınn gözlükte vereyim mi baya uzun yani gözünüz yorulmasınn :KK53:

DivaSatanica

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2011
1.458
288
36
Aferin güzel takip ediyorsun beni, aynen böyle devam et. :)

Dam üstünde saksağan vur beline kazmayı.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2215 gün geçti.

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Anlayacak anlayacak az daha cabalasin anlayacak:)))

Birdaha anlatalim anlayacak ablalari:)))

Yani neymis, okudugu siiri kiytirik bir bahane yapip hapse atacaklarina, bu iddialar icin hapse atabilirlermis:)) Yani ortada Rahsan mahsan affi yokmus o zaman:)))

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Bak nasilda anladin kendini:))

Hadi sen " ekonomik kriz" hayal et.

AKP nin gitmesi icin ekonomik kriz isteyenin diger hayallaride söyle mi olur acaba:)))

"Ekonomik kriz olur sonra Ekmeleddin CHP nin basina gecer, sonra Selaattin icisleri bakani olur" :)))))))))))))))))))))))))

Amaninnnnnnnnnnnnnnnnn:))))))))

dejavu_one

Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.725
14.811
Aaaa gönül gözlü arkadas;

Siz degilmiydiniz diger baslikta " mecbur ülkeyi gelistirecek, mecbur yatirimlar yapacak, insanlarin vergisi ile yapiyor" diyen:))

Sonrada arkadasin sordugu " bundan öncekiler neden yapmiyordu, neden ülke bitmis haldeydi, o zaman verdigimiz vergiler nereye gidiyordu" sorusuna cevap veremeyen:))

Sonrada o sinirle bu basliga gelip " insallah ekonomik bir kriz olurda, kurtuluruz" diyen:))

Evet bazilari ülkenin kriz yasayip batmasina bile razi AKP nin gitmesi icin, Rahmetli Necip Fazil yillar önce bu kisilere dikkat cekmisti:))

Hadi sizi "ekonomik kriz olsun" hayalinizle basbasa birakayim:))

Ay gel nereye gidiyorsun daha karpuz kesecektik diyeceğim ama oruçluyum iftara artık.

Bilmem kaç yılının şeylerini gösterip tüp kuyruğu yok efendim ekmek kuyruğu deyip kaç yıllarından örnek veren de sizdiniz. Bakın gitmeyin bir yere kaçmayın da paylaştığım yazıya iyi bakın tüm yaptığı işlerde ihalelere nasıl fesat karıştırmış, cebini nasıl doldurmuş nasıl yandaş işletmelere vermiş ihalelleri sonra o ihaleleri verdiği işletmelerdeki insanlar nasıl ceza almış, hadi buyrun okuyun hani ispat istiyorsunuz ya herşey de işte yolsuzlukların ispatı.

Size bişey soruyoruz hala her zamanki gibi geçmişte öyleydi böyleydi. Neden Başbakan istifa etmedi sorum çok açık ve net bunun cevabını istiyorum etmesi gerekirken neden hala Başbakanlıktan vazgeçemedi madem tertemiz neden dokunulmazlık zırhını çıkarıp atmadı meydan okumadı cevap istiyorummm evetttt :KK52::KK52::KK52: ekonomik kriz zaten halkın cebinde yaşanıyor kimse evine et götüremiyor meyve alamıyor, verilen kuş kadar zamlar daha o ay eriyip gidiyor ayy pardon ama siz bilmezsiniz siz yurtdışı şartlarında yaşıyorsunuz sorayım o zaman Türkiye'de bir kilo etin fiyatı ne kadar, bir klo kirazın peki benzin fiyatları nedir son soru asgari ücret ne kadar? :KK31:

dejavu_one

Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.725
14.811
Anlayacak anlayacak az daha cabalasin anlayacak:)))

Birdaha anlatalim anlayacak ablalari:)))

Valla ben sizin gibi ezbere konuşmuyorum ispatlı konuşuyorummm bakın geri sayfalaraaa bir sayfa Erdoğan'ın yolsuzluk olaylarını yazdım işte ispatı neden hala görmezden gelip cevap veremiyorsunuz o davalardan nasıl aklanmış ne olmuş ihale fesatlıkları hepsi ortada ama bunları görmezden gelmekte üstünüze yok öyle değil mi? Evet dokunulmazlığı devam eden bir Başbakanın temiz olduğuna inanmak çok mantıklı zaten :KK53::KK53::KK53::KK53:

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Yok ben buradaydim, cevap veriyordum ama sanirim siz iyi ndegilsiniz:KK53::KK53:
Noluyor lan:))))
Pencere falan ac ne bileyim birsey yap:KK52::KK52:

Ben size cevap vermeme konusunda hakliymisim, anlamama ayagina yatiyor birde anlamazdan gelecegim diye acayip seyler yaziyorsunuz..

Yok ben size cevap vermem tamam birdaha siz sakin olun...

Asil simdi gideyim ben zira acayip bir tarz aldi:)

Neyse Halkin sectigi ilk Cumhurbaskani Recep Tayyyip Erdogan insallah..
Ve Türkiye ye ilkleri getirip, Yeni Türkiye nin tarihinin baslangici olacak adam..

Allah yar ve yardimcin olsun...

yercekimli karanfil

Güzel günler de bizi görecek mi?
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2010
11.698
22.421
Benim inancimla ibadet etmek zorunda degil ki insanlar binim düsüncelerimle hareket etsin hanimefendi:)

Yani bizim düsüncemiz bizi baglar, sizin düsüncenizde sizi..

O nedenle " simdi siz böyle görüyorsunuz, biz böyle mi oluyoruz" sorunuz abes olmus.

Tipki birilerinin, delilsiz, ispatsiz hükümeti hirsiz ilan edip, birde hükümeti destekleyenlere " hirsizi destekleyen hirsiz" benzetmesi kadar sacma, kimse kimse ile ayni seye inanmak zorunda degil!

Haklısın sen öyle dedin diye Allahin planı Erdoğan olmuyor çok şükür ki. Ama yazdığın yine de sakıncalı bence.:KK19:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 922 gün geçti.

dejavu_one

Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.725
14.811
Benim inancimla ibadet etmek zorunda degil ki insanlar binim düsüncelerimle hareket etsin hanimefendi:)

Yani bizim düsüncemiz bizi baglar, sizin düsüncenizde sizi..

O nedenle " simdi siz böyle görüyorsunuz, biz böyle mi oluyoruz" sorunuz abes olmus.

Tipki birilerinin, delilsiz, ispatsiz hükümeti hirsiz ilan edip, birde hükümeti destekleyenlere " hirsizi destekleyen hirsiz" benzetmesi kadar sacma, kimse kimse ile ayni seye inanmak zorunda degil!

Hala delilsiz ispatsız diyor yahu görmezden gelirseniz tabi ki size göre pürüpak olur neden bir sayfa yazdığım şeyleri görmezden geliyorsunuz bunlar iftira olamayacak kadar gerçek oysa ki neden okuma zahmetine girmiyorsunuz. Çöp toplamada, bilboarlarda, metro da, akbilde, Seka'nın limanların yok paraya satılmasına cevabınız var mı? varsa alalım evet öyle ezbere konuşmak olmuyor weiss hanımm. Hala ortaya yazıyorsunuz.

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Yok hicbir sakincasi yok merak etmeyin.
Dünya üzerinde herkes birseylere inanir.
Biri CHP nin ekmeleddin ihsanoglu ile elele olmasini cok olumlu bulurken biri cok sakincali buluyor.
Biri " Erdogan gitsin isterse ekonomik kriz olsun" diyor, biri Erdogan a Ülkeyi kalkindirdigi icin tesekkür, Türkiye ye Erdogan gibi bir lider nasip etttig icin de Allah a Sükür ediyor.

Yani biz Erdogan i Türkiye ye nasip eden Allah a sükürler olsun Allah yar ve yardimcisi olsun diyoruz ...

Son düzenleme:

EbediMutluluk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2012
3.961
1.289
yazmıcam yazmıcam ama dayanamadım, nasıl bi insansın sen ya
ülkede ekonomik kriz isteyecek kadar
ALLAH akıl fikir versin!

Son düzenleme:

dejavu_one

Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
27.725
14.811
Yok ben buradaydim, cevap veriyordum ama sanirim siz iyi ndegilsiniz:KK53::KK53:
Noluyor lan:))))
Pencere falan ac ne bileyim birsey yap:KK52::KK52:

Ben size cevap vermeme konusunda hakliymisim, anlamama ayagina yatiyor birde anlamazdan gelecegim diye acayip seyler yaziyorsunuz..

Yok ben size cevap vermem tamam birdaha siz sakin olun...

Asil simdi gideyim ben zira acayip bir tarz aldi:)

Neyse Halkin sectigi ilk Cumhurbaskani Recep Tayyyip Erdogan insallah..
Ve Türkiye ye ilkleri getirip, Yeni Türkiye nin tarihinin baslangici olacak adam..

Allah yar ve yardimcin olsun...

Allah'a şükür Allah veriyor orucumun sabrını gayettte aklım yerinde.

İşinize gelene cevap verin işinize gelmeyince de cevap vermem demek sizin olayınız ben Rahşan affı olayına cevap verdim görmediyseniz geriye bakın.

Hani ispatsız delilsiz iftira atıyorsunuz diyordunuz ya bir sayfa dolusu yazdım işte sayın dokunulmazlık zırhı içinde tertemiz Erdoğan'ın belediye başkanlığı yolsuzluklarını cevap veremiyorsanız kabul ediyorsunuz demektir ki zaten kabul edilmeyecek yanı yok ispatllı işte hepsi iftira olamayacak kadar da ayan beyan hani Kılıçdaroğlu'nın sgk yolsuzluğunu dilinize doluyorsunuz ya söyleyecek başka hiçbirşeyiniz yok yaa neden Başbakan hakkında bir sayfa yazdığımız şeylere cevabınız yok olamaz zaten ay pardon vardır gözünüzle mi gördünüz biz de şöyle diyelim siz de Kılıçdaroğlunun yolsuzluğunu gözünüzle mi gördünüz. Peki o zaman ben susayım yine bilgiler konuşsun;

Kılıçdaroğlu’nu Rahşan Affı’ndan yararlandığını iddia ederek, Başbakan’ın yolsuzluk konusunda sıkıştıkça joker gibi kullanmasına neden olan kişi Yaşar Okuyan. Okuyan, geçmişte Star Gazetesi’ne verdiği bir demeçte, ameliyatlarda ve diğer tedavilerde kullanılan sarf malzemelerinin, SSK'nın 1992 yılında ilaç şirketleri ile yaptığı protokolle ihalesiz olarak alındığını hatırlatarak, bu sırada meydana gelen ilaç yolsuzluğu nedeniyle 60'a yakın firma yöneticisi hakkında dava açıldığını söyledi.

Okuyan’ın suçlananlardan 29'unun mahkum olduğunu belirttiği olayda mahkum olanların 9'u 4,5 yıl yatıp çıkmış, bir kısmının da cezaları ertelenmişti. 1992-1999 yılları arasında SSK Genel Müdürlüğü görevini yürüten Kemal Kılıçdaroğlu da soruşturma kapsamında ifade vermeye çağrılmış ve kendisinden yolsuzluklarla ilgili bilgi alınmıştı. O nedenle Kılıçdaroğlu'nun anlatımları dosyada “ifade sahibi” olarak yer alıyor.

Bu sırada 55’inci hükümet döneminde çıkarılan “Rahşan Affı” nedeniyle dosya kapatıldı. İşte Tayyip Erdoğan’ın durmadan masaya sürdüğü olay buydu ve Kılıçdaroğlu bu dosyada suçlu olarak yer almıyordu.

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Pro Üye
7 Mart 2012
3.390
427
Bak orucum diyorsunuz yazik diye dayanamiyorum anlatmaya calisiyorum..

Simdi sizin o " belediye döneminde yaptigi yolsuzluklar" diye paylastiklariniz gercek olsaydi, Erdogan i, okudugu bir siir icin degil, o attiklari yolsuzluk iftiralari ile hapse atarlardi.

Ayrica Erdogan 1994-1998 yillari arasinda Belediye baskanligi yapti. Hapse girisi 1998 sonu. Rahsan affi 2000 de cikti.

Yani eger o yolsuzluk iddialari gercek olsaydi, Erdogan i, okudugu siir icin degil, o yolsuzluk iddialari icin iceri atarlardi, ortada af falanda yoktu zira.

Ama o yolsuzluk iddialari yalan oldugu icin bri siiri bahane edip Erdogan i hapse attilar.

Umarim anlamistir:)) Anlamasanizda birdaha anlatamayacagim, zira bunuda orucum dedinizde onun icin son bir kez anlattim:)