Erkek aileleri neden böyle ve benim sınavım

Nasıl başlarsa öyle gider. Tavrını koy. Kartlarını açık oyna. Seni rahatsız eden şeyi "güzel bir üslupla" anlat. Anlamıyorsa "anladıkları üslupla" anlat benim yaptığım gibi Herkes duracağı yeri bilsin. Sonuçta çocuk değilsiniz. Eviniz barkiniz ayrı. Bahaneler uydur önce misafirim var,bir yere davetliyiz,eşimle çıkacağız gibi. Bir kere anlamazlar iki kere anlamazlar illaki istemediklerini anlarlar. Bence böyle sus pus devam etme yoksa alışkanlık haline getirirler.

Hep sizi buluyor galiba nişanlıyken belliymis zaten

Ne güzel 2 hesapta aktif

Benim.kiyafetimi birisi giyse ben bir daha giyemem onu. Onun ter kokusu sindi diye. Birisi birseyi benden rica etse vsririm ama bana sormadan kullanirsa benim de hosuma gitmez. Acikca konusmak lazim. Baktiniz olmuyor o geldiginde yayak odasini kilitlemeniz lazim. Bu tipler amcak bundan anlar. Esinizin kardesini uyarmasi lazimdi. Sadece size hak vermekle kalmis ama sorunun cozumunu size birakmis.
Kayinpeder konusuna gelince eger gelmeden haber veriyorsa bir bahane bulun her seferinde. Haber vermeden geliyorsa siz olmasaniz ne yapiyor peki? Ince dusunemeyen insanlarla ugrasmak gercekten cok zor.

Hırkanızı izinsiz giyinip gitmesi hırsızlık gibi bir şey bana göre. Ben de bazı arkadaşlarımın evinde duran eşyaları çok beğeniyorum ama alıp gitmiyorum mesela. Bence burada bir problem var.

Bu konuya beğenmedim emojisi koyan arkadaşlara pes diyorum. Ben okurken şiştim, kızcağız yaşıyor. Benimkiler de aynı da ben Allah'tan çok uzak bı şehirdeyim ama böyleleri arsizdir dert anlatamazsın maalesef.

O gelince odanızı kilitleyin. Bozukursa bozulsuun.

Bende yeni evliyken haftada iki defa gidiyordum sürekli çağırıyorlar ,geliyorlardı evime,birde neden az geliyorsun diye söylenmeye başlamışlardı .şimdiki aklım olsa en baştan tavrımı belli ederdim,sizde rahatsız olduğunuz konularda eşinizle konuşun boyleleri anlamıyor ,saygı anlayış yokk.

Yaaa kıs kardeşini beğenmezsen başına bu gelir bende bi kız kardeşim ablam var sağolsun canım benim benden çok çekti. Görümcene soğuk bi şeklide ben sevmiyorum böyle şeyleri de, rahatsız oluyorum de. Ama tatlı tatlı minnoş minnoş değil sert bi şekilde söyle hırkanı alıp gidiyo mu? Canım manım değil ismini söyle hırkayı unuttun alıyım ben onu de. Bi utansın akıllansın ya

1.5 ayda 4 defa fazla değil aslında ama yeni evli olduğunuz için garip. Kv ye oynayın size ondan umut var. Kardesi de acik acik azarlayacaksiniz yapacak baska bir sey yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…