Erkek arkadaşım bana inanmıyor

girl2525

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2024
6
-16
Merhaba arkadaşlar, acil bişey danışmak istiyorum. Benim şuan bi ilişkim var bu bir iki aya aileler tanisip nisanimiz olacakti. Ben daha önceden bi nişanlılık gecirdim ama aramizda herhangi bi cinsel yakınlaşma olmadı. Şuanda erkek arkadaşım birlikte olursak kafam rahat edecek sacma şeyler dusunmiycem senide yersiz eski konuları açıp üzmem dedi. Birlikte olduk ve ilk defa birlikte oldum ona guvendim inandım cok kısa sürede cok sevdim. Benden kan gelmedi ve ben bunu hic düşünmemiştim bile onun korkusu bile olmamıştı. Niye gelmediğini bende bilmiyorum esnektir belki dedim herkeste gelmiyomus sonuçta. Bana her tartışmamizda bu konuyu açtı şimdi de tanıdığım kiz jinekolog var ona gidicez birlikte o doğruları soyelyecek diyo ona anlatmis bana guvensizligini neler oldugunu herseyi. Mesajlari istedim atmadi. Bana ya kabul et yada baska seyler düşünürüm bidaha olmam hayatinda diye tehdit etti. Hatta aksi bisey çıkarsa raporla ailenin karşısına çıkar seni rezil ederim dedi. Okadar gururum incindiki okadar mobbing uyguluyoki bende kendimden eminim tamam gidelm dedm ama oraya hic gitmek istemiyorum üstelik arkadaşı cok kırıcı çok küçük düşürücü. Sen beni hicmi dusunmuyosun ne hale gelirim onurum gururum travmatik bi durum olur bu benim icin dedm ilgilenmiyorum bisy olacağı yok dedi. Daha sonra uc gun bana hic yazmadi aramadi yolculuga ciktm ona bile bisy demedi dün akşam aileler isin icine girince bi duruldun hayırdır yazmış. Çıldırıyorum yemin ederim dayanamıyorum artık sacmaliklarina. Sen arayip sormuyosun ben niye yazayım dedm haklısın yazmamaliyim dedi bugunde numarami silmiş. Ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum bende onu silsem bu sefer korktun gerçekten bisey var demekki falanmi diycek napacagimi bilmiyorum ama onada bisyi kanıtlamak istemiyorum zaten hem o durumun pişmanlığı var hemde bununla uğraşmak istemiyorum. İğrenç durum farkındayım fikir verin lütfen kafayı yiycem

Ailesiyle tanıştırdı evlilik icin birikim yapti ev aldi defalarca özlediği icin ağladığını biliyorum oyuzden ben inandim cok bağlandım cok sevdim ama bi insan bu kadar nasil değişir anlamıyorum

Şuanda erkek arkadaşım birlikte olursak kafam rahat edecek sacma şeyler dusunmiycem senide yersiz eski konuları açıp üzmem dedi. Birlikte olduk ve ilk defa birlikte oldum
bu ne demek yahu
ne demek yani birlikte olursak kafam rahat edecek ??
sen sana bunu diyen bi insanı anında kapının önüne koymak yerine gidip bir de birlikte oldun ki ?
ya niye kendinize bunu yapıyorsunuz ?

Elli sene önce bazı yobaz babalar kızları markete gitti diye bekaret testi yaptırıyordu. Zihniyet tıpkısının aynısı.

Çok şey yazmak istiyorum ama elim varmıyor. Sana doğru gelen neyse, kendini ezmeden ve ezdirmeden onu yap bence.

Eğer o ahlaksız ve saygısızın dediklerini yapar ve evlenirsen de zaten hak ettiğin kişiyle evlenmiş olacaksın o yüzden şikayet etmemelisin.

Evet hayatimin en büyük pişmanlığı bunu kabul etmek. İstediği şeyi yaparsam biliyorum bu bende travmatik olacak baska bi doktora benmi gitsem raporu gotursem diyorum ona bile gücüm yok gunlerdir bana etmediğini birakmadi onun icin hicbisey yapmak istemiyorum

Sakın gitmeyin asla da muhatap olmayın. Çok rahatsız ederse şikayetçi olacağınızı söyleyin. Asla ailenizin öğrenmesinden korktuğunuzu belli etmeyin. Söylerse de kendisinin daha çok zarar göreceğini hissettirin. Zaten doktora gittiğinizde haklı çıkıp evlilik yoluna dahi girseniz en ufak tartışmada ailenize söylemekle tehdit edecek asla size huzur vermeyecektir. Siz dik durun havlayan köpek ısırmaz.

Şuanda erkek arkadaşım birlikte olursak kafam rahat edecek sacma şeyler dusunmiycem senide yersiz eski konuları açıp üzmem dedi. Birlikte olduk ve ilk defa birlikte oldum
Daha saçma çok az şey okudum bu sitede.

En basindan birlikte olalim icim rahat etsin diyen biriyle ayrilmayip devam ettiginiz ve birlikte oldugunuz icin bu kadar yuz bulmus. Boyle bir arkadasi varsa onun kendisinin soylemesi lazimdi her zaman kan gelmez diye ister ogrensin ister ogrenmesin bakire oldugunuzu ayrilin bu adamdan.
Arkadaşı tam tersi iyice doldurmus sanki bu sekilde cok ayrilan oluyo yalan soyleyen oluyo hersey belli olur buraya getir rüşvet teklif edenler bile oluyo durumu degistirmem için falan demiş

Sakın gitmeyin asla da muhatap olmayın. Çok rahatsız ederse şikayetçi olacağınızı söyleyin. Asla ailenizin öğrenmesinden korktuğunuzu belli etmeyin. Söylerse de kendisinin daha çok zarar göreceğini hissettirin. Zaten doktora gittiğinizde haklı çıkıp evlilik yoluna dahi girseniz en ufak tartışmada ailenize söylemekle tehdit edecek asla size huzur vermeyecektir. Siz dik durun havlayan köpek ıs

Arkadaşı tam tersi iyice doldurmus sanki bu sekilde cok ayrilan oluyo yalan soyleyen oluyo hersey belli olur buraya getir rüşvet teklif edenler bile oluyo durumu degistirmem için falan demiş
Kendisi salliyordur baska erkeklerden duymustur. Sakin taviz vermeyin tehdit edersede korkmayin. Bir an once ayrilin.

Sakın gitmeyin asla da muhatap olmayın. Çok rahatsız ederse şikayetçi olacağınızı söyleyin. Asla ailenizin öğrenmesinden korktuğunuzu belli etmeyin. Söylerse de kendisinin daha çok zarar göreceğini hissettirin. Zaten doktora gittiğinizde haklı çıkıp evlilik yoluna dahi girseniz en ufak tartışmada ailenize söylemekle tehdit edecek asla size huzur vermeyecektir. Siz dik durun havlayan köpek ısırmaz.
Engelliyimmi engellesem ben hakliymisim diye düşünür mü sizce artık evlilik olmaz zaten istemiyorum

Erkek arkadaşınızın kafası rahat etsin diye onunla birlikte oldunuz demek. Daha neler duyacağız yahu. Siz o isteğine karşılık verirseniz, teste de götüreceğim der neden demesin?
Bundan sonrası için kendinizi ezdirmeyin bari.
Arkadaşı dediği kişiye de başka şeyler söyletip sizden kurtulmak istiyordur, olamaz mı olabilir. 🫠

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, acil bişey danışmak istiyorum. Benim şuan bi ilişkim var bu bir iki aya aileler tanisip nisanimiz olacakti. Ben daha önceden bi nişanlılık gecirdim ama aramizda herhangi bi cinsel yakınlaşma olmadı. Şuanda erkek arkadaşım birlikte olursak kafam rahat edecek sacma şeyler dusunmiycem senide yersiz eski konuları açıp üzmem dedi. Birlikte olduk ve ilk defa birlikte oldum ona guvendim inandım cok kısa sürede cok sevdim. Benden kan gelmedi ve ben bunu hic düşünmemiştim bile onun korkusu bile olmamıştı. Niye gelmediğini bende bilmiyorum esnektir belki dedim herkeste gelmiyomus sonuçta. Bana her tartışmamizda bu konuyu açtı şimdi de tanıdığım kiz jinekolog var ona gidicez birlikte o doğruları soyelyecek diyo ona anlatmis bana guvensizligini neler oldugunu herseyi. Mesajlari istedim atmadi. Bana ya kabul et yada baska seyler düşünürüm bidaha olmam hayatinda diye tehdit etti. Hatta aksi bisey çıkarsa raporla ailenin karşısına çıkar seni rezil ederim dedi. Okadar gururum incindiki okadar mobbing uyguluyoki bende kendimden eminim tamam gidelm dedm ama oraya hic gitmek istemiyorum üstelik arkadaşı cok kırıcı çok küçük düşürücü. Sen beni hicmi dusunmuyosun ne hale gelirim onurum gururum travmatik bi durum olur bu benim icin dedm ilgilenmiyorum bisy olacağı yok dedi. Daha sonra uc gun bana hic yazmadi aramadi yolculuga ciktm ona bile bisy demedi dün akşam aileler isin icine girince bi duruldun hayırdır yazmış. Çıldırıyorum yemin ederim dayanamıyorum artık sacmaliklarina. Sen arayip sormuyosun ben niye yazayım dedm haklısın yazmamaliyim dedi bugunde numarami silmiş. Ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum bende onu silsem bu sefer korktun gerçekten bisey var demekki falanmi diycek napacagimi bilmiyorum ama onada bisyi kanıtlamak istemiyorum zaten hem o durumun pişmanlığı var hemde bununla uğraşmak istemiyorum. İğrenç durum farkındayım fikir verin lütfen kafayı yiycem
Böyle bir şey geçmiş olsa başımdan; bana güvenin yoksa yol orada der kendi yolumu çizerdim.
Neyi neden kanıtlamak? Dervişin fikri neyse zikride odur. Ayrıca "birlikte olursak saçma şeyler düşünmeyeceğim" ne demek? Ne düşünüyordu da böyle bir şey yaptı. Resmen "ürünü(!) almadan bir deneyeyim bakalım kusuru(!) var mı ?" demek olmuş bu. Bu kadar saygısız bağnaz bir adamla ömür geçmez diyeyim ben sana.
Kaldı ki Jinekolog neye bakacak? Yani bunun zamanı belirlenebiliyor mu?
Onu da geçtim hasbelkader gittiniz, muayene oldunuz, her şey yolunda (!) raporu aldınız. Sonra ne olacak biliyor musunuz? "sen evlenmeden önce benimle birlikte oldun, ne mal olduğunu bile bile seni aldım ben sus otur yerine" cümlesini duyacaksınız.

Engelliyimmi engellesem ben hakliymisim diye düşünür mü sizce artık evlilik olmaz zaten istemiyorum
Kendisini telefonla arayıp tehdit edin . Seni siliyorum bu iş bitti şayet ağzını açacak olursan beni zorladığını herkese söylerim adını tecavüzcüye çıkarırım zaman geçtiği içinde kanitlayamazsin diyin . Ve derhal engelleyin . Asla geri de dönmeyin eşyaları postalayin gitsin . Bu dediklerimi ona yazili yazmayın sakin sözlü söyleyin.

X