Erkek arkadaşım bana inanmıyor

Böyle bir adama asıl sizin rest çekmeniz gerek. Kendini ne sanıyor? Hiçbir şey yapamaz. Bu şekilde tehdit edersen davacı olurum,şikayetçi olurum dersiniz. Sizin hukuki haklarınız var bir kendinize gelin. Reşit bir kadınsınız,iki tarafın rızasıyla bir şeyler yaşanmış bundan utanmanıza gerek yok. Cinsellik ayıp ve yasak bir durum değil ki. Kendinizi kanıtlamaya da ihtiyacınız yok. İnanmıyorsan inanma benim sana hiçbir şey kanıtlamaya ihtiyacım yok diyin ve hayatınızdan çıkarın. Sizi, siz olduğunuz için kabul edecek kafa yapısı yobaz olmayan bir erkek ileride karşınıza çıkacaktır. Sırf birlikte olduğunuz diye niye kendinizi böyle bir hanzoya mecbur hissediyorsunuz? Bu adama mecbur değilsiniz. Biri gider biri gelir,kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Böyle bir adamı asıl sizin kabul etmemeniz gerek? Kadınlık gururunuz bir erkekten daha önemli olmalıdır. Bunu sakın unutmayın bir erkek, bir kadını bırakabilir ama o kadının kariyeri ve duruşu kadınla birlikte kalır. O yüzden lütfen karakterinize ve kariyerinize odaklanın. Sizi öyle bir ortamdan ancak bunlar çıkarabilir. O kim köpek sizi muayene götürüyor hayırdır? Önce kendisi bir psikiyatriste gitsin.

Kendinizden bu kadar mı nefret ediyorsunuz, hiç mi değeriniz yok. 10 tane doktordan rapor da alsanız bu adam sizinle evlenmez. Kendinizi daha fazla küçültmeyin.

Merhaba arkadaşlar, acil bişey danışmak istiyorum. Benim şuan bi ilişkim var bu bir iki aya aileler tanisip nisanimiz olacakti. Ben daha önceden bi nişanlılık gecirdim ama aramizda herhangi bi cinsel yakınlaşma olmadı. Şuanda erkek arkadaşım birlikte olursak kafam rahat edecek sacma şeyler dusunmiycem senide yersiz eski konuları açıp üzmem dedi. Birlikte olduk ve ilk defa birlikte oldum ona guvendim inandım cok kısa sürede cok sevdim. Benden kan gelmedi ve ben bunu hic düşünmemiştim bile onun korkusu bile olmamıştı. Niye gelmediğini bende bilmiyorum esnektir belki dedim herkeste gelmiyomus sonuçta. Bana her tartışmamizda bu konuyu açtı şimdi de tanıdığım kiz jinekolog var ona gidicez birlikte o doğruları soyelyecek diyo ona anlatmis bana guvensizligini neler oldugunu herseyi. Mesajlari istedim atmadi. Bana ya kabul et yada baska seyler düşünürüm bidaha olmam hayatinda diye tehdit etti. Hatta aksi bisey çıkarsa raporla ailenin karşısına çıkar seni rezil ederim dedi. Okadar gururum incindiki okadar mobbing uyguluyoki bende kendimden eminim tamam gidelm dedm ama oraya hic gitmek istemiyorum üstelik arkadaşı cok kırıcı çok küçük düşürücü. Sen beni hicmi dusunmuyosun ne hale gelirim onurum gururum travmatik bi durum olur bu benim icin dedm ilgilenmiyorum bisy olacağı yok dedi. Daha sonra uc gun bana hic yazmadi aramadi yolculuga ciktm ona bile bisy demedi dün akşam aileler isin icine girince bi duruldun hayırdır yazmış. Çıldırıyorum yemin ederim dayanamıyorum artık sacmaliklarina. Sen arayip sormuyosun ben niye yazayım dedm haklısın yazmamaliyim dedi bugunde numarami silmiş. Ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum bende onu silsem bu sefer korktun gerçekten bisey var demekki falanmi diycek napacagimi bilmiyorum ama onada bisyi kanıtlamak istemiyorum zaten hem o durumun pişmanlığı var hemde bununla uğraşmak istemiyorum. İğrenç durum farkındayım fikir verin lütfen kafayı yiycem
Seninle ilişkiye girmek için seni kandırmış böyle saçma şeyi kabul edip beraber olursanız başınıza bunlar gelir tabiki. Böyle gerzeklere bu gücü siz veriyosunuz. Jinekologlar kollarını açmış rapor vermek için sizi beklemiyor bekaret testi için başhekimlik onayından tutun bir sürü ıvır zıvır dosya gerekiyor, sanıyosunuz ki bakacak yazacak saçma sapan işler bu kadar saf olmayın. Hiçbir doktor bununla uğraşmaz sözel der esnek vs diye geçer ondada yanınızdaki adama asla bilgi vermez. Siz nerde hangi dünyalarda yaşıyosunuz senaryoya bakın doktor “sevgiline” bilgi vericek. Sen pısmak yerine bi güzel ağzınım payını ver havlayan köpek ısırmaz. Doktora gidicem bekaret testi için dosyaya taciz yazdıracam karakolda görüşürüz de. Ödünü patlat ailene ona buna der diye korkma en kötü senaryoda bile hiçbir şey kanıtlayamaz. Korkmayın kızlar artık o devirde değiliz artık kimse “zar” üzerinden ne kanıt sunabilir ne iddada bulunabilir.

Engelliyimmi engellesem ben hakliymisim diye düşünür mü sizce artık evlilik olmaz zaten istemiyorum

Ne düşünürse düşünsün. Zaten size inanmayan bir adamın ne düşündüğü kimin umrunda. Daha nişan olmamış, aileler tanışmamış. Yani ailelere açıklama yapmak, hediyeleri göndermek falan filan gibi mecburiyetleriniz de yok. Tanıdığım en büyük malsın yazıp her yerden silin gitsin.

Ben konu sahibinin 16-17 yasinda falan oldugunu dusunuyorum bence fazlasi yok. Akli basinda yetiskin bir kadin bu kadar basit ve komik bir sekilde tongaya dusmez bence. Neyse yasi geciyorum. Boyle adamlara hicbir zaman prim verme. Yap lan de. Yap ulan senden korkan senin gibi olsun de. Korkunuzdan beslenir, daha da cok sey alir sizden.

o kadar içi rahat değilse çükünü biraz daha tutup birlikte olmadan önce muayeneyi teklif etmesi gerekmez miydi?

gidin normal bir jinekoloğa, arkadaşına gitmeyin çünkü o bana hiç iyi niyetli gelmedi gerçi şu anda zaten ilişki yaşanmış, neyi nasıl kontrol ediyorlar bilen birisi beni aydınlatırsa sevinirim.

siz de onu bir cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar testine sokun, hiç sanmıyorum böyle birinin temiz çıkacağını
bende tam bunu yazıcaktım. acaba kendisi kaç kişiyle birlikte oldu nasıl olsa onlarınki doktorada gitsede anlaşılmaz, erkekler yaparsa elinin kiri tabi

Bunun arkadaşının doktor olduğuna emin misiniz siz? Bir kere hasta gizliliği denen bir şey var siz o raporu alsanız da göstermek zorunda değilsiniz. O çok bilmiş arkadaşı da sizin izniniz olmadan sonucu söylerse sağlık verinizi izinsiz paylaşmasından onu da şikayet edin. Erkek arkadaşınız o kadar fena ki diyecek laf bulamıyorum.

Merhaba arkadaşlar, acil bişey danışmak istiyorum. Benim şuan bi ilişkim var bu bir iki aya aileler tanisip nisanimiz olacakti. Ben daha önceden bi nişanlılık gecirdim ama aramizda herhangi bi cinsel yakınlaşma olmadı. Şuanda erkek arkadaşım birlikte olursak kafam rahat edecek sacma şeyler dusunmiycem senide yersiz eski konuları açıp üzmem dedi. Birlikte olduk ve ilk defa birlikte oldum ona guvendim inandım cok kısa sürede cok sevdim. Benden kan gelmedi ve ben bunu hic düşünmemiştim bile onun korkusu bile olmamıştı. Niye gelmediğini bende bilmiyorum esnektir belki dedim herkeste gelmiyomus sonuçta. Bana her tartışmamizda bu konuyu açtı şimdi de tanıdığım kiz jinekolog var ona gidicez birlikte o doğruları soyelyecek diyo ona anlatmis bana guvensizligini neler oldugunu herseyi. Mesajlari istedim atmadi. Bana ya kabul et yada baska seyler düşünürüm bidaha olmam hayatinda diye tehdit etti. Hatta aksi bisey çıkarsa raporla ailenin karşısına çıkar seni rezil ederim dedi. Okadar gururum incindiki okadar mobbing uyguluyoki bende kendimden eminim tamam gidelm dedm ama oraya hic gitmek istemiyorum üstelik arkadaşı cok kırıcı çok küçük düşürücü. Sen beni hicmi dusunmuyosun ne hale gelirim onurum gururum travmatik bi durum olur bu benim icin dedm ilgilenmiyorum bisy olacağı yok dedi. Daha sonra uc gun bana hic yazmadi aramadi yolculuga ciktm ona bile bisy demedi dün akşam aileler isin icine girince bi duruldun hayırdır yazmış. Çıldırıyorum yemin ederim dayanamıyorum artık sacmaliklarina. Sen arayip sormuyosun ben niye yazayım dedm haklısın yazmamaliyim dedi bugunde numarami silmiş. Ne yapmaya çalışıyo anlamıyorum bende onu silsem bu sefer korktun gerçekten bisey var demekki falanmi diycek napacagimi bilmiyorum ama onada bisyi kanıtlamak istemiyorum zaten hem o durumun pişmanlığı var hemde bununla uğraşmak istemiyorum. İğrenç durum farkındayım fikir verin lütfen kafayı yiycem
Benim anlamadığım zaten birlikte olmuş seninle bekaretin bozulmadıysa da bozulmuştur ilişkiye girdiğiniz için doktorda neyi öğrenmeyi amaçlıyor acaba.Atık çöpler bile bu adamdan daha değerlidir bu nasıl iğrenç zihniyet...bide tehtid etmeye kalkmış her yerden engelleyip hayatından def etmelisin,hiçbir şeyi de ispatlayamaz gerekirse savcılığa git

Ne demek benimle ilişkiye girersen kafam rahat edecek? Böyle saçma bişey hiç duymamıştım. Bunu diyen adam benimle evlenmek istemiyor beni kandırıp ilişkiye girmek istiyor diye düşünürdüm. Ayrıca bana güvenmiyor musun deyip ayrılmanız lazımdı.burda ayrılmanız gerekirdi. Daha saçma neler okuyacağım

eğer ki seni ailene söylemekle tehdit ediyorsa sende onu cinsel istismar suçundan savcılığa vermekle tehdit et:) bu ikisi ölümüne kapışır ve onu hayatindan çıkarmak istiyorsan başka hiç bir şeye gerek kalmaz. ne kötü insanlar var ya!!!! birlikte olalım kafam rahatlasinmis. kafan kopsun.

Haydi beraber olalım da rahatla deyip olunan biseymi bu ya bu kadar basitlestirirseniz olacağı buydu aklı fikri 2 bacağın ortası olan adama büyük bir koz vermişsiniz

Ön sevişme uzun sürerse ve yeterince gevşenir hazır olunursa zar esnek olmasa da kanamayabilir. Bu adam manipülasyonla istismar etmiş sizi. Peki bu istismarcı, şantajcı arkadaş kendisi bakir miymiş de sizin zarınıza bu kadar kafayı takmış. Bu arkadaşa öyle küfürler yazarım ki burda neyse şimdi
Bu sebeple tekrar etmiş olayım; bakir olsanız bile bakirelik takıntısı olan adamlardan uzak durun kızlar bu adamlarda ciddi sorunlar çıkıyor!

Cok úzúcú bi konu.
Bi kizin hayatini bu kadar hice saymasi
Safligi aptalca inanmasi bitirdi beni yemin ediyorum

Dikkat et òbúr kisiye satmasin seni.

Gerçekten aşırı iğrenç bi olay. Dön de ki doktora gidiyormuşuz okay peki ben senin başka kızlarla sevişip sevişmediğini nereden bileceğim sen de kanıtla bakalım? Ben erkeğim cart curt derse sen de de ki “canım ya cinsel hastalıklar erkek kadın tanımıyor hadi bi git test yaptır bakalım benim de içim senden yana rahat olsun başkasıyla cinsellik yaşamamış diyeyim, bana hastalık kaptırmaz diyeyim” Sana çektiği köpek muamelesini aynen ona iade et aynısını sen de ona yap 2024 yılındayız adamın fikirlerine düşüncelerine bak. Adam sana inanmıyor bile, ya ileride başka bir olayla karşılaşırsanız ne yapacak sana inanmak yerine elalemin ağzına mı bakacak? Kaldı ki bakirelik vs gibi konular çok özel, kişisel ve hassastır. Sen ne dediysen odur. Böyle terbiyesiz gibi ikide bir bunun muhabbetini çevirip hele de sana inanmayıp olayları farklı boyuta çekmek, seni millete rezil etmekle tehdit etmek gerçekten sevgilinin hem zeka seviyesi düşüklüğünü hem de ahlakını çok net gösteriyor. Bu adamı yarın koluna takıp toplum içine de sokamazsın eğitimsiz neandertal bir kişilik.

X