Erkek arkadaşım bana inanmıyor. :(

ya daha birlike olmadan senle pazarlığa giren bir erkekler nasıl birlikte oluyorsunuz..sizinmi mideniz geniş benmi geri kafalıyım.evlilik öncesi cinselliği yaşamanızdan bahsetmiyorum, ama böyle planlı programlı pazarlıklı ilişkiler mide bulandırıcı

bu nasıl bir saflık nasıl bir safsata anlayamıyorum. anlamam da hiç bir zaman gerekmez inş.

bir kere yeni sevgiline eski sevgilinle yaşadığını tüm detaylarıyla paylaşmak da nedir.
sonra; adam milletle yatmış kalkmış ama bakire değillermiş, kandırmışlar onu, senin bakire olduğuna inanmıyor vs. adam bekaret bozmayı takıntı haline mi getirmiş.
hem bozuldu muhtemelen de ne. bozulmuş işte bariz.

size geçmiş olsun. yakın zamanda ayrılırsınız zannederim...

konuyu dini içeriğe taşımak istemem ama bunu yapıp bir de günah almak, allah rızası gibi kelimeler kullanmak hiç bağdaşmıyor. tabi neye inanıyorsunuz onu bilmiyorum.

İnanmaz tabi, çünkü inanırsa "artık benim namusumsun " deyip evlenmesi gerekir. Halbuki memlekette daha atar gider yapıp tehdit edip bakireliği test edilecek kaç yüz bin saf! kız var. Ne diye evlensin ki? Hatta şu an peçeteyi çöpe atmış yeni birini "düşürüyordur"

:oha:

allahım, ne iç karartıcı bir konu bu.ne olur,biraz okuyun.(okuldan bahsetmiyorum)hergün,gelecekten,umudumu kaybetmeme neden oluyorsunuz."peçete" nedir,"altın bilezik"nedir?yapmayın allahaşkına,ciddiye alıp,hasta oluyorum sonra.

Aynen arkadaşım okuyunca cinler tepeme çıkıyor,bu nasıl bir gençlik diyorum..
Kız olmayı bile altın bilezik olarak gören zihniyete ne denir ki?

Merhabalar herkese... Daha yeni üye oldum. Çok büyük bir derdin içinde kaldım ben. Nasıl çıkarım işin içinden bilmiyorum. Erkek arkadaşımla yaklaşık üç dört aydır cinsellik yaşıyoruz. Tam bir cinsel birleşmeyi geçen hafta yaşadık. Daha önceki kız arkadaşları tarafından bekaret konusundan kandırılmış. Bana sürekli eğer önceden biriyle yattıysan bunu söyle kızmicam diyodu. Ya da tehditler savuruyodu eğer bana yalan söylüyorsan bunun cezasını ödetirim vs vs. Neyse ben daha önce kimseyle yatmadım. Ondan önce sadece bir tane sevgilim oldu onunla da yakınlaştık ama cinsel birliktelik boyutuna hiç varmadık. Ben tüm detaylarıyla eski sevgilimle neler yaşadığımı da ona anlatmıştım. Geçen hafta birlikte olduk ve bozuldu muhtemelen çünkü kan geldi o bölgeden. İç çamaşırımda günlük ped vardı. Şu an beni itham ediyo ben adetmişim sözde ve onu kandırıyomuşum salak yerine koyuyomuşum. Kanı sildiğim peçeteyi kadın doğumcu bir tanıdığına vermiş. Eğer yalan söylüyosam yüzüme bakmicakmış bir daha. Peçeteden anlaşılabiliyor mu? Eğer anlaşılıyorsa inşallah çıkar ortaya da günahımı aldığını anlar. Bir de o hafta boyunca ben geciktirici ilaç almıştım. Adet olmam imkansız. Ya bide sorum geciktirici almışken, acaba rahim zorlandığı için gelen kan adet kanı olabilir mi? Daha önce hiç kimseyle yatmadım. Onunla böyle bir muhabbet geçince doktora da gitmiştim ve bakire olduğum kesindi. Yardım edin allah rızası için elim kolum bağlandı :KK43: .
Ayyy derde bak derde sanki kocan da senden ispat bekliyor vallahi migdemı bulandırdı aranızda ki diyalog bu adam sana yol yapıyor bal demedi deme senden alacağını almış zaten hatta almakla yetmemiş bi de götürmüş doktora hey Allahım ne günlere kaldık

Canım ısın ozu erkek arkadasın kadını sadece ıkı bacak arasından goren bırı.tek amacı da cınsellık.sımdı senle beraber oldu amacına ulastı kacmak ıcın bahaneler yaratıyor
yada her kıza bu şekilde yaklaşıyor olmalı taktiği budur bunun gibi zihniyetlerin :KK12:

demek ""daha önce biriyle yattıysan söyle kızmıycam"" dedi ha.
bence bu denli birini kaçırma hemen evlen.

:eek::işsiz:

Biz kadınlar hep safız kandırmaya hazır ve nazırız birde bize seytan derler asıl seytan onlar
Erkekler afedersın seylerıyle bız kalbımızle hareket edıyoruz ondan.erkekler gıder beraber olur bırısıyle unutur hemen ama kadınlar oyle mı? hemen baglanır onun ıcın kendını kımseye kullandırtmayacaksın

X