Erkek arkadaşım evlenmek istemiyor...

Benimde cevremde var boyle ornekler. evlenmem evlenmem adamları aşık olunca 3 4 ayda bile evlenebiliyorlar.

Avlanmışsın da olmamış işte
30 unda evlenince de sevindirik olmuşsun
Evlenmek isteyen kıza aman yapışkan gurursuz deyiveriyorsun
Kötü yoruma kötülük ile cevap vermeyelim, boşver. Varsın yapışkan desin. Ben kendimi biliyorum sonuçta. Ortamlarda da kız kardeşlik kazanacak falan der böyleleri. Ama hemcinsini yerden yere vurmaktan asla çekinmez. Sahi empati nerede?

Empati? Yedim ben onu

Eleştiri kaldıramayacaksanız neden konu açıyorsunuz? Ne yapalım, el birliği ile pohpohlayalım mı sizi?

İlk yorumumu değiştiriyorum o zaman; tutun yakasını çocuğun, sakın bırakmayın. Evlenene kadar zorlayın, sonra gelip burda “kocam çok ilgisiz, onu nasıl kendime çekebilirim” konuları açın.

Boşverrr böyle moral bozan tipler öyle çok ki ben gülüp geçiyorum
Eğleniyorum onlarla
Yapışkanlık yapan kendinden bilir işi

E bu kadarı da size kalmadı.? Çok sağolun naçizane yorumlarınız için. Çok iyi geldi. Dediklerinizi bir bir uygulayacağım. Eksik olmayın

Sağolasın canım şaka maka 14 yılı devirdik evlilkte benim eşim sevgililikte de iyi bir hayat arkadaşı olacağını belli eden ,sorumluluk sahibi bir adamdı.Ben ona, haftada 2 haftada bir kaçamak buluşmalarla yetinemeyecek kadar aşıktım.Ya hep ya hiç dedim

Bu noktada sevgilinize ya evlilik ya ayrılık demekten başka çare yok, benzer bi durumda beş yılın sonunda ya evlenelim ilk atama için seninle olacağımız şehri, ya ayrılalım ailemle olacağım şehri yazayım dedim. Sen sağ ben selamet diye gayet net konuştum. İki günün sonunda evlilik teklifi edip iki ayın içinde evlendik.

Noldu ya gezegenler retro falan mı yapıyor, ne bu sinir?
Şu güzel bahar günü camı açın biraz hava alın, sakinleşirsiniz.
Sinirli değilim aksine eğleniyorum senin gibilerle
Bence havayı senin alman lazım
Çoğu kişi zaten burda seni haksız buldu
Seninki eleştiri değil içindeki zehiri kusma canım
Biraz hayata pozitif bak empati yap
İyi insan olmayı öğren
Bak hamilesin galiba çocuk yetiştireceksin ilerde
İnsanları boş yere kırıp dökme
Bu dünyanın bin bir türlü hali var
Hadi bakalım

Çocuğuma önce genel terbiye kurallarını öğreteceğim; bak çocuğum seninle “siz” diye konuşan birine “sen” diye hitap etme, terbiyesizliktir diyeceğim mesela

İyi eğlenceler

Çocuğuma önce genel terbiye kurallarını öğreteceğim; bak çocuğum seninle “siz” diye konuşan birine “sen” diye hitap etme, terbiyesizliktir diyeceğim mesela

İyi eğlenceler
Hmm peki lady
Yüksek müsaadenizle alıntı yapmamanızı rica etsem?
Sizle senle olmuyor o iş be canım
Ne kadar kibar olduğunu yaptığın yorumlarda gördük biraz önce bence artık susmalısın!

Hmm peki lady
Yüksek müsaadenizle alıntı yapmamanızı rica etsem?
Sizle senle olmuyor o iş be canım
Ne kadar kibar olduğunu yaptığın yorumlarda gördük biraz önce bence artık susmalısın!
İnsanlar patavatsızlık ile dürüst olmayı karıştırıyor. Buna da dobralık diyorlar. Sosyal medyadan , takma ad ile yorum yapmak çok kolaydır çünkü. İş yorum yapmak değil burada birsürü kişi fikrini belirtti çok güzel yorumlar da okudum , birbirimize katılmadığımız da oldu. herkes benim gibi düşünmek zorunda da değil tabi ki. Ama kırıcı olmayın. Her ne olursa olsun tanımadığınız bir insana (tanıdığın dahi olsa ) onun kırılacağı cinste yorum yapmaya hakkı yok kimsenin . Buraya insanların fikirlerini duymak için yazdım , patavatsızca üslupta kırıcı şeyler duymak ve aşağılanmak için değil.

Neden korkuyor ki? Siz anlaşabiliyor musunuz? Agrasif ve anlayışsız değilseniz ve birbirinizi seviyorsanız ertelememesi lazım. Siz baskın mısınız ilişkide? Veya onun burcu balık tam bir balık erkeği tavrı bu kaçışlar

Kilit nokta şurası. Kimse beni bu kadar sevmemişti diyor, kimseyi bu kadar sevmemiştim demiyor. Sizi yeterince sevmediğini kendi ağzıyla söylemiş.

İlişkinizin bu haliyle mutlu. İlişkinizi bir sonraki adıma taşımak istemiyor ancak ayrılmak da istemiyor. Deneseniz, “tamam evlenmek istemiyorsan evlenmeyelim böyle devam edelim ama evlenmek istemiyorum demelisin, söz ayrılmayacağız” şeklinde konuşursanız gerçeği söyleyebilir anca.

Başka bir yorumunuzda da kendinizce yaptıklarınızdan bahsetmiştiniz.

Siz sevgiliniz için benim için elinden gelen herşeyi yaptı, beni çok seviyor diyebiliyor musunuz?

Bence sorun asıl sevenin ve ilişkinin devam etmesini isteyenin ve bunun için çabalayan tarafın sizin olmanız.

Evet sanırım haklısınız. O da elinden geldiğince bir şeyler yapmaya çalıştı o da ilişkimiz için uğraştı ama daha çok isteyen ve çabalayan ben oldum sanırım.

Espri yaptım ablacım
Espiri yaparken artık alt yazı kullanıcaz
Kim peşinden koşmuş bu arada
İşim olmaz hadi şimdi
senin yaşın kaç yeni ergen gibi burda kendince yorum yapıp kendi gülen sen böyle soğuk espri yaparak sevimli olmaya çalışma evliliğe bakış açını da değiştir dış görünüş evet önemli ama insanı güzel yapan karakteridir ok cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…