Erkek arkadaşımın niyeti ne? anlamam lazım mutlaka

Bazılarınız haklı demişsiniz bazılarınız oyalıyo demişsiniz kafam çok karışık :KK43:

24 yaşında bir erkeğin bu kadar mantıklı düşünmesi harika.
Evet siz yaşınızı sorun ediyor olabilirsiniz lakin,
ADAM HAKLI ÜZGÜNÜM........

24 yaş bir erkek için gerçekten çok erken. Aslında kendincede haklı. Biraz hayatı yaşamalı görmeli sorumluluknalmalı yoksa ileride bu bahsettiği herşey içinde kalır mutsuz olur. Sizin kadar evlenme meraklısıda değil anlaşılan o yüzden bence sizde acele etmeyin dayatmalara girmeyin inanın bana üzülürsünüz. Yıllar evvel bende aynısını yaşadım. Bırakın ipini gitsin gerçekten seviyorsa zaten 2 yıl sonrada sizin yanınızda kalır

Samimi ya da değil, oyalıyor ya da değil.. Niyet okumak çok zor. Burda tek bir doğru var: şu ya da bu sebeple sevgiliniz evliliğe hazır değil. 1 yıl çok uzun bi zaman değil, yaşınızda da hiç bi sorun yok. Panik yapmayın ve normal ilişkinize devam edin. Süreç çok uzarsa o zaman düşünürsünüz birdaha.

Sevgiliniz haklı siz yaşınızı uygun görebilirsiniz evliliğe kendinizi hazır hissedebilirsiniz ama o henüz hazır hissetmiyor sizi sevmesi ayrı ama evlilik çok farklı daha yeni mezun olacak tabi ki biraz çalışıp biraz da kendi parasını kazanmanın o parayla özgürce birşeyler yapmanın keyfini sürmek istiyor. Sizinde illa evlenelim yada yüzük takılsın baskınız hoş değil. 28 yaş da çok büyük bir yaş değil. Eğer acele ederseniz zaten evliliğinizde sorunlar yaşarsınız akışına bırakın beraber gezin eğlenin

Çocuk kendini çok güzel anlatmış. İstediği şey mantıklı. Aksi durumda cidden sıkıntı olabilir.
Erkek kadınla aynı yaşta veya küçük olunca böyle sıkıntılar olabiliyor.
Senin için önemli olabilir ama sonrasında daha mutlu olabilmek adına sevgilinin dediğini yapmalısın diye düşünüyorum

Kızlar ben 28 yaşındayım
şimdi anlatayım meseleyi ben geçen yaz mezun oldum aynı üniversteden olan ve benden 4 yaş küçük olan sevgilim bu yaz mezun oluyor ilişkimiz 1,5 senelik
ben evliliği bekliyoum o da bunu biliyor o da niyeti ciddi gibi ama pek acelesi yok benim biraz da yaşım sebebi ile acelem var
bugun aramızda bi konu geçti
dedi ki ben bu yaz mezun olucam ama evlenmeden önce maaş kazanmaya başladığımda bu paramı bekar bi insan olarak harcamak istediğim bi dönem var
bir süre de bu hayatımı maaş alarak yaşamanın dilediğimce harcamanın nasıl bişey olduğunu, annemlere kazandığım parayı götürüp onlara harcamanın bakmanın nasıl bi deneyim olduğunu tatmak istediğim bi dönem var
yaklaşık bi sene
eğer bu dönemi yaşamazsam hep içimde kalacak dedi
ben bozuldum tabi
neden acele ediyorsun sanki bu dönemde seni sevmeyecek miyim ayrılacak mıyım yine sevcem böyle de görüşüyoruz istediğimiz zaman
yaşın ilerliyo ama yaş sadece bi rakamdır falan dedi
bu insan sizce beni oyalıyor mu yoksa anlaşılabilir bi gerekçe mi bana dedikleri
çünkü ben anlayamıyorum ve çok huzursuz oldum
Dedim o zaman yüzük takılsın adı konsun sen yine yaşa bu hayalini
Dedi ki benim ailem dar görüşlü biz nişan yapsak bile nikah olana kadar gezip dolaşmamıza iyi gözle bakmazlar yani bizim açımızdan o zaman da farkeden bişey olmayacak dedi
Canım çok sıkkın kafam çok karışık

Erkek arkadaşınızı çok iyi anlıyor ve hak veriyorum. Ben mezun olduktan sonra 8 ay çalışıp sınava hazırlanmak için istifa ettim. Geçen yaz nişan yaptık, seneye de evlilik düşünüyoruz. Şimdi bile düşünüyorum evlendiğimde kazandığım parayı pervasızca harcayamayacağım diye:) ne derlerse desinler insan onca sene üniversitenin kahrını çektikten sonra bir süre kendi kafasına göre harcamak, içinde kalanları yapmak istiyor. Bu demek değil ki kötü şeyler yapacak ya da hovardalık/çapkınlık yapacak. BEn o 8 ayda full kendime harcadım, gezdim tozdum alışveriş yaptım. O zamanlar nişanlımla sevgiliydik, bizim de yaşlar 27-30 ama ne önemi var beraber olduktan sonra. Hiç pişman değilim, ama yine çalışıp biraz da aileme yardım etmeyi isterim şimdi. Yani erkek arkadaşınızın istekleri çok doğal, sizin de anlayışınıza ve sevginize güvenmese böyle bir istekle gelmez karşınıza. Ayrıca siz de kendinize haksızlık etmeyin lütfen, 29-30 yaş gayet ideal evlilik için:) bir de cidden bazı aileler nişandan sonra daha sıkı tutuyorlar işi, ben rahatım bu konuda ama çevremde çok şahit oldum nişandan sonra doğru düzgün görüşemeyen insanlara. O yüzden siz de bunları çok stres edip aranıza sokmadan ilişkinizi yaşayın derim. Mutluluklar:)

Hanımefendi çocuk istediğimi nerden çıkardınız?
Neden her kadına potansiyel anne gözüyle bakıyorsunuz?
Çocuk doğurmayı düşünmüyorum . Hayatta yapılacak daha anlamlı şeyler var
herkesin değer yargıları farklıdır
neden çocuk doğurmayı küçümsediniz ki
sizin de bir anneniz var

bence adam haklı
bende mezun olduğum gibi evlenmedim yedim içtim gezdim tozdum
adamın en doğal hakkı bu yani
sırf senin yaşın geçiyor diye, adam yaşamasın mı

Bence çok haklı bir istek. Tabi siz daha iyi tanırsınız sevgilinizi inandırıcı geldi mi size konuşurken? Hem ilerleyen dönemde belli eder kendini uzaklaşır ya da herşey eskisi gibi devam eder. Az çok anlarsınız.

Kızlar ben 28 yaşındayım
şimdi anlatayım meseleyi ben geçen yaz mezun oldum aynı üniversteden olan ve benden 4 yaş küçük olan sevgilim bu yaz mezun oluyor ilişkimiz 1,5 senelik
ben evliliği bekliyoum o da bunu biliyor o da niyeti ciddi gibi ama pek acelesi yok benim biraz da yaşım sebebi ile acelem var
bugun aramızda bi konu geçti
dedi ki ben bu yaz mezun olucam ama evlenmeden önce maaş kazanmaya başladığımda bu paramı bekar bi insan olarak harcamak istediğim bi dönem var
bir süre de bu hayatımı maaş alarak yaşamanın dilediğimce harcamanın nasıl bişey olduğunu, annemlere kazandığım parayı götürüp onlara harcamanın bakmanın nasıl bi deneyim olduğunu tatmak istediğim bi dönem var
yaklaşık bi sene
eğer bu dönemi yaşamazsam hep içimde kalacak dedi
ben bozuldum tabi
neden acele ediyorsun sanki bu dönemde seni sevmeyecek miyim ayrılacak mıyım yine sevcem böyle de görüşüyoruz istediğimiz zaman
yaşın ilerliyo ama yaş sadece bi rakamdır falan dedi
bu insan sizce beni oyalıyor mu yoksa anlaşılabilir bi gerekçe mi bana dedikleri
çünkü ben anlayamıyorum ve çok huzursuz oldum
Dedim o zaman yüzük takılsın adı konsun sen yine yaşa bu hayalini
Dedi ki benim ailem dar görüşlü biz nişan yapsak bile nikah olana kadar gezip dolaşmamıza iyi gözle bakmazlar yani bizim açımızdan o zaman da farkeden bişey olmayacak dedi
Canım çok sıkkın kafam çok karışık
24 yaşındaki birinden beklentilerin çok fazla,bence sen fazlasıyla hevesli davranıyorsun,bu tavır ve evlilik merakı soğutabilir onu.

Demin yine açtım konuyu Neden acele ediyosun ben ailemi hazırlicam biraz bana bırak bu işleri seni sevmesem senle olmak istemesem şuan yanına gelmezdim dimi diye bana sesini yükseltti :KK43:

Bir erkek için 24 yaş evlilik erken hatta çok erken bence. Erkekler çok geç olgunlaşıyor sizinki dr henüz içindeki çocuğu ergeni bırakamamış. Ama parasini kazanım harcamak istemesi normal herkes ister maasini istediği gibi harcamak. Bence sizi oyalamıyor tam tersi evlilik dusunuyor. Hani erkeklerin bir adeti vardır evlenmeden önce son kez şöyle bi bekarlık hayatını yaşamak ister sizinki de onu istemis olabilir. Hani evlenmeden istedigimi yapayim sonra eveleneyim gibisinden.

Bu kadar evlenme heveslisi olmayın ters teper ayrıca sevgilinizin hayalleri bana çok makul geldi. Sizin yaşınız da genç niye bu kadar telaşlanıyorsunuz

Güzel arkadaşım hem dört yaş küçük birini bulup hem de hemen evlenmeye çalışman çok saçma,35inde bi adam bulaydın yaza evleneydin bari

X