Erkek Arkadaşımız karar aşamasında, yorumlarınızı okutacağız.

İkisi de bir naneler yemiş, evet. Ama kız sorunlu belli ki. Belki de instagram şifresini saklamasının üzerini örtmek için bir kıskançlık krizi geçirdi. Böylece üste çıkabileceğini düşünmüş olabilir.
Ben arkadaşının yerinde olsam topuklarım totoma vura vura kaçarım!

Sinir cizmeyi bilemeyen iki insanin lackalasmis bir iliskisi. Cok caba gosterirlerse duzelebilir, ama cabayi sadece iliskiye degil kendi gelisimlerine de gosterecekler. Sifre istemek, direkmek, israrla aramak, vs. Arkadasiniz niye kamerali gorusme aciyor ki is yerinde? Kizin yuzugu gostermesi falan... cocukca desen degil... yetiskin birine gore hic degil...

Ne sacma bir iliski kesinlikle geri donmesinler birbirlerine
Arkadasiniz size niye anlatiyor ben boyle erkeklerden de kadinlardan da hoslanmiyorum.
Hele kızin yaptiklari cok cirkin..
Elle tutulur yanlari yok...

ben de benzer bir süreçteyim. ancak benim şöyle bir durumum var: 3 sene maddi, manevi, vefat.. bir kadının başına gelebilecek çok ağır bir sürü şey yaşadım. dengem gerçekten şaştı.
fakat ben kendi özüme dönüyorum. yaşadığım travmaları attım ve her geçen gün kendimi toparlayıp ispat etmeye çalışıyorum ki, sevdiğim insana yazdığım şeylerde ben bile aferin astro kızım, olgun - aklıbaşında düşünmeye başladın diyorum.. davranışlarımdaki değişimim işimde, ailemde ve arkadaş çevremde de kendini çok belli ediyor. herkes görüyor toparlandığımı..

bunu şundan anlattım: belki kızın hayatında ilişkisi dışında böyle çok büyük sorunları varsa ve bunları aşmakta zorluk yaşamışsa ilişkiye yansıtmış olabilir. doğru mu, tabi değil ama ister istemez yansıtılıyor. arkadaşınız olaya bir de bu açıdan bakabilir.

yine de erkek olarak iş ortamında bu kadar özelini anlatması hoş değil.. kızın bundan dolayı rahatsızlığı olup bu tetiklenmiş olabilir.

Ikisi de cocuk gibi saçmalamışlar.

Erkek yok şifre ver yok instagram ,mail vs diyerek çizgiyi aşmış

Kadın ise arkadaşlarına rezil etmis ne münasebet.

Olmayacak duaya amin demesinler.

Erkek arkadaşınız burayi okuyacaksa ona bir çift lafım var,lütfen kimsenin şifresine ve özeline musallat olmayın. Sevgili olmanız ota b.ka müdahale edebileceğiniz anlamına gelmiyor

Beyefendi, hanımefendiye sizinle tanistirmamis bile ama ne var ne yoksa anlatıyor hatta bizden akıl istiyor, aynısını karşı taraf yapsa demedigini bırakmazdı değil mi?
Siz kızla tanışmadan sadece onun anlattıkları üzerinden yorum yapıyorsunuz ki şuanda biz de bu yoldayız.
Bir ilişkideki en önemli şey guvendir, bunların ilişkisinde bu yok, bu saatten sonra da olmaz diye düşünüyorum. Araya giren başka bir kadın, işyerindeki kadınlar, şifre verdin vermedin...
Ayrıca iş yerindeki hanım ister sözlü ister evli olsun onların arasında bir elektrik sezmiş demek ki ondan yaygara koparıyor.
Bu bey acilen ilişkisini ulu orta anlatmamayı sevgilisini meze etmemeyi öğrenmeli, karşı tarafin onu rezil ettiğini söylüyor da onun yaptığı nedir? O da kızı bütün iş arkadaşlarına anlatarak rezil etmiş oldu.

Oo maşallah adamdaki rahatlığa bak , sevgilisinin tüm kirli çamaşırlarını kız arkadaşına anlatıyor, siz nasil müsade ediyorsunuz ? hiçmi kendinizden pay çıkarmıyorsunuz ? sizin sevgiliniz yaşadığınız her şeyi gitse kız arkadaşına anlatsa hoş olur mu ? Umarım beyefendi iliskisi hakkinda kendi akıl süzgeciyle karar verecek olgunluğa erişir konunun özeti bu.

Aklı varsa bitirir bu işi, çok sıkıcı bi ilişki bence. Sürekli kontrol edilmek dünyanın en zor durumu. Ben özgür ilişleri severim. Herkesin kendine ait bi alanı olmalı

Bu ne yahu. Elalemin adamının özel hayatını a dan z ye neden biliyorsunuz. Kız da bu samimiyetinizden rahatsız olmuş olabilir. Olsa da hakkıdır yani. İş arkadasım kuz da olsa özelimi bu şekilde bilemez.özelini bu kadar diğer kızlara anlatan adamdan da bir cacık olmaz bence.

Iliskilerinin artık düzelecek durumu kalmamış gibi ama erkek arkadaşınız da masum değil benim sevgilim bizim herşeyimizi millete anlatacak arkamdan konuşacak basarim tekmeyi

O değilde ben kocamin kocam da benim sosyal medya hesaplarimizin şifresini bilmeyiz merakta etmeyiz bi kere güven yoksa iliski de yoktur kizdan uzak dursun arkadasiniz

Kızın yaptığı hoş değil ama arkadaşınız bu kadar ayrıntı şeyleri dahi anlatıyorsa size kızın yerinde ben olsam ben de iş arkadaşlarından asla haz etmezdim. İki taraf da nerede duracağını bilmiyor.. Böyle bir ilişki zaten iki tarafı da rezil eder ve bıktırır.

X