Erkek Arkadaşımız karar aşamasında, yorumlarınızı okutacağız.

Erkek hangi sebeple kız arkadaşının şifrelerini istiyor ve bu kadar baskıya rağmen devam etmeye çalışıyor. Çünkü kendisinde kıskanç! Eşim bu kadar özelimizi başkasına anlatsa olay çıkarırım hiç bana göre bir davranış olmamasına rağmen.. Bu olay dışında başka şeyler de yaşanmış olmalı ki sürekli kamera ile arıyor kontrol ediyor Ben kıskançlığı onaylamiyorum ama bu erkek te az değil sanirim

En nefret ettiğim şey karşımdaki kişinin özelimizi başkalarına anlatması. İğrenç bir durum bu asla kabul edemem. O yüzden kız her ne kadar abartılı kıskançlıklar yaşasa da çocuk bu yönden büyük bir eksi.

Evliyim kocamın telefon şifresini bilmiyorum güven yok demek ki gerçi bu devirde kime geveceksin o ayrı konu:/

Artıııı özelimi anlatan adamla olmaz 👎🏻

Sen de bu mesajları okutmazsın muhtemelen🤣🤣

Bence bu kızda bi yamukluk var hissine kapıldım . Bu kadar gizlemeler etmeler normal degil. Birde cocugun üstüne gidiyo sürekli gereksizce sanki bitirmeye bahane arıyor ama bitiremiyor gibide değişik bi vaka :işsiz:

1. Sifre verme olayi cok ergence hatta cocukca. Kisi biriyle beraber diye kendine ait sahsi hesaplara, mail adresine kadar sifreleri vermesi cok sacma, bu esi bile olsa.
2. Birisi benden sifremi istiyorsa bu bana guvenmedigini gosterir, o zaman bitiririm cunku guven olmayan iliski yurumez. Guven biterse sevgi de olmaz.
3. Iti kalka yuruyen bir iliski. Olmuyorsa zorla oldurmanin anlami yok. Ayril baris, yap ozur dile boyle boyle yurumez iliskiler. Lackalasmis artik. Yaparim ederim bir ozur dilerim, nasilsa affeder barisiriz mantigina donusmus. Kiz nasilsa ayrilamaz kafasinda bence.
4. Arkadasiniz da kiz da hala ergen. Biri herkesin icinde sevgilisini rezil etmis; digeri tum ozelini size anlatmis...
5. Bence bu iliski bitmeli. Bir uyum yok, guven yok, zorla yurutuluyor.... vesaire vesaire... Sonuc: sadece uzatmalari oynuyorlar. Arkadasiniz sanirim bos kalmaktan korktugu icin bitiremiyor. Ama eninde sonunda bitecek bir iliski cunku belli ki olmuyor... Ben olsam bir daha donmemek uzere bitirirdim. Bitti demeye bile gerek yok, bitmis zaten.

Akıcı bir dille yazmaya çalıştım umarım başarmışımdır. :)

Kızlar selam, bugün iş ortamımızdan erkek arkadaşımızın yaşadığı bir hususu sizinle paylaşmak istiyorum ve aynı zamanda fikirlerinizi alarak kendisine okutmak istiyorum.
2.5 yıldır görüştüğü bir kız arkadaşı var, ismen kızı tanıyoruz fotolardan ama hiç tanışmadık. Kızla geçmişte bir çok sorun yaşamışlar (birbirlerine karşı güvensizlik, çok sert kavgalar, argo sözler) v.b bir çok şey yaşamışar. Birde bizim ki ayrıldıklarında başka bir kızla da görüşmüş sonra geri barışmışlar bu 2.5 yıllık kız arkadaşıyla.

Bayramda kızın bulunduğu şehre gitti 1000 km. Kızı karşısına aldı açık açık konuştu. Her şeye sıfırdan başlayalım baskıcı tavırlarını bırak v.b bende hatalarımdan pişmanım dedi. Nasıl olsa kopamıyoruz bari tamamen düzeltelim ona göre güzel bir başlangıçla 1 sene içindede ciddiyete bağlayalım demiş.

Kızla bir kaç gündür tartışıyorlarmış, Instagram şifresini vermemiş çocuğa. Sanırım kavgalı oldukları zamanda eski instagramını kullanmış ve takipçisi 300 se 600 e çıkarmış gibi karşılıklı takipler falan. Sanki çocuğa biraz misinleme yapıyor sen iş yerinde kız arkadaşlarınla görüşüyorsun ayrılınca karşı cins arkadaş ediniyorsun bende bunu yaparım gibi.

Bir birlerinden şifre saklamadıkları için çocuk tüm şifrelerini güven vermek adına vermiş. Kız diretmiş 3 gündür.
Sonrada çocuk kızın eğitimi için bir yere kayıt yapacakken maile doğrualama kodu gidiyor kız mail şifresini de vermemiş. Ağır konuşmuş çocuğa.

Bugünde çocuk göreve bizim iş yerinden bayan arkadaşları ile gittiğinde kız arıyor bunu. Çocukta anlatıyor bu var şu var diye. Bir arkadaşımızı kafaya takmış. Sırf çocuk bu kıza bir konuda yardımda bulundu diye ki bu yardımda bulunduğu kişi de sözlü.
Çocğu sürekli görüntülü aramış hani neredeler yanındalar mı v.b
Rahat 40 50 mesaj atmış 10 15 kere ard arda aramış.
Oğlanda görüntülü aramanın birini açıyor kıza yanında bayan arkadaş ve erkek arkadaşları gösteriyor. Yanındakilerde bakıyor ekrana. O kıskandığı kızın elinde YÜZÜK var kız biraz bilerek gösteriyor elini çenesine koyarak sırf yanlış anlamasın araları açılmasın diye.
Çıldırıyor kı yanında ne işleri var gibi ve diğer kıza da instagramdan yazıyor...

Sonuç; bizim çocuk rezil oluyor ve ayrılıyor. 4 5 saattir sürekli oğlanı aramış yelkenleri suya düşürmüş ama OĞLAN TAMAMEN SOĞUDUM BENİ REZİL ETTİ DİYOR. DEFALARCA WHATSAPDAN YAZDIM BEKLE İŞ ÇIKIŞI KONUŞALIM ZATEM ÇOK YORGUNUM ALTTAN aldım diyor. Ama bu kız BİRDEN KISKANÇLIK BASKI KRİZİ TUTUYOR YAPACAĞINI YAPIYOR SONRADA hiçbirşey olmamış gibi davranıyor diyor.

Biliyorum arkadaşımda seviyor bu kızı kopamadılar yıllardır. BELKİ BİR UMUT düzelirmi düşüncesinde biliyoruz seviyorda...
Çocuk NET bir karar vermek istiyor. Biz biraz kendisi ile konuştuk ACELE KARAR VERME Düşün diye.
Sizlerinde düşüncelerini okutmak isterim.

hayırlı akşamlar dilerim.
Dertsiz başına dert almasın.

Bu arada guven iki tarafta da yok biri aifre istiyor. Digeri surekli goruntulu ariyor yanindakileri goster diyor... arkadasinjz da gecmiste kizin guvenini yikacak seyler yasatmis muhtemelen...
Guven yoksa iliski biter..

Kızı çok sorunluymuş gibi lanse etmişsiniz fakat arkadaşınızın özelini size bu kadar açmasına bakılırsa gayet şüphelenip kıskançlık krizlerine girmekte haklı. Çocuğun kızla tüm ilişkisine hakimsiniz bu ne samimiyet?

Eminim çocuk kızla " ortamdakilerle iş dışında hiçbir şey konuşmuyorum, mesafemi herkesle koruyorum sen merak etme" tarzı konuşmalar yapıyordur.

Kızın tek hatası bu kadar güvenmediği, bu yüzden de kıskançlık krizlerine girdiği bir adamla ilişkiye devam ediyor olmak. Ayrılıp kurtulsun.

Ya bari artik su konulari yazma stilini degistirsen. 😩
Bacim bak, erkek kardesin o kizi biraksin. Sen de artik gozunu seveyim farkli farkli hesaplardan ayni olaylari sanki farkli kisilermis gibi isitip istip onumuze koyma. Bir onceki hesabinda da aciga vermistim seni. Yine yapiyorum. Sen yine o erkek kardesi kiskanc nemrut kizla birlikte olan kadinsin. Nolur artik yeni uyelikler alma 😂😂

Bacim bak, erkek kardesin o kizi biraksin. Sen de artik gozunu seveyim farkli farkli hesaplardan ayni olaylari sanki farkli kisilermis gibi isitip istip onumuze koyma. Bir onceki hesabinda da aciga vermistim seni. Yine yapiyorum. Sen yine o erkek kardesi kiskanc nemrut kizla birlikte olan kadinsin. Nolur artik yeni uyelikler alma 😂😂

Valla ya ...o kisi yine :KK70:
Bence erkek kardesini kafaya aliyor konu sahibi. Kizi kötü lanse ediyor ki kötü yorumlar gelsin ve kardesine göstersin diye herhalde..

Yoksa ben bir önceki yoruma tamamiyle katiliyorum. Kizin tek hatasi guvenmedigi birinden ayrilmamak...
aldatilan kadinlarda bir zaman sonra paranoya yapiyor bosanmayinca..durum o durum yani. Süpheyle yasanmaz.
Kiz aklini basina alip ayrilsa keske..

Bence hastaneye yatir kardesini konu sahibi.. hatta sende beraberinde yat madem hala bu iliskinin icinden cikamadin hala ugrasiyorsun sende normal degilsin
Daha önceki konularda bu kiz surekli hastaymis tarzindan imalar yapmistin.
Ozelini oraya buraya anlatan, aldatan suphe uyandiran yalan atan erkek her kadini hasta ve supheci eder. Hatta seni bile etmis ucuncu sahis olarak...kac konu acacaksin daha :KK70:

Son düzenleme:
Eğer bu kişi o üye ise, bu kızla erkek kardeşinin evlenme durumunda kalpten gitme potansiyeli var. Alem görümce görsün bee 😊😊 Bu kız, ablaya nasıl ayar vermişse ödü patım patım patlıyor.
Erkek kardeşi aldatsın, kız güvenmeyince de paranoyak şizo olsun. Hakkınızdan gelecek, bu aldatmanın hesabını soracak sonra abla kardeş ikinizi birden karanlık tarihinin tozlu raflarına koyacak. Korkun bu kızdan, canı yanmış bir kere.

Son düzenleme:
Eğer bu kişi o üye ise, bu kızla erkek kardeşinin evlenme durumunda kalpten gitme potansiyeli var. Alem görümce görsün bee 😊😊 Bu kız, ablaya nasıl ayar vermişse ödü patım patım patlıyor.
Erkek kardeşi aldatsın, kız güvenmeyince de paranoyak şizo olsun. Hakkınızdan gelecek, bu aldatmanın hesabını soracak sonra abla kardeş ikinizi birden karanlık tarihinin tozlu raflarına koyacak. Korkun bu kızdan, canı yanmış bir kere.
İlk önce bu yorumu okutun, hatrım kalır.
Kız akıllı, şifresini vermiyor, daha da akıllanıp bu hastalıktan arınır umarım

Arkadaşınıza söyleyin olgunlaşsın biraz,yıl olacak 2020 hala ''şifre ver yoksa küserim :KK43: '' tavırları ne ya ?
Kız güvenmiyor belli ki,belki kendince haklı sebepleri vardır,sonuç olarak bu ilişkiden bir şey çıkmaz.Herkes kendi yoluna baksın bence.

Akıcı bir dille yazmaya çalıştım umarım başarmışımdır. :)

Kızlar selam, bugün iş ortamımızdan erkek arkadaşımızın yaşadığı bir hususu sizinle paylaşmak istiyorum ve aynı zamanda fikirlerinizi alarak kendisine okutmak istiyorum.
2.5 yıldır görüştüğü bir kız arkadaşı var, ismen kızı tanıyoruz fotolardan ama hiç tanışmadık. Kızla geçmişte bir çok sorun yaşamışlar (birbirlerine karşı güvensizlik, çok sert kavgalar, argo sözler) v.b bir çok şey yaşamışar. Birde bizim ki ayrıldıklarında başka bir kızla da görüşmüş sonra geri barışmışlar bu 2.5 yıllık kız arkadaşıyla.

Bayramda kızın bulunduğu şehre gitti 1000 km. Kızı karşısına aldı açık açık konuştu. Her şeye sıfırdan başlayalım baskıcı tavırlarını bırak v.b bende hatalarımdan pişmanım dedi. Nasıl olsa kopamıyoruz bari tamamen düzeltelim ona göre güzel bir başlangıçla 1 sene içindede ciddiyete bağlayalım demiş.

Kızla bir kaç gündür tartışıyorlarmış, Instagram şifresini vermemiş çocuğa. Sanırım kavgalı oldukları zamanda eski instagramını kullanmış ve takipçisi 300 se 600 e çıkarmış gibi karşılıklı takipler falan. Sanki çocuğa biraz misinleme yapıyor sen iş yerinde kız arkadaşlarınla görüşüyorsun ayrılınca karşı cins arkadaş ediniyorsun bende bunu yaparım gibi.

Bir birlerinden şifre saklamadıkları için çocuk tüm şifrelerini güven vermek adına vermiş. Kız diretmiş 3 gündür.
Sonrada çocuk kızın eğitimi için bir yere kayıt yapacakken maile doğrualama kodu gidiyor kız mail şifresini de vermemiş. Ağır konuşmuş çocuğa.

Bugünde çocuk göreve bizim iş yerinden bayan arkadaşları ile gittiğinde kız arıyor bunu. Çocukta anlatıyor bu var şu var diye. Bir arkadaşımızı kafaya takmış. Sırf çocuk bu kıza bir konuda yardımda bulundu diye ki bu yardımda bulunduğu kişi de sözlü.
Çocğu sürekli görüntülü aramış hani neredeler yanındalar mı v.b
Rahat 40 50 mesaj atmış 10 15 kere ard arda aramış.
Oğlanda görüntülü aramanın birini açıyor kıza yanında bayan arkadaş ve erkek arkadaşları gösteriyor. Yanındakilerde bakıyor ekrana. O kıskandığı kızın elinde YÜZÜK var kız biraz bilerek gösteriyor elini çenesine koyarak sırf yanlış anlamasın araları açılmasın diye.
Çıldırıyor kı yanında ne işleri var gibi ve diğer kıza da instagramdan yazıyor...

Sonuç; bizim çocuk rezil oluyor ve ayrılıyor. 4 5 saattir sürekli oğlanı aramış yelkenleri suya düşürmüş ama OĞLAN TAMAMEN SOĞUDUM BENİ REZİL ETTİ DİYOR. DEFALARCA WHATSAPDAN YAZDIM BEKLE İŞ ÇIKIŞI KONUŞALIM ZATEM ÇOK YORGUNUM ALTTAN aldım diyor. Ama bu kız BİRDEN KISKANÇLIK BASKI KRİZİ TUTUYOR YAPACAĞINI YAPIYOR SONRADA hiçbirşey olmamış gibi davranıyor diyor.

Biliyorum arkadaşımda seviyor bu kızı kopamadılar yıllardır. BELKİ BİR UMUT düzelirmi düşüncesinde biliyoruz seviyorda...
Çocuk NET bir karar vermek istiyor. Biz biraz kendisi ile konuştuk ACELE KARAR VERME Düşün diye.
Sizlerinde düşüncelerini okutmak isterim.

hayırlı akşamlar dilerim.
Bence kız içine atıyor sonradan da bu şekilde patlıyor
Kendini tutamayıp mantıksız şeyler yapıyor
Eskiye bakıp kuruntu yapiyor

Ikiside birbirinden beter. Al birini vur ötekini. Ikiside ergen ve ilişki nasil yürütülür en ufak bir fikirleri yok. Tek umduğum şey, inadinz devam edipte çoluk çocuğa karişmamalari. O çocuklara çok yazik olur.

X