Erkek bebeğe isim

Dunyamutlu

Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2021
800
588
Merhabalar 13+2 haftalık hamileyim ve dün doktor %80 erkek dedi. Aklımda baştan beridir Çınar ismi var çünkü hissettim erkek olucağını ama daha farklı anlamlı güzel isimlere açığım. Aklınızdakileri benimle paylaşırmısınız ?

Ama hic birinin anlamını bilmiyorum
Asaf- Arden--Kayra-Eymen-Buğra-Aras-Yağız Efe

6 aylık oğlum var Babası Metehan koydu ismini ben Berkay istiyordum çocuklar da Barış:)

Hamileyim şuan eğer bebeğim erkek olsaydı Ömer Hamza koyacaktım ama bebeğim kız Aysima koyacaz insaAllah
Sağlıkla kucaklarımıza almak nasip olsun

AYBARS: ay gibi güzel pars gibi güçlü demek
ALPARSLAN: yiğit, güçlü erkek demek aynı zamanda hükümdar ismi
MİRZA: beylik soyundan gelen beyzade demek anlamı
AREL: temiz, dürüst kimse demek

ben mirzayı çok beğeniyorum ama kuzenim benden önce davrandı :)
sağlıkla gelsin inşAllah

Tesekkür ederim cook güzeller hepsini yazdım kenara eşimle kararlaştırırız artık

merhabalar
bende hamile kalmadan önce rüyamda oğlum olacağını adını çınar koyduğumuzu görmüştüm.
şimdi erkek olacağını öğrendik.

çınar koyalım diyoruz ama yanına bir isim daha bakıyoruz eşim uras diyor ama isim koymak öyle zor ki çok kararsızım bende

Bende iki isim düşündüm Çınar ayaz-aras-efe-ege isimleri yanına güzel oluyor size fikir olabilir

Bende iki isim düşündüm Çınar ayaz-aras-efe-ege isimleri yanına güzel oluyor size fikir olabilir
Evet uyumlu oluyorlar. Bizde düşünmüştük bunları Ayaz var ailede bir tane o yüzden onu eledik arası ben istiyorum eşim istemiyor efe yada ege de hoşmuş izmirli olarak düşünülebilir isimler inşallah sağlıkla gelsinler bebişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…