Erkek bulamıyorum

Bunlarla beraber olmak çok tatsız bir hal alıyor zamanla uyarmadılar deme. Çalışmıyor musun?
Evet haklısınız zaten onu da yürütemedim. Eski sevgilim işine takıktı. İşiyle yatar işiyle kalkardı ama insanlara hiç kıymet vermezdi. Hayali çok para kazanmak ve baba olmaktı. Yine de olmadı işte başka sebeplerden

başlık ilk okunduğunda komik olmakla beraber günümüzün sorunu gerçekten artık düzgün iletişim duran yerinde efendice duran aklı başında erkek sayısı o kadar az o kadar az ki ... olan birkaç tanesi de ya çok genç ya da yaşlı 25-35 yaş arası kızlar gerçekten bu anlamda sıkıntı yaşıyorlar ,doğru yani dalga geçmeyin kızlar yarın birgün bizimde kızımız evlenmek isteyecek ama ne çocuk yapabileceği ne evlenebileceği adam bulamayacak yani ...

erkekler evlenmekten kaçınıyor evlenmek isteyenlerin çoğuda evliliği evde hazır yemek beni bekleyen kadın var olarak görüyor okumuş ortam görmüş zengin çocuklar bile aynı maalesef,herşeyi geçin oturup konuşabileceğiniz 10 dk dan fazla muhabbeti kaldırabilecek kelime haznesi olan erkekde yok resmen

erkeklere birşeyler olmuş kısaca ...
Yani şu yorumun alnı olsa öperdim. Teşekkür ederim. Erkekler bitmiş bitmiş. O üniversitede masama çiçekler, şiirler bırakan çocuklar nerede? Aylarca derdimi dinleyenler, 3 sene peşimde koşanlar... kütüphanede bana her gün yer tutan...

kala kala mantık evliliği yapmak isteyen düz adamlarla, her çiçekten bal almak isteyen instaboylara kaldık.

başlık ilk okunduğunda komik olmakla beraber günümüzün sorunu gerçekten artık düzgün iletişim duran yerinde efendice duran aklı başında erkek sayısı o kadar az o kadar az ki ... olan birkaç tanesi de ya çok genç ya da yaşlı 25-35 yaş arası kızlar gerçekten bu anlamda sıkıntı yaşıyorlar ,doğru yani dalga geçmeyin kızlar yarın birgün bizimde kızımız evlenmek isteyecek ama ne çocuk yapabileceği ne evlenebileceği adam bulamayacak yani ...

erkekler evlenmekten kaçınıyor evlenmek isteyenlerin çoğuda evliliği evde hazır yemek beni bekleyen kadın var olarak görüyor okumuş ortam görmüş zengin çocuklar bile aynı maalesef,herşeyi geçin oturup konuşabileceğiniz 10 dk dan fazla muhabbeti kaldırabilecek kelime haznesi olan erkekde yok resmen

erkeklere birşeyler olmuş kısaca ...

Şaka bir yana ben de katılıyorum. Toplum erkekleri bir acaip olmuş artık, erkek gibi değil çocuk gibi mi desem ergen gibi mi desem :KK51: Bunlardan aile babası değil iskele babası bile olmaz diyorum çoğu zaman, zaten kendileri de sorumluluk almak adam olmak istemiyorlar ortada takılmak istiyorlar. Geçende iş yaptırmak için İstanbuldan biriyle video görüşmesi için görüşüyordum, yani nasıl desem iş yapar gibi değil muhabbet eder gibi mi ortada is yapma ciddiyeti yok biraz yüz versem hem cıvıyacak gibi. 5 kez anlasın diye .. bey dedim, konuşma boyunca Cherry dedi haspa sanki adımı kendi vermiş:KK51:25dk boyunca azap çektim, sonunda da bomba soruyu patlattı ...da yaşamaktan memnun musun dedi kısa kestim evet dedim kapattım. Sonra baktım ki uğraşamicam upworktan parasınıı verip dolarla birini tuttum o da delice fatura yaptı ne yapayım profesyonel olmayan tiplerle uğraşacağıma parasını verdim kafam rahat etti:KK51:

Yani, ben genelde buluyorum kendi kulvarımda birileri. Ama çok seyehat ediyorum, yollarda falan tanışıyorum. Onların da kötü tarafı uzak mesafeye düşüyorlar ilk günden. O yüzden tatil aski olarak kalıyorlar genelde.
Ama bu tarz konuları anlıyorum yaaaa benim o kadar çok arkadaşım var ki erkeeeeeeek diye düz duvara tırmanan:) şakası bir yana gerçekten bazı insanlar için piyasada çocuk yok. Çok düzgün, eli yüzü güzel,işi gücü yerinde arkadaşlarım var,kimseyle tanisamiyorlar. Kurstan kursa, turdan tura, seminerden seminere gidiyorlar yok yani,bulamiyorlar.
Aynı şekilde erkek arkadaşlarım da var. Hele biri dünya çapında herkesin bildiği bir kurumda çalışıyor,gecen seneye kadar yurtdışı gorevlendirmesindeydi, İstanbul'da deniz gören ev satin aldı, bir ev parası arabası var. Eli yüzü,ailesi de düzgün Ama çocuğun biriyle tanisirim diye gitmediği kurs kalmadı (biz bile bir kursta arkasdas olduk) yine de kimseyi bulamadı. Hani parası için bile onla beraber olan yok 🙈🙈 nasıl iş biz de anlamadık ama böyle şeyler cooookk yaygın.
Doğrusu ben arkadaşınız kadar mükemmel birisi de değilim aslında. Ama o bulamıyorsa benim konuşmaya hakkım yokmuş zaten 😅

Merhabalar eskiden beri ara ara forumu takip ederdim ama önerileriniz için üye oldum.

26 yaşında bekarım. Eski ilişkim biteli 1 sene oldu ve artık hayatıma yeni birilerini almak istiyorum ama çevremde deyim yerindeyse düzgün bir aday olarak neredeyse hiç ama hiç kimse yok gibi hissediyorum.

İnstagramı, paranoyak olduğum için gerçekten tanıdığım insanlarla takipleşme için kullanıyorum. Önceden tanııdğım ve takipleştiğim erkekler gerçekten çok garipler. Binlerce kızı takip edip like atıyorlar. İlişkisi olduğunu bildiklerim bile ara ara salyalı bi şekilde şanslarını deniyorlar. Sapık gibiler. Bu tipler yüzünden erkeklerden tiksindim. Güzel olmanızın bile bir faydası yok, yüz binlerce alternatifimiz var sanki ama aynı zamanda hiç kimse yok da.

Üniversite yıllarımda çok erkek reddettim diye bunun cezasını mı çekiyorum diye düşünüyorum bazen. Ama sevebileceğim biri çıkmamıştı gibi gelmişti. Şimdi bakınca o insanlara keşke şans verseydim diyorum. Resmen demirin tuncuna erkeğin **çine kalmışız...

Bu sebeple size sorum şu;
Düzgün, ilgi delisi olmayan, kaliteli erkeklerin oldığu yeni bi çevreye girmek istiyorum(varsa) ama bu kişileri nerede bulabilirim? Böyle erkekler hala var mı? Tüm çevremi değiştirmek istiyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.
Amazonda var canim

Beyaz yaka mı olur bilmiyorum ama emekçi istiyorum sanırım. İşinden gücünden kafayı kaldıramasın. İnstagramda ona buna seri like atacak zamanı olmasın istiyorum. Derdi başından aşkın olsun falan.

Valla o kadar ciddi, işinde gücünde tek kişi tanıyorum o da benim :halay: maalesefcinsiyetten kaybediyorum. Bu işinde gücünde bu düzgün adamdır dememek lazım bu arada, gündüz çalışıp akşam Tinderdan karı kızla konuşan R&D mühendisi tanıyorum yani olmaz olmaz demeyin
:bicak:

Bu çok realist oldu. Ama forumda yardım ediliyor denmişti 😅

Kim dedi ? Arkadaş arkadaşın p...dir , diyenler mi dedi ?

Forumdan kim , nasıl bir yardım alıyormuş , bize de söyleyin.

O yüzden mi, gün geçmiyor ki " Erkekk yok mu , hiç mi yok!!! " konuları açılıyor ? Sebebi bu muymuş ?

Valla o kadar ciddi, işinde gücünde tek kişi tanıyorum o da benim :halay: maalesefcinsiyetten kaybediyorum. Bu işinde gücünde bu düzgün adamdır dememek lazım bu arada, gündüz çalışıp akşam Tinderdan karı kızla konuşan R&D mühendisi tanıyorum yani olmaz olmaz demeyin
:bicak:
Zaten tinderda kontrol ediyorum ciddi konuştuklarımı. Hesabı varsa direkt eliyorum ama fake hesabı olabiliyor, ona çare yok. Erkekler cidden çok bozdu ya. Flörtün ne tadı kaldı ne tuzu.
Bilim fuarlarında bulunur mu, teknofest falan? 😅

Ağaçta yetişmiyor ve ya kaliteli mekanlardadır da diyemem yolda karşına çıkıyor tüm hayatın oluyor .sana bir sır vereyim mi boşver en güzeli bekar olmak gez toz eğlen kendine hobi edin mis gibi hayat..sevgilin olunca da zor yani hele koca olunca aman aman 😂🤪

Zaten tinderda kontrol ediyorum ciddi konuştuklarımı. Hesabı varsa direkt eliyorum ama fake hesabı olabiliyor, ona çare yok. Erkekler cidden çok bozdu ya. Flörtün ne tadı kaldı ne tuzu.
Bilim fuarlarında bulunur mu, teknofest falan? 😅

Valla ablacım ben developerım, bilim fuarına genelde çoluk çocuk gidiyor bizim takımdan kimse gitmez. Sen en iyisi Linkedinden bak ya da savunma sanayi şirketinde iş bak. Onların da tipini beğenmezsen karışmam ama :KK51:

Ağaçta yetişmiyor ve ya kaliteli mekanlardadır da diyemem yolda karşına çıkıyor tüm hayatın oluyor .sana bir sır vereyim mi boşver en güzeli bekar olmak gez toz eğlen kendine hobi edin mis gibi hayat..sevgilin olunca da zor yani hele koca olunca aman aman 😂🤪

Yani en azından düzgün ve stabil bir ilişki istiyor insanın canı, evlilik bir kenarda dursun.

Yani, ben genelde buluyorum kendi kulvarımda birileri. Ama çok seyehat ediyorum, yollarda falan tanışıyorum. Onların da kötü tarafı uzak mesafeye düşüyorlar ilk günden. O yüzden tatil aski olarak kalıyorlar genelde.
Ama bu tarz konuları anlıyorum yaaaa benim o kadar çok arkadaşım var ki erkeeeeeeek diye düz duvara tırmanan:) şakası bir yana gerçekten bazı insanlar için piyasada çocuk yok. Çok düzgün, eli yüzü güzel,işi gücü yerinde arkadaşlarım var,kimseyle tanisamiyorlar. Kurstan kursa, turdan tura, seminerden seminere gidiyorlar yok yani,bulamiyorlar.
Aynı şekilde erkek arkadaşlarım da var. Hele biri dünya çapında herkesin bildiği bir kurumda çalışıyor,gecen seneye kadar yurtdışı gorevlendirmesindeydi, İstanbul'da deniz gören ev satin aldı, bir ev parası arabası var. Eli yüzü,ailesi de düzgün Ama çocuğun biriyle tanisirim diye gitmediği kurs kalmadı (biz bile bir kursta arkasdas olduk) yine de kimseyi bulamadı. Hani parası için bile onla beraber olan yok 🙈🙈 nasıl iş biz de anlamadık ama böyle şeyler cooookk yaygın.

İyi yanından bakarsak : önce ekonomiye , sonra kişisel gelişimlerine katkıda bulunmuşlar.

X