Erkek Çocuğa Nasıl Hamile Kalınır?

Merve

Nirvana
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
27.874
103.957
29
Tövbe estagfrullah!
Allah neyi nasip ederse, biyolojiniz neyi elverirse o olur.
Bu isin tarifi mi varmis?
Hem niye illa erkek?
Kiz olursa ne olacak?
Çileden çıkıyorum inan. Neymiş iksini de tatcaklarmış. Elmam var artmutum da olsun diye dua mı olur? Rabbden rızık istenir o ne verirse razı olunur. Yazık gerçekten hiç düşünmüyolar evlat için kendini paralayanları.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 65 gün kaldı.

Bugünlerde biraz sakar olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, rahminizde olan büyüme, doğuma hazırlık için eklemlerin gevşemesi ve bebeğin pozisyonunda olan değişikliklerdir. Dengenizi kaybetmemeye özen gösterin, fakat unutmayın ki bebeğiniz dünyadaki en etkili ve verimli şok emici sisteme sahip olan, kaslı ve direnci yüksek rahminizdeki amniyotik sıvı içindedir. Kolostrum (ilk süt) sızıntılarına rastlayabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

WOMAN

Soğuk Nevale 🦔🍃
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
30 Mart 2009
6.518
22.742
Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Cinsiyet secilebilen tup bebek disinda yapabileceginiz bir sey yok

ha bi de soylemeden gecemeyecegim, basliga cevabim:

seviserek 🤣🤣🤣

Son düzenleme:

athena

Goddess of Wisdom
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
11 Ağustos 2013
6.475
25.556
Çileden çıkıyorum inan. Neymiş iksini de tatcaklarmış. Elmam var artmutum da olsun diye dua mı olur? Rabbden rızık istenir o ne verirse razı olunur. Yazık gerçekten hiç düşünmüyolar evlat için kendini paralayanları.
Ve ben Uzuluyorum elimde olmadan.
O dogacak olan belki de kiz olacak
Dusunsene bir hayal kirikligini temsil edecek omur boyu mesela
Ama bundan haberi olmayacak?

nihannn17algi

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2020
10
1
Boş konuşmaayın bnce benm bır kızım var çok şükür ve de bunun için Allah a şükrederim her zmn yasıosam da kızım için nefes alıyorum. Yukarıda özellikle yazdım cocuk düsünen bırı dglm ben kızımın gönlü olsun die cocuk yapıorum yoksa tabıkı hersey Allah a kalmıs Jersey nasıp işi bilmeden konusmayın.

Pinariyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
7
4
32
Ne kadar doğru bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Benim regl günlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testleri yapıyordum. O sabah çift çıktığında tekrar denedik, çok şükür hamile kaldım. Sonuç erkek. Belki rast gelmiştir ama bende tuttu.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)

Bihterin Masali Saci

☮️❤️👩‍👦
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
3.374
6.385
Benim regl günlerim düzensiz olduğu için ovulasyon testleri yapıyordum. O sabah çift çıktığında tekrar denedik, çok şükür hamile kaldım. Sonuç erkek. Belki rast gelmiştir ama bende tuttu.
Ben de hamile kalmak için uygulamadan yumurtlama günlerimde iliskiye girmiştim. Ama erkek olsun die değil, hamilelik şansımı arttırmak için.🧐 yumurtlama gününde iliski sonucu cinsiyet erkek olur büyük ihtmal diye ben de duymuştum. Bakalım cıkacak mı🙃

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Bihterin Masali Saci

☮️❤️👩‍👦
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
3.374
6.385
Bir de sizde çin takvimi tuttu mu

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 101 gün kaldı.

Önümüzdeki dört gün içinde bebeğinizin görsel ve işitsel sistemleri için beyin dalga aktiviteleri başlayacaktır. Bebeğinizin doğumundan sonra, girdileri beyni tarafından yorumlamasına yardımcı olacak duyu sistemi bağlantılarıda bu evrede gelişiyor. Beyin dalgalarının varlığı her ne kadar bebeğinizin gözünün bir ışık kaynağı ile karşılaştığını veya bebeğinizin kulağının bir ses yakaladığını göstersede bunları anlaması mümkün değildir. Bebeğinizin akciğerlerinde hava kesecikleri gelişimine devam ediyor. Sürfaktan üretemi devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Pinariyu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
7
4
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 09-12-2021

Hamileliğimin 30. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 72 gün kaldı.

Miyelinleşme işlemi sinir hücreleri iletimini hızlandırmaya başladı. Miyelinleşme, sinir hücreleri arasındaki mesajlaşmanın kesintiye uğramaması için sinir hücrelerini hızlandıran ve yalıtımını sağlayan yağlı bir kimyasal madde olan miyelinin sinir hücrelerini kaplamasıdır. Kısaca sinirleri kaplayan ve yağlı bir madde olan miyelin, sinir hücrelerindeki iletimi, hızlı, kolay ve daha verimli hale getirir. Hazımsızlık nedeniyle oluşan baskıyı azaltmak için pozisyon değiştirmeyi ve yatmadan önce yemek yememeği deneyin.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1400 gr. - Yaklaşık boyu : 39.9 cm. (Baştan Topuğa)