Erkek Çocuğa Nasıl Hamile Kalınır?

zelischhh

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
655
250
Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Yumurtlama gunu ve sonrasi iiliski yapin deniyor da blmiorm bnde kiz istiyorum

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 170 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :75 Kg.

Passi0n

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mart 2021
341
535
Merhaba arkadaşlar Çok şükür Birtane kız çocugum var ve kızım erkek kardeşi çok olsun istiyor. Onun için kardeş yapmak istiyorum bikere hamile kaldm düşük yptm 6 ay geçti üzerinden, erkek çocuk yapma yöntemleri var mıdır yardımcı olursanız sevinirim.
Süper anneler 2021 topiği ve erkek bebek isteyenler topiğine göz atın...

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 87 gün kaldı.

Önümüzdeki bir iki gün içinde bebeğinizin gözleri ve kirpikleri tamamen şekillenmiş olacak. Bu günlerde el ve ayaklarınızdaki ödem ve şişlikler artabilir. Ayakta durmaktan kaçınmak, ayaklarınızı daha yüksekte tutarak dinlenmek ve tuz kullanımını kısıtlamak ödeme ve şişliklerin azalmasında yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Cade

11.02.2021🌼 Hoşgeldin Prensesim🍭
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.762
6.039
Erkek çocuk için yumurtlamadan yaklaşık 12 saat önce, kız çocuk için yumurtlamadan birkaç gün önce ilişkiye girilmesi önerilir. Erkek bebek isteyenlerin özellikle yumurtlama günü ya da yumurtlamadan 12 saat önce ilişkiye girmeleri önerilir. Googleden Alıntıdır

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 251 gün geçti.

Artemissisipi

'Motorları maviliklere süreceğiz..'
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
4.681
15.919
Eşinizi tehdit ediyorsunuz ilişki esnasında y kromozomlu spermler gönderiyor siz hamile kalana kadar.

baby girlL

🤍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
10.417
16.850
İnsanlarda belli bir yöntemi yok tabii ki. İnekler üzerinde araştırma yapılmış, sağ yumurtalıktan yumurta geliyorsa yüksek ihtimal erkek oluyormuş 😄😄
İnsanlarda tamamen baba belirliyor cinsiyeti

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1471 gün geçti.

Cade

11.02.2021🌼 Hoşgeldin Prensesim🍭
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
1.762
6.039
Erkek çocuk için yumurtlamadan yaklaşık 12 saat önce, kız çocuk için yumurtlamadan birkaç gün önce ilişkiye girilmesi önerilir. Erkek bebek isteyenlerin özellikle yumurtlama günü ya da yumurtlamadan 12 saat önce ilişkiye girmeleri önerilir. Googleden Alıntıdır
Ne kadar doğru bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 251 gün geçti.

baby girlL

🤍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2015
10.417
16.850
Evet böyle bir şey okudum. Kız bebek yapan spermler daha güçlü olduğu için uzun süre ölmüyormuş, erkek bebek yapanlar erkenden ölüyormuş. Kızlar uzun süre dayanıyormuş 😂 Gülüyorum kusura bakmayın. Eğlenceli bir konu bence

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1471 gün geçti.

nazeninnazen

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
946
410

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-12-2021

Hamileliğimin 34. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 48 gün kaldı.

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

zelischhh

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
655
250
Valaa yumurtlamadan once ilski olursa kiz deniyor kanitlanmis deil tabiki keske kiz olsa

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 53 Kg. ile 72 Kg. arasında olması gerekir.

nazeninnazen

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
946
410
Valaa yumurtlamadan once ilski olursa kiz deniyor kanitlanmis deil tabiki keske kiz olsa
Canım ben ve çevredekiler erkek diyorduk bikaç kız diyen oldu bende erkek istiyordum ama olmadı şuan çok canım sıkkın ve dr bana dalga geçer gibi hissediyorum benzettim dedi ne saçma birde uzman doktor olacak 😡😡

Bebeğiniz bu hafta içinde yaklaşık 10-15 mm. uzayacak. Bebeğiniz bugünden itibaren yaşamaya uyum sağlayacak gerekli olgunluğa ulaşmış durumda. Bu doğmak için doğum gününü bekleyemeyecek sabırsız bebekler için güven verici bir haberdir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 30-32 cm aralığında ve ağırlığı yaklaşık 1900-2100 gr aralığında.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2200 gr. - Yaklaşık boyu : 45.1 cm. (Baştan Topuğa)

zelischhh

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2019
655
250
Canım ben ve çevredekiler erkek diyorduk bikaç kız diyen oldu bende erkek istiyordum ama olmadı şuan çok canım sıkkın ve dr bana dalga geçer gibi hissediyorum benzettim dedi ne saçma birde uzman doktor olacak 😡😡
Oda hemen konusmus ya millet konusurz kiz erkek diye ama bence anne hisseder asil ya cinsiyeti tam belli olana kadr sonra doktor gorur cinsiyet belli olunca bakma millet der oyle ins istedigin gibi olur canim benim

AnnemAnnemm

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2021
315
617
Canim yumurtlama gunu iliski olursa erkek diyolar ama Rabbim bilir tabi. İki tane oglum var iliski gunlerimize hic dikkat etmemistim ozaman bilmiyodum bu yumurtlama falan olaylarini🙈 sindi bende ucuncuye hamileyim cok istiyoruz bi kizim olsun. İnsan iki meyvadan da tatmak istiyor kizi olan erkek oglu olan kiz istiyor. Rabbim isteyin diyor biz istiyoruz verirsede vermezsede yuceligindendir. Rabbime dua edelim insaAllah gonullerimizin muradini verir 🤲🤲🤲

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 11-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 114 gün kaldı.

Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 650-700 gr arasında. Bebeğinizin gelişimininde, bu dönemde kazanılan ağırlığının çoğu kas ve kemik kütlesi ve büyüyen organ ve dokulardaki kilo artışlarıdır. Sonuçta, bebeğinizin hareketle ilgili bir çok kası doğumdan önce, geri kalan diğer kasları ise doğduğu gün gelişimini tamamlayacaktır. Bebeğiniz büyüdükçe hareket alanı daralıyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Bihterin Masali Saci

DARLANDUM
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
3.488
6.647
Şuna şaşırdım kızlar genelde kız kardeş isterler yani çevremde gördüklerim, hiç şaşmadı☺️ Erkek isteyen siz olmayasınız😁
Çin takvimine bakın

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 07-01-2022

Hamileliğimin 29. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 79 gün kaldı.

Bebeğinizin vücudu sizi görmek, sizi duymak, size özgü kokuyu tanımak ve sütünüzü tatmak için hazırlanıyor. Bebeğinizin doğumu artık çok uzak değil. Bebeğinizin derisinin, cildinin her santimetre karesinde yaklaşık 110 ter bezi, 15 yağ bezi ve 3300 ısıya duyarlı hücre bulunur. Annelerde bugünlerde tekrar sık idrara çıkma olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1300 gr. - Yaklaşık boyu : 38.6 cm. (Baştan Topuğa)

nazeninnazen

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
946
410
Şuna şaşırdım kızlar genelde kız kardeş isterler yani çevremde gördüklerim, hiç şaşmadı☺️ Erkek isteyen siz olmayasınız😁
Çin takvimine bakın
Ama bazende tutmuyor canım bende tutmadı erkek diyordu arkadaşımda tuttu mesela