Erkek müsveddeleri

yulin34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
1.069
527
Kızlar selam
Ben şoklardayım artık midem bulanıyor bu insanlardan.
Doğunun bir ilindeyim kendim de aslen doğuluyum ama doğma büyüme hepi batı. Ama inanın buradaki rahatlığı ben hiçbir yerde görmedim. Eski sevgilim yakın arkadaşına düşündüğü kıza yürüdü benden ayrılınca nasıl midesizlik diye anlatıyordum.

Yakın arkadaşı da eski sevgilimle küssem bile iletişimimizi koparmıyordu hikayeme iltifat ya da başka saçma sapan iletişimler.

E biz ayrıldık arkadaşınla tamam senle küsmemize gerek yok ama yakın olmamıza gerek var mı ? Mekanda karşılaştık annemlerle oturuyorum arkadaşlarım var arıyor saçma sapan bir şey soruyor. Sorabileceği başka biri de var üstelik konuya daha hakim o kişi de eski sevgilim. Onu aramak yerine beni arıyor yanında diğer arkadaşları da var. Neyin derdinde bak yulinle biz arkadaşız mı diyor. Ne gerek var. Sonra yine aradı biz kalkınca nereye gittin diye ben kibar bir insanımdır sanane de diyemiyorum ki annemle eve geldim ne oldu ahmet diye tersledim şakalaşıyor hiç ya öylesine bakacaktım rahatsız edeyim dedim diye vs diyo ne dediğini de anlamadım ya neyse. Ha usulüne uygun davranacaksa selamlaşamadık kalkmışsın vs denir.

Eski sevgilim dediğim adam beni bir şeyler yaşamaya ikna etmeye çalışan gay olduğundan şüphelendiğimiz biriydi (arkadaşlarım ben birlikteyken düşüncelerini bana diyememişler ama şüphelenmişler onlar da )
onun yaptığı tacize varan muameleyi atlatcam derken buna sinirlendim şimdi de. Bunlar kadınlara hiç mi değer vermiyor ya. Eski sevgilimin şu anda yürüdüğü kişi de güya iyi kız memleketlisi vs ama onu da en yakın arkadaşına düşünmüştü. Ben böyle midesiz erkekleri inanın hiç görmedim. Hepsi mi böyle bunların?

Eski sevgilimin bunlardan haberi yok diye düşünüyorum çünkü biz bir ara ayrıyken bunun yakın arkadaşı ile denk gelmiştik” davet etmişti hatta arayıp “ arkadaş grubu çay içmiştik bunu eski sevgilime dediğimde şok olmuştu. Ahmet yapmaz bana demişti. Ne yapmaz saçmalama tabiki deyip ben de kondurmamıştım. Ama çok sinir oldum.

Hadi ben yabancıyım amacı kullanmak atmaktı o nedenle böyle e kendi memleketlisi iyi kız diye gittiği kıza aynı muameleyi eski sevgilim kendisi yaptı üstelik daha da beter iyi kız yabancıya gitmesin d. Bir insan nasıl hayatına alacağı kişiyi en yakın arkadaşına yakıştırır bende mi sorun var diyorum artık anlayamıyorum çünkü.

Kusura bakmayın büyük bir sinirle yazdım da yazdım. Yazım hatalarım olmuş olabilir. Sakinleşince düzenlemeye çalışacağım.

Son düzenleme:
Siz cinsel tercihleri farklı olan birine faydan bozma diyemezsiniz :KK14:
Keşke gay olsa bilmiyoruz ki ben saygı duyuyorum gaylere. Ama bu çocuk ne anlayamadık. Çapkınlıkla kendini gizlemeye çalışan yalancı karaktersiz biri olabilir diye düşünüyoruz diye öyle dedim. Bana yaşattığı travma sonrası onun için kullandığım cümleleri seçemiyorum kusura bakmayın.

Eski sevgilin için gayden bozma diyorsun ama eski sevgilin. Ben de bunu anlamadım. Bir de gayden bozma kötü bir tabir. Yani, yakın arkadaşına yakıştırdığı kızla sevgili oluyor diyorsun, sen gay diye yakıştırma yaptığınla mı sevgili oldun?

Erkeklerin hepsi böyle değil.

Oma yürümek buna yürümek nedir? Kadını nesneleştiren bu dil kadını aşşağılamıyor mu sizce? Yani kadın olarak biz, kadınlara ne kadar saygılıyız?
Konudan bir şey anlaşılmıyor ama saygı noktasında siz de cok ileride değilsiniz maalesef, gayden bozma nedir? Erkek müsveddeleri ne demektir? Çirkin sözler.

Ayrılmışsın hala neyi sorguluyorsun? Onun arkadası ararsa da açma bu kadar basit...Kibar bir insanım diye kendini ve bizi kandırma sen de bagı koparmak istemiyor, haber almak istiyorsun...Eski sevgiline "gaydan bozma" diyorsan sen de midesizler sınıfındasın zaten...
Eski sevgilimle muhabbet kurmak istesem direk kendisini ararım. Kendisine yazmayan tepki vermeyen benim. Düzgün konuşun. Beni tanımıyorsunuz hakkımda midesiz diyemezsiniz. Hareketleri sesi yürüyüşü kibardı başta şüphelendim sonra değildir diye düşündüm ama ayrıldıktan sonra birkaç kişi bana aynı yorumu yapınca acaba dedim. Sırf cevap yazmak için yazmayın.

yürümek benim sevdiğm bir kelime idi
senin yazında kullandığın anlam
kendimi kötü hissetirdi konun başlığın ve yazın keza
içeriğe yorum yapmayacağım

Çevrenizi biraz düzenlemenizi tavsiye ederim. Hoşlanmadığınız insanlarla iletişim kurmak zorunda değilsiniz, rahatsız olduğunuz an tersleyin, hatta aramalara cevap vermeyin. Eski sevgiliniz biseksüel sanırım, bunu neden "gayden bozma" şeklinde belirtme gereği duyduğunuzu anlayamadım ama oldukça talihsiz bir ifade ediş biçimi olmuş.
Biten bir ilişkinin ardından zaten gaydi demek, erkeklerin bizler arkasından "zaten hafifmeşrepti" demesi gibi olmuş.
Bittiyse bitmiştir, onu da çevresini de hayatınızdan çıkarmak bu kadar zor olmasa gerek .

Oma yürümek buna yürümek nedir? Kadını nesneleştiren bu dil kadını aşşağılamıyor mu sizce? Yani kadın olarak biz, kadınlara ne kadar saygılıyız?
Konudan bir şey anlaşılmıyor ama saygı noktasında siz de cok ileride değilsiniz maalesef, gayden bozma nedir? Erkek müsveddeleri ne demektir? Çirkin sözler.
Orayı düzelttim yazıyı düzenledim. Ayrı olarak önceki yorumda açıkladım da herkes aynı yorumu yapınca açılan konunun da pek manası kalmıyor. Yürümek tabirini arkadaşın dilinden söyledim. Ne varsa yorum katmadan aktarmak için.

Size ilgisini göstermesinden rahatsızsanız sert bir dille uyarabilirsiniz. Konuyu bence eski sevgilimin yakın arkadaşı olarak değil de ilgisinden hoşlanmadığınız biri olarak değerlendirirseniz tepkiyi koymanız daha rahat olur. Konuşurken de, biz x ile ayrıldık görüşmemiz uygun olmaz şeklinde değil, açıkca onunla görüşmek istemediğinizi söylersiniz. Diğer türlü eğer size bir ilgisi varsa aranızdaki engelin eski sevgilisi olduğunu düşünebilir. Benim anladığım tepkinizin yetersizliğinden dolayı çocuk sizi rahatsız ediyor. Rahatsızsanız eğer sınırınızı koymak en doğal hakkınız. Erkeklerin midesizliği olarak genellemek de yanlış. Kişiden kişiye değişir, karakter yetersizliği diyelim ona.

Çevrenizi biraz düzenlemenizi tavsiye ederim. Hoşlanmadığınız insanlarla iletişim kurmak zorunda değilsiniz, rahatsız olduğunuz an tersleyin, hatta aramalara cevap vermeyin. Eski sevgiliniz biseksüel sanırım, bunu neden "gayden bozma" şeklinde belirtme gereği duyduğunuzu anlayamadım ama oldukça talihsiz bir ifade ediş biçimi olmuş.
Biten bir ilişkinin ardından zaten gaydi demek, erkeklerin bizler arkasından "zaten hafifmeşrepti" demesi gibi olmuş.
Bittiyse bitmiştir, onu da çevresini de hayatınızdan çıkarmak bu kadar zor olmasa gerek .
Kaçıncı yazışım bilmiyorum size de yazacağım. Yazıyı düzelttim. Niye öyle dediğimi de nacizane açıkladım. Şehir çok küçük tersleştiğimde pisleşmelerinden korkuyorum daha fazla. O yüzden sakin kalmaya çalışıyorum. Ama çok da üzülüyorum. Ben eski sevgilimi aşağılamak amaçlı kurmadım o cümleyi. Hiçbir zaman da arkasından beddua etmedim sadece başta acaba gay mi diye uzak durduğum biriydi onu belirtmeye çalıştım sonrasında ise şüphem azaldı vs vs olaylar gelişti. Durum bu yani.

Valla bence sizde eleştirdiğiniz insanlar gibisiniz.
Madem arkadaşının tavırlarından rahatsızsınız e siz mesafe koyun. Kibarim bahanesi ile mesafe koymuyorsunuz.
Bir bayan hayatına soktuğu kişinin cinsel tercihi farklıysa mutlaka anlat. Gay birini hayatınıza sokup sevgili olup sonrada gay bozması demeniz biraz komik değil mi???
Ne kadar üstünü kapasalarda belli ediyorlar. Ben çok ciddi duran insanlarda gördüm gaydiler. Mutlaka ama mutlaka bi detay veriyorlar.
Birde madem bu kadar rahatsızsınız bu çevre ve insanlardan çıkarın hepsini hayatınızdan.

Kaçıncı yazışım bilmiyorum size de yazacağım. Yazıyı düzelttim. Niye öyle dediğimi de nacizane açıkladım. Şehir çok küçük tersleştiğimde pisleşmelerinden korkuyorum daha fazla. O yüzden sakin kalmaya çalışıyorum. Ama çok da üzülüyorum. Ben eski sevgilimi aşağılamak amaçlı kurmadım o cümleyi. Hiçbir zaman da arkasından beddua etmedim sadece başta acaba gay mi diye uzak durduğum biriydi onu belirtmeye çalıştım sonrasında ise şüphem azaldı vs vs olaylar gelişti. Durum bu yani.
Tersleştiğinizde pisleşmelerinden korkmayın, terslemeden bu durumun hoşunuza gitmediğini nazikçe görüşmekten hoşlanmadığınızı soyleyin. Pisleşeceklerse zaten her halukarda bunu yapacaklardır. Korkmayın, tedirgin olmayın olsanız da belli etmeyin bence.

Eski sevgilin için gayden bozma diyorsun ama eski sevgilin. Ben de bunu anlamadım. Bir de gayden bozma kötü bir tabir. Yani, yakın arkadaşına yakıştırdığı kızla sevgili oluyor diyorsun, sen gay diye yakıştırma yaptığınla mı sevgili oldun?

Erkeklerin hepsi böyle değil.
Evet başta hep kaçtım öyle sanarak. Sonra gay olsa ilgisi bu kadar olamaz çekim hissedemez dedim. Tam sevgili olacaktık bu benle yakınlaşmaya çalıştı. Hatta ileri gitti sonrasında mesajlarına dönmedim. Kıskandırmaya çalıştı tepki vermedim. Yulin bana beddua ediyor mu demiş arkadaşa hayır etmiyorum dedim hatta. Yulin beni merak ediyor mu hiç bahsediyor mu diye sormuş hep. Ama biz ayrıldıktan sonra hem onun yakın arkadaşı hem de benim yakın arkadaşlarım “Yulin o çocuk gay olabilir “ deyince ben de acaba oldum. O sebeple o cümleyi yazdım. Konunun özü o değildi yani. Gay de olabilir saygı duyarım ama dürüst davranmasını isterdim öyleyse de. Şu anki konu nasıl böyle midesiz oldukları. Ben kocamı sevgilimi en yakın arkadaşımla düşünemem imkansız. Neyin kafasını yaşıyorlar

Valla bence sizde eleştirdiğiniz insanlar gibisiniz.
Madem arkadaşının tavırlarından rahatsızsınız e siz mesafe koyun. Kibarim bahanesi ile mesafe koymuyorsunuz.
Bir bayan hayatına soktuğu kişinin cinsel tercihi farklıysa mutlaka anlat. Gay birini hayatınıza sokup sevgili olup sonrada gay bozması demeniz biraz komik değil mi???
Ne kadar üstünü kapasalarda belli ediyorlar. Ben çok ciddi duran insanlarda gördüm gaydiler. Mutlaka ama mutlaka bi detay veriyorlar.
Birde madem bu kadar rahatsızsınız bu çevre ve insanlardan çıkarın hepsini hayatınızdan.
Eleştirdiğiniz insanlar gibisiniz derken? Bu kadar ağır konuşma hakkını nereden buluyorsunuz? Evet rahatsızım çünkü korkuyorum küçücük yer tek yaşıyorum. Kibarca terslemeye çalışıyorum. Kimsenin kara kaşına kara gözüne değil yani.
İkinci olarak. Başta gay sandım ama sonra çekimi çok fazla rol yapamaz dedim önyargılı olmadan tanımak istedim ben ona hemen sevgilim demedim zaten o aşamaya karar verdiğimizde beni bir şeyler yaşamaya ikna etmeye çalıştı ve bir daha yüzüne bakmadım.

X