Erkek tipi dökülme hikayem ve çözümüm

Letter1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2015
301
363
Son durum güncellemesi:

Şu an sadece hairforte erkek sprey, xpecia erkek tablet ve igrow ev tipi saç lazeri kullanıyorum.

!!!!Çok rica ediyorum bana sürekli özelden burada defalarca yazdığım şeyleri tekrar tekrar sormayın. Çaresizliğinizi anlıyorum ancak takdir edersiniz ki aynı şeyleri defalarca anlatmak insanı bunaltıyor!!!!

Bu arada saçlarım 2. fotoda salınık. İlk fotodaki gibi topladığım zaman daha iyi görünüyor. Dökülme yok denecek kadar az. Saç çıkışı devam ediyor. Ama bebek adımlarla ilerliyorum. 8 ay geçti buna da şükür. Ayrıca bir haftadır hayatımdan şeker, gluten ve süt ürünlerini çıkardım. Bu hastalığı yenmenin yolu bu ürünleri tüketmemekten geçiyormuş. Gerekirse ömür boyu tüketmem. Çok zor olsa da...
Büyük ilerleme sevindim hairforte içindeki procapil ise yariyor demekki. Ordinarny nin procopil içeren saç serumu yorumlarında da olumlu şeyler okumuştum. Ama malesef Türkiye'de yok ordinary markası ulaşması zor. Hairforte 3 aydan sonra iki günde bir kullanin yazıyor öyle mi yapiyorsunuz

Mirzoey

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2012
442
315
Büyük ilerleme sevindim hairforte içindeki procapil ise yariyor demekki. Ordinarny nin procopil içeren saç serumu yorumlarında da olumlu şeyler okumuştum. Ama malesef Türkiye'de yok ordinary markası ulaşması zor. Hairforte 3 aydan sonra iki günde bir kullanin yazıyor öyle mi yapiyorsunuz
Üç aydan sonra günde 1, altı aydan sonra iki günde bire düşülüyor diye biliyorum. Ben günde 1 kullanıyorum hala. İki günde bire düşmeye cesaret edemedim. 1 yıl dolsun belki o zaman bir gün lazer, bir gün hairforte olarak devam edebilirim.

Açık konuşmak gerekirse gidişattan ben de memnunum. Çoook sabır ve emek isteyen bir süreç. Aldığın sonuç da öyle mükemmel olmuyor maalesef. Ama dediğim gibi buna da şükür. Mevcut saçları koruyup yeni saç çıkışı görmek bile büyük bir teselli. Şu beslenme işinden de epey ümitliyim. 1 hafta oldu ama sanki fayda ediyor saçıma. Zaten sağlık sorunu olmasa dahi şekerin hayatımızda yeri olmamalı malum. İnşallah daha da iyi olur.

sabir ve hamd

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2017
105
164
Cok güzel ilerleme, Cok sevindim umutlandim kendi adima. Bence aldactonda etki etmisdir diye düsünüyorum, bende kullaniyorum 6 aydan sonra etkisini gösteriyormus saclara.

_passion_

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2009
513
66
32
Ben 2 aydır kullanıyorum henüz çok yeni yani içtende destekliyorum ( beslenme ve gıda takviyeleri ) dökülmem biraz azaldı.ben de akşamları 5 6 fıs kullanıyorum
Benim 1ay oldu minoksile başlayalı.kollarımdaki tüyler uzayıp siyahlaşmış bırakmak zorunda kaldım 🙁 acaba yüzde 2lik mi kullansam sizde oldu mu böyle bi sorun