Erkek yüksek bir bölümse iyi bi üniden mezunsa..

nemesis00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2009
100
9
33
sewdigim adam yıldız tekninten endüstri müh bölümden mezun..ben ise lise mezunuyum calısmıyorum...ama onu cok sewiyorum..napmalıyım bilmiyorumki.onunla cıksak bile ilerde bu sorun olacak onun ailesi beni istemicek.istanbul gbi yerde büyümüs.beni yanına yakıstırmıcak eminim..:1no2:

sewdigim adam yıldız tekninten endüstri müh bölümden mezun..ben ise lise mezunuyum calısmıyorum...ama onu cok sewiyorum..napmalıyım bilmiyorumki.onunla cıksak bile ilerde bu sorun olacak onun ailesi beni istemicek.istanbul gbi yerde büyümüs.beni yanına yakıstırmıcak eminim..:1no2:

sakın böyle düşünme ...okumakla adam olunmuyo..seni seviyosa böyle bir saçmalık yaşatıcanı sanmam...bu arada doktorda olsan erkek ailesine yaranamzsın emin ol cnmhihoyyyt

siz anlastiktan sonra muhim degil bence
eger o lise mezunu sen uni mezunu olsan o problem yapabilirdi sanirim
erkekler boyle seylere dayanamiyor
ama tam tersinde sorun olmuyor cok.

henüz ortada bir beraberlik yok sanırım. o sizi seviyor mu peki. onun duygularından hiç bahsetmemişsiniz.

tam tersi olsa belki bir sorun olurdu.bence birbirinizi seviyorsanız sorun cıkmaz.ben üni. mezunuyum erkek ark.ım lise ama ben hiç sorun etmiyorum.bu insanın kendisinde biter.her okuyan adam değil emin ol.

canım ya neden öyle düşünüyorsun ..üniversite okuyan herkes çokmu kültürlü sence ?kendini geliştirmemiş,iki kitap kapağı açmadan okulu bitirenler var sadece diplomamı insanı insan yapıyor.lise mezunu olupta nice üniversitelileri cebinden çıkaracak kültürde olan insanlar var..kendini bu konuda kötü hissetme lütfen..

ya henüz bi beraberlik yok ama eminim beni sewdigine söyledide zaten.cok üstüme düsüyor.ama neden bilmiyorum kendini geri cekiyor.bence bunu sorun ediyo.

cok iyi anlasıyoruz.ayrıca ben kültürsüzde sayılmam ama ona göre gene de kültürsüzüm.

yazilanlarin hic birine katilmiyorum

öylede bir fark oluyor ki ! ! !

bence sizde bir is bulun kendinizi gelistirin

sosyal bir yasam surmeye bakin

yoksa ileride ailesiylede kendisiylede paylasicak seyler bulamaz saf saf bi köseden baakarsiniz

benden size tavsiyedir dediklerim ins istediginiz gibi olur hersey :1hug: a.s.

kültür okumakla elde edilebilecek bir olgu değildir
öğretim kültüre katılan bir varlıktır. ilkokulda temeli atılır,sizde hayat standartınızla bunu seviyelendirirsiniz..
okul eğitim yeridir.
kimsenin kültür düzeyi okuduğu okul ile ölçülmez..
çok ayı vardır markalı okullardan mezun
çok naif hanımlar vardır ilkokul mezunu..
mühim olan kendini taşımayı bilmek..yani o kendi branşının bilgini olabilir.ama siz ne kadarsınız önemli olan bu..o birşeylerden bahsederken,sizin hayat dair cümlelelriniz neler.siz hayatta nesiniz.. neler yaparsnız..
bunlar ne mezunu olursanız olun ikili ilişkinizde sizleri memnun eden şeylerdir zaten..
bence önem arzeden şeyler bunlar
komplekse girmiş gibisiniz ama
ben sizin yerinizde olsam bu hissi yaşatmasına izin vermezdim
öncelikle buna neden olan duygunuzu belirleyin..
örneğin size bir kitaptan bahsediyorda,siz birşey anlamıyormusunuz..geçin internetin başına okuyun araştırın,türünü bulun,tarzının iyi örneklerini belirleyin ve bunu paylaşın...
öte yanını kafaya takma..erkekler hatta kadının kendileriyle aynı seviyede olmayışından mutluluk duyarlar...yanlızca kompleksli görünme yeterr

canim sana en uygun ornegi vereyim ben universite mezunuyum ustelik 2.universiteyi yurtdisinda okudum esim ilkokul mezunu yanlis okudugunu sanma ilkokul ailem basta yapti sorun hatta esim bile yapti ama evlendik simdi bana herseyi soran bilgilerimden faydalanan kendini gelistirmek icin yazilar kitaplar okuyan bir esim oldu eksiklerini tamamlamaya calismasi beni mutlu ediyor yeni okula baslamis gibi merakli ilgili bence eger ortada ask varsa erkek arkadasin bunu sorun etmez egitim insanin icindedir ogrenme arzusuna baglidir egitim o yuzden sakin kendini bu konuda kucumseme insani insan diploma yapmaz, icindeki ruh incelik sevgi saygidir insani olusturan kaldiki icinde bir soru varsa okumanin yasi yok universite sinavina girebilirsin hatta evliyken okuyan bircok ornekte vardir sevgilerimle

aaa benim üniversitem....))
bir insanın okumuş olması demek diğerinin okumaması çok ta sorun olmamalı..şöyle durumda tabii ki: lise üniversite , yada ortaokul-lise.....ama ilkokul mezunu olursun o üniversite bitaz sorun yaratabilir...bence önemli olan huyunuz,ortak zevkleriniz,ne kadar anlaştığınız....liseyi bitirdin diye de bundan sonra okumayacaksın diye bir şey yokki..madem çalışmıyorsun otur öss ye hazırlan..2 yıllık bile güzel meslekler var...
ama yinede önemli olan kişilikleriniz, anlaşıp anlaşamadığınızdır

Nereden mezun olduğu önemli değil, önemli olan sosyal birimi, yani kültür çok çok önemli. Ben ne öğretmenler ne mühendisler gördüm, inan konuşmaktan aciz. Kendini geliştirmişsen ve kendine güvenin varsa sorun etme.Ben lise mezunuyum diye asla kendini komplekse sokma ve bunu ona hissettirme, erkekler güçlü kadınları sever.

canım bi laf vardık okumak cahilligi alır eşşeklik baki kalır. sen sanırım biraz kendini küçük görüyorsun.
bence endişelenecek hiç bir durum yok
ama bu arada kendini geliştirmeye bak iş hayatına atıl sosyalliğin olsun
ve şunu bilki aynı evi paylaşınca kimse okuldaki aldıgı dersleri eşine anlatmıyor
yani doktorda olabilirdi orta okul mezunuda
sen yaşama şekline görüşlerine bak derim

ben pek anlamadım...siz sevıyorsunuzda omu sevmıyor...ayrıca onunla cıksam...yanına yakışmıyacakmıyım demısınız...daha cıkmadanmı ..problem edıyorsunuz...anlamadım...
ama ınsan sevıyorsa kım ne nasıl oldugu fark etmez...eger sevgılınızde sızı sevıyorsa herseyle savasır...sızı kazanır...

bence erkelelr asla bayanlardan dahah fazla kulturlu olmazlaa bu ısısn dersını bıle almıs olsalar dahiiiiii bı kadın kenedıunı bır erkketen kultursuz goruyosaaaaa kesınlıkle sanana ondaa senıı bu dusunceye vardıran bır hareket yapmıs olmalıkııı nboyle dusunuyosun

sanırım bir birliktelik yok
anlayamadığım hem sizi sevdiğini söylüyor hemde size kültürsüzsün mü diyor
inşallah yanlış anlamışımdır

Niye yanına yakıştırmasınlar. Belki dışarıdaki 3. şahıslar böyle saçma şeyler düşünürler onun içinde bence önemli olan pes etmeyip insanın kendini yetiştirmesi.
Örneğin ilerde işe girmene yardımcı olacak kurslara git, bu yılki Öss sınavlarına gir. AÖF tercih et
hem okur hemde çalışırsın

Kazuletle tamamen aynı görüşü paylaşıyorum cnm uzun uzadıya tekrar yazmayayım.

X