erkekler çok mu zeki yoksa çok mu saf ?

ssennemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
75
0
bence erkekler cok saf yani saflıgıda aşmış durumdalar ama neyse:)
düşünün bi ihanet eden erkeklerin yerine koyun kendinizi eşlerini aldattıkları genelde kendilerinden yaşça küçük olurr.....peki acaba hiçmi sormuyorlar kendilerine ben evliyim ve karşımdkaide bunu biliyor neden benimle birlikte ?
insan sevdiğini başkasının yanına gönderirmi bu beni nasıl hergece eşimin yanına gönderiyor ?
tamam belki gitme falan diyordur ama bencee yani ben olsam ölürümde başkaısnın yanına göndermem....
beni gönderen insanın aşkına sevgisine inanmam ama demekki erkekler o kadar saf :)
nasıl inanıyorlar ?belkide onlarda düşünüyordur ben kandırıyorum ayrılcam diyorum seninle olucma diyorum falan diyee ama olmaz insna sevdiğini 1 sn bile kimseyle paylaşamaz beklemez bekliyimde bana dönsün demezz ..........
ama erkekler o eşlerini aldatan ve kendini cok zeki zanneden erkekler:) buna inanıyorlar ......yada dünyada tek olduklarını falan zannediyorlar ....
kısacası bu tip adamların hepsi kızılcak sinirlenicek durumda değil zavallı hepsi acıncak durumda:):dance:

Arkadaşım evli olduğu halde aldatan adam sevgilisini sevmiyor,kullanıyodur bana göre.Eğer sevseydi karısını boşar sevgilisiyle evlenirdi heralde -tatlicadiarzu-
Soruna gelince erkekleri hiç ama hiç anlamıyorum, onlar mı çok saf yada onlar mı çok akıllıda ben mi çok aptalım bende anlamadım :bbo:

erkekler %100 saflar hemde su katılmamış

tasdiklenip onaylanmıştır

yokyaa sevildiğini sanan sevgilisi ugruna karısına cocuklarına işkence yapan yada terkeden adam cok sonunda svegilierde mutlu etmiyo onları

aldatan erkeklerin çoğunun istediği şey sevgi, duygusal 1 yaklaşma değil ki.
cinsellik, yeni biriyle yeni bir heyecan...
çok da sallamıyorlardır beni seviyor mu bu kadın sevmiyor mu diye.
kadınların da aynı şekilde, heyecan+para, mal, mülk...
iğrenç 1 karşılıklı çıkar ilişkisi

Şimdi yazdıklarım için umarım banlanmam..Bence erkeklerin ruhunda puştluk var..Erkeklerin geneli bir kadına ya da kıza jest yaparken acaba onu nasıl razı ederim,nasıl kandırırım da yaşayabildiğim kadar cinsel birşeyler yaşarım düşüncesi vardır..Buna ulaşmak için her tür yolu denerler..Arkadaşça,dostça ,romatizm yaratarak Yeri geldiğinde..Amaç kadını ya da kızı kıvama getirip ondan istediğini alabilmektir...Ama hiç belli etmemeye çalılışırlar...Şimdi yaa olur mu öyle şey diyenler olucak..Ama şunu diyeyim erkekler zayıf karakterli,nefisleri de bizden çok zayıf..Çok çabuk kanarlar..Karşılarındaki kadın ya da kız biraz cinsel amaçlı yaklaşım gösterse çoğu bu fırsattan yararlanmaya kalkar..Yararlanmayanlarda eğer hayatlarında bir başka bayan varsa ona gerçekten aşk ve sevgi ile bağlı olanlardır..Bizler aşk sevgi olmadan cinsellik yaşayamayız ama erkekler için bunlar olmasa da olur..Bir erkek aşık olmadan,sevmeden de bir kadınla cinsellik yaşayabilir..Erkekler için çok kafa yorulup üzülünmemesi gerektiğini düşünüyorum...Çünkü herhangi bir ayrılık olduğunda siz sabahlara kadar ağlarken o yarınki maçı ya da hayalindeki arabanın hangi modelinin hangi serisi olduğununun hayalini kuruyordur...

Erkekler ne saftır ne zeki...Bazan salağa yatanları olur..Ama geneli puşttur...

erkekLer.. hımm geneL bi konu..
hayatımdaki erkek sevgiLim ve babam ya onun dışında tanımıyorumm :roflol:
sevgiLim zekidir ama masumane safLığıda var pek tatLı :asigim:
iyi yani seviyorum memnunum benn naniknanik

bence saflık güzel bişeydir.... erkekler bildiğimiz odun bazen tatlı oluyorlar o kadar................

erkekler yalan söylemek isterlerse son derece kurnaz ve zeki oluyorlar canım ama karsısındaki kadın onu aldatmak istese öyle saf yerine koyar ki o erkegi ruhu duymaz (bunu yazdım ama kesinlikle tasvip etmiyorum=))) tabi kişisine göre de degişir ama su bir gercek ki kadınlar kadar zeki degiller.

eğer karısını aldatıyosa salaktır zaten zeki hiç deil belki biraz saf olabilir

Son düzenleme:
genelleme yapmazsak daha iyi olur zeki olanlarda var birde bazen işine gelmeyip saf olan

Geneli - Gerizekalı'dır ..
Kimse ksr bakmasın ama öylelerdir ..

Kendilerini çok akıllı sanarlar,kızları kandırdıklarını - etkilediklerini , hatta peşlerinden koşturduklarını zannederler..
Her konuda ki özellikle ' hayat okulunu ' çok iyi okuduklarını ve dört dörtlük erkek olduklarını düşünürler..
işte biz bu gruba gerizekalı diyoruz ..
İstisnalar'ı yok mu? var tabiki ..
ama biliriz ki istisnalar kaideyi bozmaz.. keşke bozsa..

oldukları gibiler..
daha derinleri araştırmaya gerek yok..
bizden bi farkları da bu..

başka şeyler yazmiim ben kanımca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…