Erkekler neden pavyona giderrr

omre_bedel

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2010
175
24
Eşim bazen arkadaşlarıyla pavyona gidiyorlar ama bana gittiğini itiraf etmek istemiyor.Yalan söyliyor ben sonradan öğreniyorum sonra itiraf ediyor kadın cagirmadiklarini sadece bakıp geldiklerini söylüyor.Erkekler ne yapıyor orda o bayanlar erkeklerle ne yapıyor.Nasil bir yer bilmedigim için gitmesini istemiyorum..

Eşim bazen arkadaşlarıyla pavyona gidiyorlar ama bana gittiğini itiraf etmek istemiyor.Yalan söyliyor ben sonradan öğreniyorum sonra itiraf ediyor kadın cagirmadiklarini sadece bakıp geldiklerini söylüyor.Erkekler ne yapıyor orda o bayanlar erkeklerle ne yapıyor.Nasil bir yer bilmedigim için gitmesini istemiyorum..
Neye bakıyormuş Allah aşkına.
Ya bi sürü yazdım sildim, yazamıcam daha fazla.
Ban yemek istemiyorum.
Ya sabır.
Evinin rızkını oraya gömüyor işte, et görmek için hem de.
Pislik.

Cocugunuz var mı ?
Burda da okadar cok kişi gıdıyor kı , hanımları cocukları rezıllık cekerken onlar parayı bulur bulmaz orda harcıyor

Anlatiyim nasil biyer simdi ilk oncelikle gittigi yere bagli bazi yerler sahnede oynayan kadinlardan ibaret kadin otursa bile yanin seninle muhabbet eder yada sahnede oynar. Bazi yerler pislik yuvasi her turlu pisligi uygularlar yani erkegi koparmak icin kadinligini kullanirlar.Pavyonlarin da luksunde ucuzuna farkliliklari var erkekler genelde izlemeye gidiyorlar ama birine baglaninca orda Allah disardakilere sabir versin varini yogunu yatiriyorlar.Bu arada ben bukadar bilgiyi pavyona giden bir bayan arkadasimdan ogrendim merak edip hepsini gezmisti bi donem baya para harcamisti bize de anlatti hep hatirladklarim bukadar.

Hayvanat bahçesi mi ora bakıp geri dönsünler yahu? Kocaman kadınsınız yani artık şuna da çocuk gibi kanmayın bir zahmet. Youtube'a pavyon yazıp birkaç video izlesen nasıl bir ortammış görürsün.

Yalnız pavyon yazdım ilk çıkan bu iyi mi hahaha

X