erkeklerde evlilik sonrasi olusan cinsel isteksizlik

Eklemeyi unutmusum.Bana karsi agresif tavirlari cok artti bu surecte. Eskiden hep alttan alan ben bisey ablatirken gozumun icine bakan gulumseyen adam yerine herseye "once ben" diyen ufak biseye sinirlerini gosteren agresiflesen ters konusan kirici olan biri geldi. Cinsellik mi bunun sebebi yoksa bundan dolayi mi cinsellik yok cozemiyorum
Kesinlikle yetersiz olduğu için agresifleşip acısını senden çıkarıyor
yani zeytinyağı gibi üste çıkoyr arkadaşımın eşi de öyle yapardı

Cok zor bi durum tek basiniza mücadele ediyor olmanız
Yasi kac esinizin cinselligi vucut istiyor zaten ayni yemek gibi hic istememesi ve 1.5 yil olmuş insanin doğasına aykiri
Insallah kısa zamanda düzelir

Ilgimc olan sey yaklasik 8 9 ay bosalma yasamamasi ruyalanma bile yasamamis olmasi. Kac defa sordum.kendi kendine de mi bosalmiosun bu onemli bisey diye. Yok diyor hic istek gelmiuor diyor. Vucudu da fiziksel olarak istek duymuyor
ben sorunu eşinizde gördüm sizde değil adam istek duymuyor ne demek.en başta ki başarısızlıklar onu çok etkilemiş korku vsr4 yıne olmayacak dıye.kadınlarda nasıl vajınusmus oluyorsa bu da erkeklerde ki hali sanırsam.tavsıyem kesinlikle bi uzmana gıdın kesinlikle çünkü daha da kotu olabilir.sizin yöntemlerinizle çözülecegını sanmıyorum

ben sorunu eşinizde gördüm sizde değil adam istek duymuyor ne demek.en başta ki başarısızlıklar onu çok etkilemiş korku vsr4 yıne olmayacak dıye.kadınlarda nasıl vajınusmus oluyorsa bu da erkeklerde ki hali sanırsam.tavsıyem kesinlikle bi uzmana gıdın kesinlikle çünkü daha da kotu olabilir.sizin yöntemlerinizle çözülecegını sanmıyorum
Uzmana gittik ama para tuzagina dusurmeye calisti bizi yardimci olmadi ne yazikki. Maddi durumumuzda iyi degil. O kdr umursamaz oldu ki artik ben de cok sabirsizimdir ki bu kdr zaman sabretmem bile bnm icin mucize.. yerinden kipirdamamdn tv karsisinda yattilca deli oluyorum. Ev arkadasindan farkimz kalmadi. Ben de artik evle ilgilenmeyi birakmaya basladm. Yemek fln yapmiyorum..mecbur olmasam temizlik bile yapmicam...

Cok zor bi durum tek basiniza mücadele ediyor olmanız
Yasi kac esinizin cinselligi vucut istiyor zaten ayni yemek gibi hic istememesi ve 1.5 yil olmuş insanin doğasına aykiri
Insallah kısa zamanda düzelir
Yasim 30 esim 31. Yasimiz geciyor biseylere gec kaliyoruz diye de cok rahatsizm bu durumdan. Esimin kiz kardesine annesine yegenine olan sevgisi bile beni delirtiyor artik. Beni sevmeyup onlari sevdigini gordukce cildirasim geliyor. Evet ailesi kani cani onlar belki bu halim sacma ama o kdr daraldimki ilgisizlikten sevgisizlikten ufacicik bebekleri severken bile kiskaniyorum. Bizim de olabilirdi onu sevebilirdi diye...

Yasim 30 esim 31. Yasimiz geciyor biseylere gec kaliyoruz diye de cok rahatsizm bu durumdan. Esimin kiz kardesine annesine yegenine olan sevgisi bile beni delirtiyor artik. Beni sevmeyup onlari sevdigini gordukce cildirasim geliyor. Evet ailesi kani cani onlar belki bu halim sacma ama o kdr daraldimki ilgisizlikten sevgisizlikten ufacicik bebekleri severken bile kiskaniyorum. Bizim de olabilirdi onu sevebilirdi diye...
Peki böyle nereye kadar gidecek bu? Kaygılarınız artıyor, tahammülünüz kalmıyor, mutsuzlasiyorsunuz gün geçtikçe vs ee sonra ömrünüzden ömür geçip gidiyor eşinizle ciddi bı konuşma yapma vakti gelmemiş mi sizce de?
Allah yardımcınız olsun ama çekilecek dert değil gerçekten,eşiniz cabasiz böyle yaşayıp gitmeyi planlıyor sanırım olan size olur, yazık eder size

Uzmana gittik ama para tuzagina dusurmeye calisti bizi yardimci olmadi ne yazikki. Maddi durumumuzda iyi degil. O kdr umursamaz oldu ki artik ben de cok sabirsizimdir ki bu kdr zaman sabretmem bile bnm icin mucize.. yerinden kipirdamamdn tv karsisinda yattilca deli oluyorum. Ev arkadasindan farkimz kalmadi. Ben de artik evle ilgilenmeyi birakmaya basladm. Yemek fln yapmiyorum..mecbur olmasam temizlik bile yapmicam...
Ne yaptın canım gelişme varmı durumunuzda

Ne yaptın canım gelişme varmı durumunuzda
Calisma hayatindan anca doktora gitme firsati bulduk. Tekrar bi hormon vs. Testleri yapilavak bakalim. Artik ben de biraz yuzsuzluk yapip yaklasmaya en azindan dokunmaya opmeye calisiyorum.ondan da az da olsa pozitif donut aldigim zamanlar oluyor ama istekli mi yapiyor mecburiyetten mi bilmiyorum. Yinede umudumu kaybetmeden devam edicem ins. Adim adim ilerlemek daha dogru galiba hic yaklasmamaktan iyidir

Calisma hayatindan anca doktora gitme firsati bulduk. Tekrar bi hormon vs. Testleri yapilavak bakalim. Artik ben de biraz yuzsuzluk yapip yaklasmaya en azindan dokunmaya opmeye calisiyorum.ondan da az da olsa pozitif donut aldigim zamanlar oluyor ama istekli mi yapiyor mecburiyetten mi bilmiyorum. Yinede umudumu kaybetmeden devam edicem ins. Adim adim ilerlemek daha dogru galiba hic yaklasmamaktan iyidir
İnşallah istediğiniz gibi olur :dua:

Çok çok ama çok zor bir durum. Ben de başlarda acı duymuştum acaba erkekler bu yüzden mi isteksizleşiyor yoksa yapıları mı böyle bilmiyorum. Bildiğim tek şey çok yaralayıcı bir durum olduğu ve acilen çözüm bulmanız gerektiği. Asla zamana bırakmayın. Size tavsiyem KEGEL EGZESİZLERİNE başlayın. Hem istek yaratıyor hem de acı duymayı ortadan kaldırıyor hem de ilişki yaşanırken erkeğe daha çok zevk veriyormuş

Çok çok ama çok zor bir durum. Ben de başlarda acı duymuştum acaba erkekler bu yüzden mi isteksizleşiyor yoksa yapıları mı böyle bilmiyorum. Bildiğim tek şey çok yaralayıcı bir durum olduğu ve acilen çözüm bulmanız gerektiği. Asla zamana bırakmayın. Size tavsiyem KEGEL EGZESİZLERİNE başlayın. Hem istek yaratıyor hem de acı duymayı ortadan kaldırıyor hem de ilişki yaşanırken erkeğe daha çok zevk veriyormuş
Suan bende korku morku kalmadi. Adamda istek olsa kendimi ona teslim edicem ne olacaksa olsun diye..

Suan bende korku morku kalmadi. Adamda istek olsa kendimi ona teslim edicem ne olacaksa olsun diye..
Vallahi sabirla sonuna kadar okudum , suan durum ne bilmiyorum fakat Yani bence olay artik cinsel isteksiz degil sizinle alakali isteksizlik olmus sanirim.sizi uzmek istemem ama esiniz daha onceki yasanmisliklara ve sizin evliliginizi kurtarma cabaniza hurmeten siz kizinca yada kusunce gelip sariliyor ve seviyorum diyor gibi...anlatmalariniza bakilinca bulundugunuz sehir itibari ile belki aldatma söz konusu olmaz ama yuzyuze gelemeyeceginiz bir sehirde veya ilcede olsaniz bence sizden uzaklasir..cabaniz ve sabriniz takdir e şayan 👏👏👏 fakat bence ilk olarak gercekten sevdigini denemek adina kavgasiz gurultusuz guzelce veda ederek izinlerinizden kullanarak evi terkedin (adet doneminiz biter bitmez olsunki 3 hafta vaktiniz olsun 😉) eger seviyorsa ya sizi birakmaz yada bir zaman sonra muhakkak arar yada pesinizden gelir , en fazla 10 gün veriyorum bu durumda erkeklere 😊 eger barisirda evinize donerseniz , döndugünuz geceyi ilk geceniz sayarak yeniden başlayin..ufak ayriliklar sonrasi yatakta bitmeyen barisma daha tarihe geçmedi 🤪🤪

bence sorun size olan sevgi azlığı degıl. fizyolojik veya psıkolojık problemi var. Daha once biriyle beraber olmuş mu, başarısızlık yasamıs mı? Bana basarısız olurum dıye uzaklaşıyor gıbı geldı cunku yapamıyor gıbı. Zaten istekli bir erkek olsa o da bıraz caba sarf ederdi. demek ki yapamıyor. Kullandıgı anti depresan falan var mı bu ilaçlar zamanla libidoda düşmeye sebebiyet veriyor veya ereksiyon problemlerine yol acıyor. bunu konusun veya uzmandan destek alın.

Bu kadar zaman gecti bu uzaklasma olmasina ragmen ufacik bi dokunmasindan opmesinden hala etkileniyorum. Ama esimin gozunun ivine bakiyorum hatta opmesini istiyorum. Dudagini degirip.cekiyor gorevibi tamamlamak icin basindan savmak icin yapiyor sanki. Evde de hep tv telefon. Koltuktan hic kalkmadan bir gununu gecirebilir. Terapist bizi cok buyuk hayal kirikligina ugratti. Iyice umutsuzlandik. Sevdigine insan dokunmak istemezmi sarilmak istemez mi. Cinselligi de gectim sevgisini niye gostermiyor anlamiuorum. Sorsam seviyorum diyor ama gostermiyor hic
Oral seks vs denemiyor musunuz? Ne kadar sürede boşalıyor? Denerken mi?

Durumunuza üzüldüm, çünkü eşiniz umutsuz ve ne yapabilirim demiyor, araştırmiyor,deneniyor.size fırsat vermiyor.tartisma veya kavgadan sonra yakin temas çok alevli olur,bizde öyle oluyordu.tabi dediğiniz sıkıntıyı yaşamadım bu başka bişey.ama birilerinin yani ya senin ya onun buna dur deyip denemesi ve vazgeçmemesi lazım.illa bı zaafı vardır evlilik öncesinden hatırlayın.mesela kalçanızı seviyorsa o uyurken iç çamaşırı ile yatıp eşinizin elini kalçanıza götürün.oksamasini sağlayın,surtunun boynundan sıcak ve nemli öpun bu bile uyarır,uyku arasında bilinçli hali gibi tepki vermez emin olun.sonra konuşmadan gelişebilir biseyler benim aklıma denenmis olarak bunlar geldi.

Konu sahibi en son geçen sene giriş yapmış umarım eşi ile sorunları düzelmiştir

X