erkeklerin yanasmaya cekindigi kadinlar nasil olur?

• Konu Sahibi gelecekkorkusu
  • Başlangıç Tarihi
bak ben sana şu kadar söyliyim;
ne kendimi nede burdaki arkadaşlarımı saf yerine koyamasın sen..
tabiki burda dertlerimizide sorunlarımıda paylaşıyoruz.ama sen sürekli şikayet halindesin.ve nedense benim sana sotduğum sorulara cvp vermiyorsun çünkü ne yapmak istediğini sen çok iyi biliyorsun.
Senin sorunun vs yok arkadaşlarıma duygu sömürüsü yapıyor.ve gelen cvp. okurkende kıs kıs gülüyorsun.
Bu arada sen demişsin ki;
sizde burda aiele dertlerinizi vs yazıyosunuz ben size kalkıpta siz kendinize bakın yazmıyorum diyorsun " doğru yazmıyorsun .çünkü hiç bir arkadaşımın konusuna cvp vermiyorsun sadace senin açtığın konuklara ayyyyy pardon şikayetlerine işine gelenlere o da cvp veriyorsun.Neyse yaaaa değmez polimiğe.
SENİN YAZDIĞIN HİÇ BİRŞEYE İNANMIYORUM ..BUNU BİL.

Yazdiklarina cok sasirdim gercekten tamamiyle yanlis anlamissin beni.
Ne kadar kotu dusunmussun uzuldum.
Benim diger arkadaslarin konularina verdigim cevaplari okursan kis kis gulecek tipte bir insan olmadigimi anlarsin saniyorum.
Inanip inanmamak sana kalmis, ama bana neden bu kadar kizgin oldugunu anlayamadim.

Ben herkese tek tek cvp veremiyorum bazen cunku cok yorum oluyor, hepsinin altina topluca cvp veriyorum genelde, ama cok hosuma giden birsey olursa veya o insan oturup uzun uzun yazarak baya bir zamanini harcamissa ona ozel cvp yaziyorum emegine karsilik. Isime gelmesiyle alakasi yok.

bi erkeğin bana verebilecei şey cok az dien kadına yanaşmaz, zekisine kariyerlisine, hayatının %20 sinde laf geçirebileceği 80ninde laf geçiremeyeceğine, dolaysıyla kaybetme korkusunu hep yaşadığı kadına yanaşmaz... allak bullak olmaktan canı yanmasından korkar, ne yaptığını ne yaşadığını bilen kadınlar, erkekten sadece soyisim ve sevgi bekleyen kadın aciz olmayandır erkekler bunlardan korkar ne yazıkki, ve bilmez o kadın ne kadar demir gibi olsada içten içe onu ne kadar sevebilir....

X