Erken gebelik nasıl anlaşılır yardımcı olur musunuz hikayem altta

imasleeper

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
328
202
27
Şöyle anlatayım
Ben iki ay önce hastaneye gittim adet gecikmesinden ve kist olduğunu gördüm içe kanamalı kistmiş endişe etmem gerekmezmiş adetle söküldü zaten. 1 yıldır korunmadan bebek deniyoruz ve olmuyo e haliye moralimizde bozuluyor. Bu ay 15inde adet görmem gerekiyordu adet belirtilerim arasında mide bulantısı,migren ve göğüs sızısı olur hep bide gelmeden kahverengi leke.
15 inde adet görmedim. Belirtilerden sadece mide bulantısı var birazda kasık ağrısı adete yordum tabi hala ona yoruyorum bi ümidim de maalesef ki yok. 15inde adet olurum inancı ile bugüne yani 17 sine randevu aldım hastaneden ki bi hormonlarıma bakılsın diye maalesef adet olmadığım için doktor bakamadı. Sadece alttan ultrasonla rahim duvarın kalın adet de görebilirsin erken gebelikte olabilir dedi. Bu sefer kist yok adetimi geciktiricek. Ya benim hiç ümidim yok ama yine de sormak istiyorum böyle hamile olduğunu öğrenen var mı ? Bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler ☺️

Merhaba doktorun dediği gibi ikisi de olabilir.
Benimde rahim duvarı kalınlaşmısti testler silikti doktor net birşey söylememişti aynı şekilde
İnşallah herşey gönlünüzce olsun

Merhaba doktorun dediği gibi ikisi de olabilir.
Benimde rahim duvarı kalınlaşmısti testler silikti doktor net birşey söylememişti aynı şekilde
İnşallah herşey gönlünüzce olsun
İnşallah gönlümüzce olur, siz hamile kaldınız yani anladığım kadarıyla ? :)
Bir de belirtileriniz felan neydi tecrübenizi paylaşır mısınız benimle :)

Bende tam size yazmıştım :)
Yok kullanmadım 10 gün geçmeden kullanmayacağımda bıktım ve umudum tükeniyor onun başında hep tek çizgi görünce :KK43:
10 gun cok uzun bir zaman. Son adetin ilk gununden itibaren 35 gun sayin. 35.gun testi yapin. Bende 5 günlük gecikmeye denk geliyor bu sayi.

Yapmak istemiyorum 10 gün geçmeden negatif görürsem kendimi yıpratıyorum çünkü onu. Başında o kadar çok bekliyorum ki sürekli ağlıyorum cesaret edemiyorum
Negatifse 10 gun gecikmede yine negatif çıkacak. Negatifse kanda da negatif cikacak. 10 gun beklemek cok tuhaf. Iliskiden 10 gun sonra bile cikiyor bazen.

İnşallah gönlümüzce olur, siz hamile kaldınız yani anladığım kadarıyla ? :)
Bir de belirtileriniz felan neydi tecrübenizi paylaşır mısınız benimle :)
Evet çok şükür bende 3 sene ugrasmistim
Belirti olarak kasıklarım çok ağrıyordu
Midemde hassasiyet vardı kokulara karşı da tiksinme vardı aslında adetle çok benzer insan bilemiyor

Yaa kalp kalbe karşıymış 🍀
Valla alın benden de o kadar. Bir kaç kitap oluyorum (tavsiye ederim) umudumu hep yüksek tutuyorum bıkmayın vardır Rabbimin bildiği 🌸
Hep o açıdan rahatlıyorum zaten Rabbim ol der ve olur en hayırlısı olsun diye rahatlıyorum her ay ama yinede insan istiyor ve üzülüyor işte 😕

Bir de esiniz sperm örneği verdi mi? Belki onun spermlerinde sorun vardir sizde bir sey yoksa.
Bu perşembe oda örnek verecek inşallah bir sıkıntımız çıkmaz sadece zamanı vardır deriz gerçekten çook yoruldum çevreden duyduğum laflar, kendi sıkıntım birde o kadar çok istiyorum ki bebek ilaç olacak sanki bana

İnanın muaneyi zorla yaptırdım. Klasik devlet hastanesi başından savmaya öyle uğraştı ki hormon testi çok pahalı özelde o yüzden devlete sığındım ama doktor tam bir felaket olmazsan bi test yap kendi kendine öyle gel olmadı adet söktürücü yazarım diyor bide
Yarin aile hekiminize gidip kan testi yaptirin, adet gununuz gecmis. Sabah ilk idrarla idrar testi de yapabilirsiniz, varsa cikar.

X