Erken gebelik

ayse0671

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ocak 2024
78
14
31
Merhabalar adet olmama 12 gün var. Art-ı Med markanın gebelik testini aldım saat 12 gibi yaptım. Önce çizgi çıkmadı sonrasında yarım saat baktım ikinci çizgi çıkmış sizce gebelik var mı bakarmisiniz. Sağ ve sol kasık batıyor ateş basiyor bunaltı geliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim

Eklentiler

• IMG_20240129_155932.jpg
    IMG_20240129_155932.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 64
Merhabalar adet olmama 12 gün var. Art-ı Med markanın gebelik testini aldım saat 12 gibi yaptım. Önce çizgi çıkmadı sonrasında yarım saat baktım ikinci çizgi çıkmış sizce gebelik var mı bakarmisiniz. Sağ ve sol kasık batıyor ateş basiyor bunaltı geliyor. Yorumlarsanız çok sevinirim
Merhaba canım adetten 12 gün önce çıkması mümkün değil zaten 2 gün olmuş yumurtlama olalı. Ne kanda nede test te çıkması zor cnm..artimed zaten vukuatlı bir test diye duydum yalancı pozitif gösteriyor. İnşallah erken yumurtlama olmuştur daha testin doğrudur cnm..ama ovulasyon la.takip.edip yumurtlamani bulduysan 12 gün önceden çıkması imkansız

Kizlar karnim şişmiş test yaptim nagatif gebe ola bilirmiyim

Eklentiler

• IMG_20240129_212901.jpg
    IMG_20240129_212901.jpg
    46,1 KB · Görüntüleme: 48
Merhaba canım adetten 12 gün önce çıkması mümkün değil zaten 2 gün olmuş yumurtlama olalı. Ne kanda nede test te çıkması zor cnm..artimed zaten vukuatlı bir test diye duydum yalancı pozitif gösteriyor. İnşallah erken yumurtlama olmuştur daha testin doğrudur cnm..ama ovulasyon la.takip.edip yumurtlamani bulduysan 12 gün önceden çıkması imkansız
Bende anlamadım hevesleniyorum. Sonra geri yok boşver diyorum. Erken gebelik testi aldım. Sabah yapacağım bakalım inşallah 🙏

Ben adet bitimi ilişkide o gün yumurtlama olmuş hemen tutmuştu adetime tam 15 gün varken hamilelik öğrendim doktor bile şaşırmıştı 3 doktora gittim milyonda bir gibi birşy demişti ama tabi sağlıksız oldu düştü malesef ben tam ilişkiye girdiğim günün diğer günü kasığımda iğne batmsı gibi hissedip 5 gün sonra teste çıkmıştı ve adete 15 gün vardı

X