EŞ İLE İLETİŞİM ÇOCUK BOŞANMA VS.

BirazKadinCokcaAnne

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
51
44
22
Canim ya evet fedakarlik iki tarafin katkisiyla olur. Bir taraf anlayişsizsa çok zor olur. O zaman guzelce konuşun. Yemek yerken tv izlerke degil. Sirf guzel bir ortam olduğunda konuşun. Kendi isteklerini soyle. Beklentilerini, hayellerini. Şuanki yorgunluğunu. Bunlari da dinlemiyorsa malesef eşin gerçektem evliligin, kocaliğin, kendi vazifelerinin ne olduğunu bilmeyen bir insanmiş demekki((
Çok konuştum maalesef... Sakince anlattım olmadı kavga ettim olmadı trip attım olmadı görmezden geldim olmadı.. Aslında dırdır yapmayı da sevmem ama onu bile yaptım. Belki de evlilik insanı değildir dediğiniz gibi..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 367 gün geçti.

Buyuk_umutlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
2.307
1.766
Çok konuştum maalesef... Sakince anlattım olmadı kavga ettim olmadı trip attım olmadı görmezden geldim olmadı.. Aslında dırdır yapmayı da sevmem ama onu bile yaptım. Belki de evlilik insanı değildir dediğiniz gibi..
Malesef o zaman boşanmak yerine bir sure ayri kalmayi deneyin. Hem bak çocuk nasil tepki veriyor hem de eşin dikkatli mi sana ve çocuğa karşi onu ogren

BirazKadinCokcaAnne

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
51
44
22
20 yaşında evlensem bir de 22 im de 9 aylık bebeğim olsa ben çıldırırım çok erken evlenmişsiniz
Olmayan maddi duruma bir de bebek yapılmış daha siz çocuksunuz normal yani alışamamanız

ki maddi duruma aile yardım ediyorsa onu da getir bunu da getir denir yani
burada tek çare aslında çalışmanız hem sosyalleşirsiniz hem hayat standartlarınız iyileşir

ama diyeceksiniz bebeği ne yapıcam
Ayrıca aile terapisti demişsiniz maddi olarak ne kadar eder bilemem ama maddi durum yoksa neyle gidecek?

Şiddet uyguladı mı size hiç?
Kendi anneniz hayatta mı bilmem ama iş alternatifi düşünün bence?
Kendi annem hayatta çalışıyor o da, boşansam imkanlarım daha iyi olur. Onun da hayatı benimle kolaylaşır. Babamla annem ayrı çünkü. Evet çok sinirlenince vurduğu oldu oluyor da onun da suçlusu ben mişim hakkımı savunuyorum ya. İş için bebeği bırakacak yerim yok ki olsa da oğlum bana çok düşkün bensiz 1 saat durmuyor. Annem olayların çoğunu bilmiyor. Bilse kendi der gel kızım diye ama ben çocuğuma üzülüyorum.

Vander

Guru
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2018
8.123
21.299
Kendi annem hayatta çalışıyor o da, boşansam imkanlarım daha iyi olur. Onun da hayatı benimle kolaylaşır. Babamla annem ayrı çünkü. Evet çok sinirlenince vurduğu oldu oluyor da onun da suçlusu ben mişim hakkımı savunuyorum ya. İş için bebeği bırakacak yerim yok ki olsa da oğlum bana çok düşkün bensiz 1 saat durmuyor. Annem olayların çoğunu bilmiyor. Bilse kendi der gel kızım diye ama ben çocuğuma üzülüyorum.
Ya şiddet varsa evliliğe devam etmenin anlamı yok tamam konu çözüldü

BirazKadinCokcaAnne

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
51
44
22

BirazKadinCokcaAnne

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
51
44
22

BirazKadinCokcaAnne

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
51
44
22
Eksisi ne kü maddi durumum daha iyi olur dediniz yani
9 aylık bebeğin babasını göremediğinde ağlaması mı eksi

Ona da şiddet uygularsa?
Öyle bir şey yapacağını hiç düşünmüyorum desem çok saçma gelecek belki size ama. Ben bebeğe sesimi yükselttiğim de bebek o ne anlayacak diyen çok seven bir baba olarak görüyorum onu ben. Ama şöyle bi düşününce neden yapmasın gözü döndüğünde...

Bissunicole

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
6.583
20.710
Doğru söylüyorsunuz çok haklısınız...
Maalesef. Keşke olumlu yorumlar yapabilsem ama yok. Şiddet işin içine girdiği zaman artarak devam ediyor çünkü. Anneniz size destekmiş. Bu harika bir şey. Birçok kadın bu destekten yoksun. Bunu mutlaka kullanın ve kendinizi böyle hayata mahkum etmeyin.

BirazKadinCokcaAnne

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2020
51
44
22
Maalesef. Keşke olumlu yorumlar yapabilsem ama yok. Şiddet işin içine girdiği zaman artarak devam ediyor çünkü. Anneniz size destekmiş. Bu harika bir şey. Birçok kadın bu destekten yoksun. Bunu mutlaka kullanın ve kendinizi böyle hayata mahkum etmeyin.
Bende çok isterdim mutlu huzurlu bi evliliğim olsun ama nasibimiz böyleymiş ne yazık ki.. Yine de teşekkür ederim vakit ayırdığınız için..

uzumbugusu

Siyah İnci'm...
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2008
2.803
3.524
Bu adam uzgunum degismez.daha kotu olur ama daha iyi olmaz.
Cok gencsin kendine yeni bir yol ciz.Bebegin 3 yasina gelince krese ver bir ise gir.o zamana kadar da ayni evde olacaksaniz cok dikkat et baska bir bebek gelmesin

bubendegilim

Görümceleri koruma derneği başkanı🌹
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
3.097
10.150
Ben parka gidiyorum her gün. Yanıma suyumu alıyorum, termosuma çayımı alıyorum ve hava alıyorum. Yani para hiç harcamıyorum desem yeridir. İlla ki para harcamaya gerek yok. Hem bir sürü kişiyle de sohbet ediyorum. Bence sizde bunu deneyin. Onun haricinde boşanacak bir sebep göremedim.