EŞ İLE İLETİŞİM ÇOCUK BOŞANMA VS.

Eksisi ne kü maddi durumum daha iyi olur dediniz yani
9 aylık bebeğin babasını göremediğinde ağlaması mı eksi

Ona da şiddet uygularsa?
Öyle bir şey yapacağını hiç düşünmüyorum desem çok saçma gelecek belki size ama. Ben bebeğe sesimi yükselttiğim de bebek o ne anlayacak diyen çok seven bir baba olarak görüyorum onu ben. Ama şöyle bi düşününce neden yapmasın gözü döndüğünde...

Doğru söylüyorsunuz çok haklısınız...
Maalesef. Keşke olumlu yorumlar yapabilsem ama yok. Şiddet işin içine girdiği zaman artarak devam ediyor çünkü. Anneniz size destekmiş. Bu harika bir şey. Birçok kadın bu destekten yoksun. Bunu mutlaka kullanın ve kendinizi böyle hayata mahkum etmeyin.

Maalesef. Keşke olumlu yorumlar yapabilsem ama yok. Şiddet işin içine girdiği zaman artarak devam ediyor çünkü. Anneniz size destekmiş. Bu harika bir şey. Birçok kadın bu destekten yoksun. Bunu mutlaka kullanın ve kendinizi böyle hayata mahkum etmeyin.
Bende çok isterdim mutlu huzurlu bi evliliğim olsun ama nasibimiz böyleymiş ne yazık ki.. Yine de teşekkür ederim vakit ayırdığınız için..

Bende çok isterdim mutlu huzurlu bi evliliğim olsun ama nasibimiz böyleymiş ne yazık ki.. Yine de teşekkür ederim vakit ayırdığınız için..
Huzurlu bir evliliğiniz olmadı ise de çocuğunuzla huzurlu bir hayatınız olur inşAllah. Rica ederim ne demek.

Bu adam uzgunum degismez.daha kotu olur ama daha iyi olmaz.
Cok gencsin kendine yeni bir yol ciz.Bebegin 3 yasina gelince krese ver bir ise gir.o zamana kadar da ayni evde olacaksaniz cok dikkat et baska bir bebek gelmesin

Ben parka gidiyorum her gün. Yanıma suyumu alıyorum, termosuma çayımı alıyorum ve hava alıyorum. Yani para hiç harcamıyorum desem yeridir. İlla ki para harcamaya gerek yok. Hem bir sürü kişiyle de sohbet ediyorum. Bence sizde bunu deneyin. Onun haricinde boşanacak bir sebep göremedim.

Ben parka gidiyorum her gün. Yanıma suyumu alıyorum, termosuma çayımı alıyorum ve hava alıyorum. Yani para hiç harcamıyorum desem yeridir. İlla ki para harcamaya gerek yok. Hem bir sürü kişiyle de sohbet ediyorum. Bence sizde bunu deneyin. Onun haricinde boşanacak bir sebep göremedim.
Ben çok sıcak bi memlekette yaşıyorum öğleden sonrası bile çok sıcak oluyor aynı zaman da oturduğum yer de çok düzgün bi semt değil i yüzden yürüyerek gidebileceğim bir yer yok desem yeridir. Akkşam üstüne doğru da yemek telaşı sonra eşim geliyor zaten o yüzden pek bunu yapamıyorum şöyle 1 ay kadar sonra havalar biraz serinleyince yapmak istiyorum zaten. Tavsiye için teşekkür ederim

Merhaba hanımlar öncelikle söylemek isterim ki 22 yaşındayım ve abla olarak arkadaş olarak tavsiyelerinize ihtiyacım var. Yaşanan bazı şeyler var ve bunları uzun uzun yazacak halim yok kısa bi özet geçeyim.Ben iki buçuk senedir evliyim 9 aylıkta bir bebişim var. Bu zamana kadar çok boşanma evresine geldim. Gerek aileler gerek arkadaşlarım araya girerek hep düzelttiler aramızı. Ama çocuktan sonra hayatımız da o kadar çok değişti ki. Çevremde hiç arkadaşım yok görüşebileceğim, sürekli evdeyim çocukla ilgileniyorum evin işleriyle ilgileniyorum derken saçımı tarayacak duşa girecek vaktim kalmıyor. Eşim bazen çok anlayışlı bazen çok anlayışsız. Ama genelde diyor ki sen kendini eve kapatıyorsun. Halbuki cebimde gezecek para da yok. Çünkü eşimin maaşı biraz da ailesinin desteği evin ve çocuğun ihtiyaçlarına gidiyor. Bu durum beni iyice bunalttı artık. İzinli oluyor sürekli ailesi ondan bir şeyler istiyor şuraya götür buraya götür gibisinden bizde araba var diye. Yazacak o kadar çok şey var ki. Artık ne yapacağımı bilmiyorum. Bu iki buçuk senede de yaşamadığımız olay kalmadı. Tam artık bitti diyorum bebişime üzülüyorum görüntülü konuşmada babasını gördüğünde ağlıyor. Eve geldiğinde bi heyecanlanıyor. Siz evlilikte neler yapıyorsunuz ? Acaba sorun bende mi ?
pardonda neden boşanacaksın şu devirde geçim sıkıntısı yaşamayan yok artık sanıyomusunki boşanınca süslenip püslenip arkadaşlarınla gezebileceksin asla eşinin iyi yönlerini görmeye çalış çok gençsin daha 9 aylık bebeğin var onu bırakıp çalışamazsın ailenin durumu nedir bilmem ama her halükarda zor biraz kendini mutlu etmeyi öğren evinle kendinle ilgilen bazen insan güzel yaptığı bi kurabiyeden bile mutlu olabiliyor yuvana sahip çık boşanmak öyle sihirli değnek değil aldatma şiddet yada kötü bi alışkanlık yok gördüğüm kadarıyla

X