Eşim ayrı ev istemiyor, ne olur akıl verin..

Ha evet agence payini aliyo siz bence evi tutuktan sonra soyleyin kaynanana simdi sinema yapar falan senin Ev esi yatar Allah korusun ay bu kaynanalar yokmu buyuk konusmim bkalim benimki nasil olcak

SONUNDA BASARDIM
Öncelikle hepinize tesekkur derim.Esim iki gun once hadi yemege gidelim dedi tamam dedim hazirlandim sonra yolda giderken telefonu çaldi arabayi durdurdu arabadan indi telle konustuki normalde hep yanimda konusur sonra geldi yemege gitmeyelim mevlut abi aradi onlar eve tasiniyolarmis yardim et dio dedi geri dondu ay nasil sinir oldum kustum konusmuyom10 dk sonra bi evin onune durduk dedim beni eve birak oda yok sende yardim et dedi kapidan bi gozuk 15 dk sonra ikimizde cikalim yemege gidelim dedi iyi tamam dedim evin onune vardik buyuk bahceli hertarafinda beyaz guller var çok bakimli evin kapisi kapaliydi bisure bekledik sonra 1 adamla kadin geldi tokalastik adam kapiyi acti ben ne oldugunu anlamadim daha sonra kadin basladi evi anlatmaya ben kocama diyom biz deiliz tasinanlar adamlara soyle sene diyorum oda dur dinleyelim diyor sonunda evi gezdik yukarda 2 oda banyo wc var asagidada 30m2 bi salonla 15m2 bi mutfak bide wc lavabo var acayip guzel biev hiç bi tamir gerektirmio mutfakta beyaz esya ve dolap içinde kadin begendinizmi dedim bende gercekten guzelmis dedim esime dondum bana nasil sevdinmi dedi ben biseyler sezdim dedim noluyoz die sorabildim ancak oda o an adamlara bana supriz yaptigini daha one soylemedigini soyledi ben dayanamadim agladim (canim kocam) evin kirasi 600 euro ama buyuk bi problem var adam 3 tane kirayi onden pesin istiyo yani 1800euro arti 580 noter parasi yani baya bi tutuyo ve biz bu parayi pesin imkansiz veremeyiz adam 1 hafta dusunun dedi isterseniz sizin için 1 hafta bekletirim ve ben cok kararsiziim

anlattiginiz ozelliklerde bir ev icin kirasi cok ucuz bence.kacirmayin.hangi evi tutarsaniz tutun.3 aylik depozito ve diger vergi parasimidir nedir mecburen oduyceksiniz zaten...

canım okurken gözlerim doldu.. size süpriz yapmış hı..:) alkisalkisalkis

çook ama çoook sevindim.. iyi olmuş. umarım gönlüne göre bir yerde iyi bir şekilde huzurla oturursunuz. çok sevindim çook:sm_cool:

canım okurken gözlerim doldu.. size süpriz yapmış hı..:) alkisalkisalkis

çook ama çoook sevindim.. iyi olmuş. umarım gönlüne göre bir yerde iyi bir şekilde huzurla oturursunuz. çok sevindim çook:sm_cool:

tskur ederim a.s.

Kaynanadan çekinme bu hayat sizin hayatınız o sadece kendi fikrini söyler. Sizler yetişkin insanlarsınız uygulayıp uygulamamaya siz karar verirsiniz.Hanfendi öyle uygun gördü diye sen ruh sağlığından mı olasın yani yıllarca mutsuzluk içinde mi yaşayasın?

valla fırssat bu fırsat, harç borç o eve çıktınız çıktınız.. sakın pahalıymış, başka yere bakalım, sonra gidelim falan demeyin. :)

SONUNDA BASARDIM
Öncelikle hepinize tesekkur derim.Esim iki gun once hadi yemege gidelim dedi tamam dedim hazirlandim sonra yolda giderken telefonu çaldi arabayi durdurdu arabadan indi telle konustuki normalde hep yanimda konusur sonra geldi yemege gitmeyelim mevlut abi aradi onlar eve tasiniyolarmis yardim et dio dedi geri dondu ay nasil sinir oldum kustum konusmuyom10 dk sonra bi evin onune durduk dedim beni eve birak oda yok sende yardim et dedi kapidan bi gozuk 15 dk sonra ikimizde cikalim yemege gidelim dedi iyi tamam dedim evin onune vardik buyuk bahceli hertarafinda beyaz guller var çok bakimli evin kapisi kapaliydi bisure bekledik sonra 1 adamla kadin geldi tokalastik adam kapiyi acti ben ne oldugunu anlamadim daha sonra kadin basladi evi anlatmaya ben kocama diyom biz deiliz tasinanlar adamlara soyle sene diyorum oda dur dinleyelim diyor sonunda evi gezdik yukarda 2 oda banyo wc var asagidada 30m2 bi salonla 15m2 bi mutfak bide wc lavabo var acayip guzel biev hiç bi tamir gerektirmio mutfakta beyaz esya ve dolap içinde kadin begendinizmi dedim bende gercekten guzelmis dedim esime dondum bana nasil sevdinmi dedi ben biseyler sezdim dedim noluyoz die sorabildim ancak oda o an adamlara bana supriz yaptigini daha one soylemedigini soyledi ben dayanamadim agladim (canim kocam) evin kirasi 600 euro ama buyuk bi problem var adam 3 tane kirayi onden pesin istiyo yani 1800euro arti 580 noter parasi yani baya bi tutuyo ve biz bu parayi pesin imkansiz veremeyiz adam 1 hafta dusunun dedi isterseniz sizin için 1 hafta bekletirim ve ben cok kararsiziim

oezlemcim naaptin? ne zamandir hic sesin solugun cikmiyor?? bir gelisme var mi ?? merak ettim...ne yapmaya karar verdiniz?

sonunakadar okudum tüm yazılanları çok güzel yazmış arkadaşlar ve en son durumu merak ettimm
kaynanan başta ayılıp bayılsada tavırda alsa bi zaman sonra geçecektir emin ol sonra sizden iyisi olmayacak etraftaki çoğu örnek böle av ayrılınca daha kıymetli olunuyoo
inşallah herşey istediğin ğibi devam eder bu arada okuluna mutlaka devam et sakın bırakma daha sonrada işe gir ayaklarının üzerinde dur........

evlendikten sonra sözlerin unutulup herşeyin değişmesi çok kırıcı gerçektende

Cnm üüzldüm haline.. Banada evlenmemize 1 ay kala aynı evde oturun deiler.tepem attı yüzügü arabada eşimin eline koydum.. Beni aptal yerine koyamazsınız die. Yani diycem tepkimi koydum ayı ev oldu.. Tamam deseydim. Bende senin gibi olurdum.. Başdan hata yapmışsın.

hep böyle derler ama işte sonuç hüsran.........inanmayın canım bu vaadlere kandırmaca bunlar........kayınvalidenin evine asla evlenmezdim durum müsait değilse müsait olana kadar beklerdim bunların olacağını tahmin etmek için alim olmaya gerek yok o kadar çok ki çevrede... artık olan olmuş tabi de eşin istemiyosa çok zor canım ayrı ev olayı bide hiç bir söz tutulmamış :KK43: ona inanmışsın buda suç değil hayatını paylaşıcan adama inanmıcanda kime inancan? :KK43: ama işte iyi niyeti suistimal ediyo bu erkekler :KK43:

ah keşke aldanmasaydınız.bu hep böle olur hep "kısa süreliğinedir" aynı evde otumra muhabbeti.ama denilen ya sürenin hep çok çok sonrasında olmuştur ya da "hiç"olmamıştır.kayınvalidemler ödüyo kiramızı ve bana ağız ucu ile bi süre bereber oturalım size ev almak için peşinat biriktiririz felan gibi bişişer dendi.ben de dolaylı yollardan onlara "gerekirse boşanırım ama ASLA aynı evde oturmam dedim.bi daha a.ılmadı konu.açılırsa bu sefer dolaylı yollardan değil direk kendim sölicem

Evet ya tarihe hiç bakmamışım ooooooo belki ayrı eve bile çıkmışlardır ...bide kafa patlatıom burda offffff

Bu adam başka eve asla taşınmak hep kendi dediği olsun istiyor belli.Seni emri altına almış.Ohhh! valla ne güzel.Demek ki biraz sert konuşma zamanı geldi.Fazla üstüne gitmeden söyle sözlerini tutmadığını.Biraz sert söyle bakalım ne yapacak.Ama tam tersi inada da bindirebilir.Eger inatçıysa ters teper.Ona bir zaman ver o zamana kadar ayrı eve çıkmazsa ailenin yanına git.Burnu sürtsün azıcık.

acele giden ecele gitmiş...

acele etmeseydiniz evlenmek için bu sorunları bu kadar ağır yaşamazdınız...

SONUÇ NE OLMUŞ CABA? İNŞ AYRI EVE ÇIKMIŞTIR ARKADAŞ..olumunekankayizsmile

X