Eşim bahane mi arıyor sizce

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Dava mava açmaz bu, derdi sizi bastırmak.
Evet ben de bunu biliyorum
Kendimi övmek gibi olmasın ama ailesinde okumuş insan sayısı bir elin parmağını geçmez,okumak bi tarafa da asla kendini geliştirmemiş insanlar.
Çocuklarını kötekle büyütenler okuma yazması bile olmayan yığınla kadın var,sırf çocuklarımıza sağlayacağım fayda için bile olsa blöf yapıyor bana.

Eşinizin sıkıntısı şimdi anlaşıldı Aklı sıra kendi yaptıklarını bu şekilde düze çıkaracak.. Güya sende hata yaptın bende ödeştik gibisinden davranıyor.. Boşanma falan hikayeymiş.. Bence de hiç yüz vermeyin bin pişman edin onu..

Bir de keşke tam olarak ne yaptığını falan anlayabilseniz.. Gerçi yalan konuştuğu çok net ama bilemiyorum işte yine de..

Soğumamanız mucize bence. Ne yapıyorsunuz, ne konuşuyorsunuz peki bunca zamandır?
İlkokuldan sonra hiç mi kitap okumamış bu adam? Hiç mi tarihi bir yerleri gezmemiş? Bunları geçtim, hiç mi dizi, film izlemiyor? Yazdığınız şeyleri hiç duymamış olması için dünyaya yeni gelmiş olması lazım.
Siz bir de övüyormuşsunuz bu adamı. Önceki konularınızı da biraz hatırlıyorum. Üzgünüm ama ne ediyorsanız kendinize ediyorsunuz.

Nişanlı iken toydum çok farkında değildim tek derdimiz gezmek tozmaktı
Şimdi şimdi farkına vardım ama sırf bu yüzden de evlilik bitirilir mi diyorum
Övmemin nedeni de huzurumuz kaçmasın kendini ezik hissetmesin
Aslında çocuklarımdan sonra fark ettim denk olmadığımızı.
Hadi oyun oynatalım deyince “bizim annemiz babamız bizle oyun mu oynuyordu”Der.
Ya da al kitap oku çocuklara deyince (70-80 kitap aldım sırf gelişimlerine destek olsun diye) kitap okumayı sevmiyorum diyor,zorlayınca da çocuklarla sataşıp kitabı kapatıp çıkıyor odalarından..

Yani öncesinde çok farkında değildim sanki.Ya da çok kibar bi adamdı bu hallerini de göremedim ben.
Belki olsam çocuk yapmazdım.
Bi de biri yazmış,kocayı bıraksa millet okuttu karısını;karısı onu bıraktı gitti diyecek diye de korkuyorum sanırım
Şimdi hem kaba saba hem ilgisiz hem bilgisiz bir adam oldu.
(Buarada film çok izler ama bomboş filmler izler ya aksiyon-genellikle robot uçak filmleri- ya zombi filmleri falan)

Son düzenleme:
Konu sahibi size diğer konularımızda kocanızın çok zorunlu olduğunu, kimsenin iş arkadaşına öyle samimiyetle sarılamayacağını, haliyle ortada abes bir şeyler olduğunu söyledik. Hem de defalarca kez. Ayrılın da dedik. Ama şimdi o sizi bırakacak çünkü birini buldu. Ortamı hazırladı. Bahanesi de video oldu.

Lütfen millet '' Adam karısını okuttu, karısı tepiği bastı. '' demesinler diye çekmeyin bu ayıyı. Ya gelişsin ya da yallah. Okumamakla alakası yok, adam öküz. Bunların okumuş versiyonu bile var. Lise terk adam biliyorum, çocukları tepesinde büyüyor.

Birini buldu mu bilmiyorum ama derdinin çoğu hakimiyetle alakalı. Kadın atanınca bi haller olmuş adama. Şimdi de '' Karşılıklı hatalarımız oldu. '' mik mik bik bik diye geri basıyormuş.

Birini buldu mu bilmiyorum ama derdinin çoğu hakimiyetle alakalı. Kadın atanınca bi haller olmuş adama. Şimdi de '' Karşılıklı hatalarımız oldu. '' mik mik bik bik diye geri basıyormuş.
Evet tamamen geri bastı,ben üsteledikçe de “sen boşanmak için can atıyormuşsun vayy bee” tarzında mesajlar atıyor.

Acaba eşiniz tam tersini hissediyor olabilir mi? Mesela onun gözünde de siz okudunuz öğretmen oldunuz havalandınız artık eşini beğenmez gibi davrandınız gibi mi hissetti ?

Bence senin yaptığın boşanmaya sebep değil böyle bişeye denk gelsem ben de üzülürdüm yani benden zevk almıyomu diye ama yollarını arardım yani bana kalırsa senin kocan biraz kolpa yani sakince cevap verilcek şeylerde kıyameti koparması bi kabahati olduğu izlenimi verdi bana açıkcası bahane aramış senden kaynaklı boşanma olsun diye

Kusura bakma ama ilişkiniz bana çok değişik geldi, evlilikte en temel şeylerden biri güvendir şeffaflıktır esin seni şüphede bırakacak şeyler yapmış cinsel hayatın bile etkilenmiş ki etkilenir tabiki, ayrıca ne demek esin kadının beline sarılmış? Ne demek senin haberin olmadan yemeğe gidilmiş? Olacak şey değil bunlar izin almak anlamında değil ama haber vermesi hoş olurdu ayrıca ortam vıcık olsa bile esin evli bir erkek olarak mesafesini ayarlayabilirdi cidden olacak şeyler değil bunlar, senin yaptığına esin çok ama çok fazla tepki vermiş erotik video izlemek boşama sebebi olabilir mi şaka gibi ama esin bana hiç tekin gelmedi özgüvensiz saygısız ve kendini bilmez bir insan sanki, kendisi başka hanımların beline dolanırken sorun yok ama siz masumca bir video baktınız diye boşanma öyle mi? Bunu kolay kolay kimseye demem ama lütfen boşanın.

Acaba eşiniz tam tersini hissediyor olabilir mi? Mesela onun gözünde de siz okudunuz öğretmen oldunuz havalandınız artık eşini beğenmez gibi davrandınız gibi mi hissetti ?
Asla
Diyorum ya eskiden eleştiriyordum çok rahat şuan yanlışını görsem bile söylemek istemiyorum kötü hissetmesin diye
Düşünün ki çocuklara bişey anlatırken bazen yanlış bilgiler veriyor araya girip düzeltmek istiyorum ama kötü hissedecek diye susuyorum
Ki verdiği bilgi çocuğun aklında bazen tehlikeli düşüncelere bile sebep olacak türden.
Misal geçen gün oyun istedi çocuklar,çocuklarla kötü adamın çocuk kaçırmasını oynadı (güya oyunla anlatacak ama çok korkuttu onları) ikisi de tedirgin oldu hatta biri bana ağlayarak geldi.
Sonra yalnızken söyledim güzel bi konu aslında,oyunla da olsa kötü insanların varlığını da bilsinler ama daha yumuşatarak anlatmalısın korktular dedim “aman sen de bişey beğen” dedi ben de sustum.
Okul öncesi öğretmeniyim çocuğumun gelimişimi ile ilgili hemen hemen hiç bişey ona söyleyemiyorum kızıyor bırakıp kalkıyor
Halbuki faydalanabilir sen söyle ben yapayım ben bilimiyroum diyebilir
Bazen komşularım arkadaşlarım bile arar benden yardım ister şöyle bi sıkıntımız var ne yapalım diye

Kadin evliligi icin susarken görmemezlikten gelirken adam ufak bir seyde bitirir nasil varlik bu erkekler?
Bu adamın gözü dışarda hayirlisi olmuş boşanmaniz buyuk ihtimal siz istediginizde yediremedi kendine en ufak şeyi bahane edip kendi ayrilmak istedi

Benimki değşik bir bakış açısı sadece

Kendisi suçluydu, elinizde deliller vardı. O zaman boşanmadı çünkü kabahat kendisindeydi belki tazminat bile öderdi. Şimdi yavuz hırsız misali ev sahibini bastırıyor. Bana göre eşimin erotik video izlemiş olması, işyerinden birinin beline elini koyması gibi önemli bir şey değil. Yani kendisi sırf videoda bile kuduruyor ama ortada net bir kadın varken sizden af dileyecek kadar yüzsüz

Benimki değşik bir bakış açısı sadece
Afedersiniz adam dümdüz kompleksli öküz.
Biz evlendiğimizde eşim ilkokul, ben lise mezunuydum.
O da bazen bu konuyu kafasına takıyordu. Kafana takacağına sen de oku, en azından lise mezunu ol dedim.
Başta yapamam vs dedi ama başardı. Şu an önlisans mezunu ve atama bekliyor.

Okumanın, öğrenmenin yaşı, sınırı yok. Sizi ezmek yerine size yetişmeye çalışabilirdi. Ama kolaya kaçtı çünkü bencil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…