Eşim beni aldatıyor olabilir mi?lütfen beni yönlendirin aklımı kaçırmak üzereyim :(

kardelen84

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2014
180
41
Merhaba hepinize, 9 yıllık evliyim 6 yasinda ve 6 aylık olmak üzere iki oğlum var, emziriyorum ve eşime karşı duyduğum şüphe yüzünden sütüm azaldi ((, 2019 Haziran ayında tüp bebek ile hamile kaldım ve 5 ay inanılmaz bulantılarım oldu cinsellikten de soğudum birliktelik olmadı , bulantım geçtikten sonra da bu sefer canım istemedi eşimde de çok bı istek yoktu , doğum sonrası annem 20 gün evimizde kaldı yardım için.. birlikte olmadık diye hatırlıyorum çünkü darmadagindik oğlumun kıskançlığı bebeğin gazı vs.. bebeğim 1 aylık olduğunda gazı coştu ve ben MS hastasi olduğum için ve doktorum doğum sonrasi 3 ayın önemli olduğunu çok yorulmamam gerektiğini söylediği için Kayseri'ye annemin yanına gitmeye lkarar verdim, eşim Ankara'ya döndü . Bu arada hastalığımla ilgileniyosun herhangi bir sakatlik vs yok çok şükür sadece uyuşma olmuştu bidaha da tekrarlamadı.biz Mart ayında anneme geldik . Sonra pandemi coştu şehirlerarası ulaşım yok vs eşim 2.5 ay yanımıza gelemedi . geldiğinde de birlikte olmadık benim yine öyle bı çabam.olmadi çünkü ev biraz kalbalik ve kız kardeşim sabaha kdar uyanık kalip akşama kadar uyuyanlardan.diger geldiğinde de birlikte olmadık. Ama bu süreçte ayriyken yani, 2-3 kez şiddetli kavgamız oldu , iki kavganın sebebi de iki ayrı arkadaşının evinde içki muhabbeti biri eşinden yeni boşanmış bir adam diğeri bekar biri. Ne işin var senin bekar adamlrin evinde diye başlayıp eşimin üste çıkıp bana ne ağır konuşmalar yapmasi ile biten tartışmanın odaginin kaçtığı durumlar oldu.neyse şimdiki durumuma gelelim eşim burada yanımızda 5 gündür, bayram sonu Ankara'ya dönecek , ilk geldiği gün biz de seninle dönelim dediğimde 'oluuuur' dedi ama çokta istemediğini hissettim. Oğlum ilkokula başlayacak ve bana dedi ki 'okullar acilmayabilirmis sizin burada kalma süreniz uzayabilir ' zaten 5 aydır buradayız insan götürmek istemez mi daha da kalma.sureniz uzayabilir ne demek! Götürmek istemiyor bizi . Kendisi rahatına düşkün biridir . Annem ve kız kardeşim sebebinin bu olduğunu düşünüyor ama 5 aydır zaten kafasını dinledi yetmedi mi insan götürmek istemez mi! Buraya ilk geldiği gün ben çok özlemiştim biraz sarıldık öpüştük vs ereksiyon oldu ama bosalmadi.ertesi gece de birlikte olduk ama yine boşalamadi.cocuklar ile aynı odadaydik o bir etkenmi bilmiyorum ama anlattığım sebeplerden ötürü 1 yıldır cinsel ilişki yasamamisiz erken boşalma yasamasi gerekmiyor mu? Çünkü ben Kayseri'de 1 hafta kalıp döndüğümde çok arzulu olur ve erken boşalma yaşardı ( normalde libidosu yüksek ve boşalma konusunda sorun yaşamayan biri eşim) kendisine 700tl ye güneş gözlüğü almış hayatta okadar paraverecek biri değil iki gözlüğü varken neden aldı anlamadim,hep axe deodorant kullanır 9 yıldır ilk kez gördüğüm deodorant ve koltuk altı roll on u da beni rahatsız etti. Hastalığımla ilgili ufak bir sıkıntı yaşadım yaşadığımı biliyor ama nasıl yaşadığımı anlatmadım 1 ay oldu ve hala sormadı.spora başlayacağını vs söyledi , dişlerini beyazlatmak için uğraştığını söylemişti ve beyazlamış .bosalamamasi başkasıyla olup bana cinsel ilgisini yitirmesi ile ilgili diye geliyor aklıma. Dün oğluma rota aşısı yaptırmaya gittik doktor kayseride vakaların çok arttığını Ankara'nın daha bile güvenli olabileceğini söylediğinde esim' yok hocam ya sanmam burası daha güvenlidir' dedi garip geliyor bana tüm bunlar o istekli adam yok karşımda bana bosalamamasi ile ilgili yaptığı çınlama su : evliligimizde son yıllarda cinselliği hep isteyen taraf ben kaçan taraf sendin bu süreçte de ban mastürbasyon bile yapmadım ona karşı bile isteğim yoktu .çok mastürbasyon yapan erken boşalır. Benimki çok uzun zamandır cinsel ilişkiye girmemekle alakalı ve bunun için seni sucluyorum . Dedi bna yardimci olur musunuz nasıl davranmam gerekiyor. Bu arada eşimin burada kalma süreniz uzayabilir demesini anne babama anlattım dün akşam dertlestim, normalde Ağustos sonu dönecektir, dön kızım eşinle dön Ankara'ya dediler annem boş bırakma ozaman dedi. Yani onlar da rahatsız oldular.bana akıl verir misiniz ne yapabilirim (( uykuyu kaybettim sütüm de azaldı çok üzülüyorum((

Eşinizle dönün madem
İlla okulların açılmasını beklemenize gerek mi var ki ?
Evet dönmeye karar verdim zaten henüz ona söylemedim ne tepki verecek merak ediyorum . Zaten benim midemi bulandıran seninle dönsek mi dedikten birkaç gün sonra sizin burda kalma süreniz uzayabilir okullar acilmazsa demesi .neden benim dönme istegime odaklanmıyor ki!

Eşiniz bana göre biraz fazla tek yaşamış. Yalnız yaşamaya alışmış. Çok da düzeni bozulsun istemiyor sanırım. Herhalde süreç içinde evli olduğunu unutmuş. Alışkanlıkları bile değişmiş.

Konu içindeki sorunlara gelince, ev sizin de eviniz değil mi niye getirsin götürsün diye bekliyorsunuz? Biz de dönüyoruz deyin dönün.

Eşinizle cinselliği çok fazla ertelemişsiniz. Hamilelik sonrası dönemden bahsediyorum. Cinsellik eşler arası yakınlığı artırıyor bence. Eşinizin açıklaması çok saçma geldi ama sizin de beklentiniz normal değil. Erkek cinsel organına dair süper bilgiliyim diyemem ama mastürbasyonla bile boşalıyorsa ilişkide hemen boşalmasını gerektiren bi durum yoktur tahminimce. Kaldı ki (aldatma durumu için konuşuyorum) nasıl bi ilişki yaşadı ki günler sonra bile hala boşalamıyor? Bence cinsellikle ilgili sorunun aldatmayla pek alakası yok.

Yerinizde olsam sorunlarımı aileme anlatmazdım. Siz sonra iyi olacaksınız ama onların aklında hep acaba aldattı mı kalacak.

Dün akşam eşimle tartıştık geldiğinden beri nerdeyse hergun alkol alıyor dün de baktım alçak tepki gösterdim biraz sertti tepkim tartıştık arabaya binip gitti anneme hava alacağını söylemiş, geldiğinde de sallanıyordu zaten, bu şüpheleri 1-2 aydır yaşıyorum dün de duygusallık yaşadım ve ağlayarak anlattım içinden çıkamayınca. Benim merak ettiğim benim şüphelerini çok ufak bahsettikten bana yaptığı açıklamada ankaradayken mastürbasyon bile yapmadigini ona bile isteğinin olmadığını söyledi bukadar uzun bir süre sonra çok istekli olması gerekmez mi ben o isteği arzuyu hissetmedim işte onda. Ve bosalamayinca da şüphelerim arttı. Erkeğin bosalamamasi orgazm sorunu ve orgazm sorunu da cinsel isteksizlikle alakalı değil mi ?

Bence evinize dönün. Ve eşinizi ihmal etmeyin derim. Ben bekarım normalde eş ilişkisi nasıl olur bilmem ama. Anlattıklarınız pek normal gelmedi. Eşinizle ilgilenin bence. Şüphelendiğinizi de belli etmeyin ilgi gösterin.Çaktırmadan sosyal medya hesaplarına bakın. Eşiniz kendi bakımına önm vermeye başlamış sizde kendinize dikkat edin. Nasılsınız bilmiyorum ama Belki çocuklardan ev işlerinden sizde kendinize yeterince bakamadınız. Biz kadınlar hep cefakar fedakar ama erkekler nankör oluyor. Makyajınıza bakımınıza dikkat edin bence

5 ay çok çok çok fazla uzun bi süre
Banada biraz değişik geldi eşinizin tavırları
Okadar uzun süre birliktelik olmayıp boşalamamasıda ayrı değişik geldi
Umarım korktuğunuz gibi değildir
İnsan eşiyle çocuğuyla hem de yeni doğmuş bebeğiyle olmak istemez mi , bebeği bukadar az görmüş olmak bile tetiklemiyor bizi goturme.istegini demekki aldattigindan Baska bisey düşünemiyorum

İnsan eşiyle çocuğuyla hem de yeni doğmuş bebeğiyle olmak istemez mi , bebeği bukadar az görmüş olmak bile tetiklemiyor bizi goturme.istegini demekki aldattigindan Baska bisey düşünemiyorum
Bende şuan memleketteyim 3 hafta ayrı kaldık resmen bitti eşim bidaha yollamam seni bukadar uzun dedi
Daha 1 ay bile olmadı ki siz 5 ay diyosunz keşke bu kadar uzun yalnız bırakmasaydınz
İnşaAllah aldatma değildir ama bu ayrılığın ilişkinize olumsuz yansıması çok normal 5 aydan bahsediyoruz

Haklısınız bence sebep onu orada çok boş bırakmak yasaklar kalkınca gitmeliydim ilk kez bu duygulara girdim ve sezgilerim bana ısrarla aldattığını söylüyor

.spora başlayacağını vs söyledi , dişlerini beyazlatmak için uğraştığını söylemişti ve beyazlamış
Şu kısımlar gerçekten çok şüpheli.
Üstelik sizin hastalığınızla ilgilenmemesi, dönmenizi istememesi...
Eğer boşanacaksanız peşine düşün. Ama yok çocuklarım yok yuvam diyecekseniz hiç kurcalamayın ve evinize, düzeninize dönün bir an evvel.

Arkadaşa katılıyorum. Bende bu durumlardan şüphelendim

Eşinizin tavırları anormal geldi bana. Aldatıp aldatmadığını bilemeyiz çok ara vermişsiniz çok yalnız kalmış uzaklaşmışta olabilir. Cinsel ilişki konusunda da hem başkasının evindesiniz hem çocuklar yanınızda o yüzden kendini verememişte olabilir. Kafanıza takmamaya çalışın sonuç ne olursa ilerde bu durumu takıp çocuğunuzu yeterli besleyemediğiniz için üzüleceksiniz.
Evinize dönün ve gözlemleyin. İlişkinizi düzeltmeye çalışın bu süreçte. Umarım düşündüğünüz gibi bir şey yoktur

5 ay eş ve evden nasıl uzak yasayabildiniz bence en az sizde onun kadar rahatiniza düşkün olduğunuz için ev stresi yaşamamak için onu yanlız bırakmışsiniz o da bu durum dan keyif almış bence ikinizinde dinlendiği yeter o çocukları babasız kendi ev ortamından uzakta keyfiniz için bırakmayın .. düzenli cinsel hayatı olan erkek kadın farketmez 5 ay boyunca öyle ya da böyle fiziksel bosalma yaşamadan durması imkansızdır ya aldatiyor ya da kendi kendine halediyor bu yüzden de 5 ay sonra büyük bir arzu bulamadiginizi düşünüyorum.. özeti evine dön kimsenin kendi evine seni götürmesini bekleme

Gerek yapmış ve yapacak olduğu kişisel bakım rutini değişiklikleri gerekse de 1 yıl pasif olan cinsel hayattan sonraki ilişkide boşalamaya bana da garip geldi. Takip etmekte ve evd dönmekte fayda var. O kadar da rahat olmasın hicbir şey yoksa da.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…