Eşim beni aldatıyor olabilir mi?lütfen beni yönlendirin aklımı kaçırmak üzereyim :(

Şimdiden.o durumdayım psikolojim.iyi degil aglamakliyim sürekli ,şimdi de oğluma mama verdim ilk kez ona ağladım bı sürü :KK43:((
Senin kendine güvenin , saygın yok ki eşinden bekliyorsun ? Sen böyle sürekli ağlak , kendine güvensiz , soğuk birini ister misin yaninda? Bu ruh halinden kurtulman lazım önce sen kendine değer vermelisin.

Merhaba hepinize, 9 yıllık evliyim 6 yasinda ve 6 aylık olmak üzere iki oğlum var, emziriyorum ve eşime karşı duyduğum şüphe yüzünden sütüm azaldi :KK43:((, 2019 Haziran ayında tüp bebek ile hamile kaldım ve 5 ay inanılmaz bulantılarım oldu cinsellikten de soğudum birliktelik olmadı , bulantım geçtikten sonra da bu sefer canım istemedi eşimde de çok bı istek yoktu , doğum sonrası annem 20 gün evimizde kaldı yardım için.. birlikte olmadık diye hatırlıyorum çünkü darmadagindik oğlumun kıskançlığı bebeğin gazı vs.. bebeğim 1 aylık olduğunda gazı coştu ve ben MS hastasi olduğum için ve doktorum doğum sonrasi 3 ayın önemli olduğunu çok yorulmamam gerektiğini söylediği için Kayseri'ye annemin yanına gitmeye lkarar verdim, eşim Ankara'ya döndü . Bu arada hastalığımla ilgileniyosun herhangi bir sakatlik vs yok çok şükür sadece uyuşma olmuştu bidaha da tekrarlamadı.biz Mart ayında anneme geldik . Sonra pandemi coştu şehirlerarası ulaşım yok vs eşim 2.5 ay yanımıza gelemedi . geldiğinde de birlikte olmadık benim yine öyle bı çabam.olmadi çünkü ev biraz kalbalik ve kız kardeşim sabaha kdar uyanık kalip akşama kadar uyuyanlardan.diger geldiğinde de birlikte olmadık. Ama bu süreçte ayriyken yani, 2-3 kez şiddetli kavgamız oldu , iki kavganın sebebi de iki ayrı arkadaşının evinde içki muhabbeti biri eşinden yeni boşanmış bir adam diğeri bekar biri. Ne işin var senin bekar adamlrin evinde diye başlayıp eşimin üste çıkıp bana ne ağır konuşmalar yapmasi ile biten tartışmanın odaginin kaçtığı durumlar oldu.neyse şimdiki durumuma gelelim eşim burada yanımızda 5 gündür, bayram sonu Ankara'ya dönecek , ilk geldiği gün biz de seninle dönelim dediğimde 'oluuuur' dedi ama çokta istemediğini hissettim. Oğlum ilkokula başlayacak ve bana dedi ki 'okullar acilmayabilirmis sizin burada kalma süreniz uzayabilir ' zaten 5 aydır buradayız insan götürmek istemez mi daha da kalma.sureniz uzayabilir ne demek! Götürmek istemiyor bizi . Kendisi rahatına düşkün biridir . Annem ve kız kardeşim sebebinin bu olduğunu düşünüyor ama 5 aydır zaten kafasını dinledi yetmedi mi insan götürmek istemez mi! Buraya ilk geldiği gün ben çok özlemiştim biraz sarıldık öpüştük vs ereksiyon oldu ama bosalmadi.ertesi gece de birlikte olduk ama yine boşalamadi.cocuklar ile aynı odadaydik o bir etkenmi bilmiyorum ama anlattığım sebeplerden ötürü 1 yıldır cinsel ilişki yasamamisiz erken boşalma yasamasi gerekmiyor mu? Çünkü ben Kayseri'de 1 hafta kalıp döndüğümde çok arzulu olur ve erken boşalma yaşardı ( normalde libidosu yüksek ve boşalma konusunda sorun yaşamayan biri eşim) kendisine 700tl ye güneş gözlüğü almış hayatta okadar paraverecek biri değil iki gözlüğü varken neden aldı anlamadim,hep axe deodorant kullanır 9 yıldır ilk kez gördüğüm deodorant ve koltuk altı roll on u da beni rahatsız etti. Hastalığımla ilgili ufak bir sıkıntı yaşadım yaşadığımı biliyor ama nasıl yaşadığımı anlatmadım 1 ay oldu ve hala sormadı.spora başlayacağını vs söyledi , dişlerini beyazlatmak için uğraştığını söylemişti ve beyazlamış .bosalamamasi başkasıyla olup bana cinsel ilgisini yitirmesi ile ilgili diye geliyor aklıma. Dün oğluma rota aşısı yaptırmaya gittik doktor kayseride vakaların çok arttığını Ankara'nın daha bile güvenli olabileceğini söylediğinde esim' yok hocam ya sanmam burası daha güvenlidir' dedi garip geliyor bana tüm bunlar o istekli adam yok karşımda bana bosalamamasi ile ilgili yaptığı çınlama su : evliligimizde son yıllarda cinselliği hep isteyen taraf ben kaçan taraf sendin bu süreçte de ban mastürbasyon bile yapmadım ona karşı bile isteğim yoktu .çok mastürbasyon yapan erken boşalır. Benimki çok uzun zamandır cinsel ilişkiye girmemekle alakalı ve bunun için seni sucluyorum . Dedi bna yardimci olur musunuz nasıl davranmam gerekiyor. Bu arada eşimin burada kalma süreniz uzayabilir demesini anne babama anlattım dün akşam dertlestim, normalde Ağustos sonu dönecektir, dön kızım eşinle dön Ankara'ya dediler annem boş bırakma ozaman dedi. Yani onlar da rahatsız oldular.bana akıl verir misiniz ne yapabilirim :KK43:(( uykuyu kaybettim sütüm de azaldı çok üzülüyorum:KK43:((
Şüphe insanı kemirir.Eve döneceğim dediginizde size gelmeyeceksin hayır mi dendi ya da delil mi buldunuz şüphenize dair..Kendinize gereginden fazla stres yükü bindirmişsiniz gibi geldi bana ..

Eşinizle çok uzun süre ayrı kalmış ve cinsel hayatınızı da çok uzun süre ihmal etmişsiniz
Siz istemiyorsunuz diye karşı tarafı hiç mi yoklamadınız
Evlilik terapistleri uzmanlar vb iletişimin, zorlukları birlikte atlatmanjn ve cinsel hayat konusunda uzlasmanın evlilik için en önemli şeyler olduğunu söylüyor Sizin iliskinizde üçü de uzun zamandır olmamıs AMA bu asla aldatmasını haklı cıkartmaz hem de asla
Bekar düzenine alısmıstır belki

Onun dısında uzun süre yapmamak gec bosalmaya sebep olmaz diye biliyorum ama belki yanlıs biliyorum Afedersiniz ama çok sık birlikte olduysak partnerim artık daha da geç bosalmaya baslıyor mesela Belki mastürbasyonda farklıdır

Huy değiştirmesi, sizi istememesi vb şüpheli bir durum Takipte kalın ama belki de yalnızlığa alışmıştır kötü düsünmemeye calısın

Tabiki ki de aldatıyor ama hatanın büyüğü sende adam bekar hayatı yaşıyor hadi sizi geçtim çocukları bile ozlememiş besbelli çocuklarından bile ilgiyi azalttiysa yüzde yüz başkası var hayatında suphelendigini anlamış birlikte olduğunuz zaman mecburi bir birliktelik olmuş aklında diğer insan olunca böyle olur hatta beraber yaşamaya başlamışlardır eğer kanitlamak ve bosanacaksan evine çocukları falan almadan aniden haber vermeden baskın yapar gibi dön hastalığınla ilgili dr la ilgili bir bahane bulursun geçmiş olsun aldatmayı asla savunmuyorum ama yüzde yüz eminim ki aldatıliyorsun
İliskiler konusunda nasilda tecrubelisiniz, maşallah diyorum!

Ben şunu anlamadım tamam annenize gittiniz kaldınız çocuğunuz 6 aylık olmuş ilk 3 ay riskliydi ama şehirlerarası ulaşım haziran ayından beri 3 aydır açık siz neden hala annenizde kaldınız eşiniz evde yalnız bıraktınız ne yedi içti ne yaptı yani aile birliğine aykırı çocuklarınız 6 aydır babasını görmüyor saçma değil mi yani ayrıca her aradığınızda rahatça ulaşabiliyorsanız açıyorsa telefonu kapatmıyorsa rahatsız şekilde konuşmuyorsa geceleri whatsappta ç.içi olmuyorsa sorun yoktur.. hiç sormadan bayramdan sonra toplanıp eşinizle gitmeniz gerekirdi zaten. Yok ereksiyon boşalma falan bu kadar üstüne basarak ayrıntılı anlatmanıza gerek yoktu streste annenizin evinde çocuklarla aynı odada olduğundan olabilir. Hangi şehir bilmiyorum ama bence artık evinize dönün düzeninizi oluşturun ben asla o kadar fazla rahat edemem mesela çocuğumla

Eşinizle çok uzun süre ayrı kalmış ve cinsel hayatınızı da çok uzun süre ihmal etmişsiniz
Siz istemiyorsunuz diye karşı tarafı hiç mi yoklamadınız
Evlilik terapistleri uzmanlar vb iletişimin, zorlukları birlikte atlatmanjn ve cinsel hayat konusunda uzlasmanın evlilik için en önemli şeyler olduğunu söylüyor Sizin iliskinizde üçü de uzun zamandır olmamıs AMA bu asla aldatmasını haklı cıkartmaz hem de asla
Bekar düzenine alısmıstır belki

Onun dısında uzun süre yapmamak gec bosalmaya sebep olmaz diye biliyorum ama belki yanlıs biliyorum Afedersiniz ama çok sık birlikte olduysak partnerim artık daha da geç bosalmaya baslıyor mesela Belki mastürbasyonda farklıdır

Huy değiştirmesi, sizi istememesi vb şüpheli bir durum Takipte kalın ama belki de yalnızlığa alışmıştır kötü düsünmemeye calısın
[/QU

Ben şunu anlamadım tamam annenize gittiniz kaldınız çocuğunuz 6 aylık olmuş ilk 3 ay riskliydi ama şehirlerarası ulaşım haziran ayından beri 3 aydır açık siz neden hala annenizde kaldınız eşiniz evde yalnız bıraktınız ne yedi içti ne yaptı yani aile birliğine aykırı çocuklarınız 6 aydır babasını görmüyor saçma değil mi yani ayrıca her aradığınızda rahatça ulaşabiliyorsanız açıyorsa telefonu kapatmıyorsa rahatsız şekilde konuşmuyorsa geceleri whatsappta ç.içi olmuyorsa sorun yoktur.. hiç sormadan bayramdan sonra toplanıp eşinizle gitmeniz gerekirdi zaten. Yok ereksiyon boşalma falan bu kadar üstüne basarak ayrıntılı anlatmanıza gerek yoktu streste annenizin evinde çocuklarla aynı odada olduğundan olabilir. Hangi şehir bilmiyorum ama bence artık evinize dönün düzeninizi oluşturun ben asla o kadar fazla rahat edemem mesela çocuğumla
Merhaba döndüm eve 6. Günümüz hatanın çoğu b nde zaten kabul ediyorum.uzun süredir ona uzak olan bendim.annemlerin yanına gelmeden öncesinde de soguktum malesef. Ama bu kaybetme korkusunu yaşadım ya yetti bana umarım herşey yoluna girecek.

Merhaba döndüm eve 6. Günümüz hatanın çoğu b nde zaten kabul ediyorum.uzun süredir ona uzak olan bendim.annemlerin yanına gelmeden öncesinde de soguktum malesef. Ama bu kaybetme korkusunu yaşadım ya yetti bana umarım herşey yoluna girecek.

Ne garip şimdi gözümde o daha yakışıklı ben daha çirkinim .. kaybetme korkusu sen nelere kadirsin ! Bence hep yaşamak.lazim.bu korkuyu yoksa saliveriyorsun işte

Biz kadınlar anne olduktan sonra eş olmayı bırakıyoruz galiba. Aldattı mı aldatmadı mı bilemem.. siz de boşlamışsınız iyice adamı. siz de kendinize çekidüzen verseniz iyi olur. Umarım aldatma gibi şeye kalkışmamıştır

O duygusallığım , hassasiyetim yok şuan.esimle de daha iyiyiz rahata fazla alışmış onu gozlemliyorum. Bugün de bana büyük oğlumuz kayinvalideme bırakıp haftasonu dinlenmeyi önerdi . 6 günde zor geldi iki çocukla akşam saatleri 🙀
Aslında baş başa vakit geçirip,buzları eritmeniz için iyi olabilir.

Bir hamilelik tahminen 40 hafta kadar sürer, yada 9 ay. Tüp bebektede bioloji degismiyor. Ha ne olur, biraz daha erken yada geç dogurur. Bunuda konu sahibi hiç ifade etmedi konusunda, ki yine imkansiz. Konu sahibi hatta transferin temmuz basi oldugunu söylemisti. Ve Temmuz ise, nisan olmus olur. Hadi erken dogum, mart olmus olur. Tam pandemi zamani.

Ve baska sorularada yanitlamak istmedi, bu konuya daha yazmayacagim dedi. Mesela cocuklarin yaninda sevismek istiyor da, yan odada kardesi var diyemi çekiniyor? Bu nasil bir tezzatlik? Konu sahibi bunuda cevaplamak istemedi.
Bende olsam ayni seyden cekinirdim. Cocuklar uyuyor sonucta uyanirlarmi diye cekinirdim belki perfermansimi etkilerdi ama genede yapardim istesek. Ama yan odada kardes yada aileden biri uyaniksa bende yapamam seslerimiz gider diye. Ki evliligimizin ilk yillarinda gece dusa girmeye utandigimdan ailelerimizin evinde hic yapmazdik

Ben kardesinizede takildim gece uyumayan gunduz uyuyan birinin size ne katkisi olabilirki
Oylesine yaninizda kalmis olmali ve siz bebekli emziren birisiniz ailenizin yaninda belli bir sure kalmanizi anlayabilirim fakat sure asiri uzamis
Ayni sekilde esinizin kardesi gelmis olsaydi durum cok baska yerlere giderdi
Kardesiniz yaninizdayken sutunuz kesilmiyormu yada esinizden ayri kalinca ?
Ne bileyim bi garip geldiniz bana

X