Eşim beni aldatmisti

Konu sahibi gitmiş.
Konunun sonunda ne oldu?
Biri özet geçiverse o_O
Çocuğu bıraktı işe yaramadı adam seninle çocuk için barışmak istiyorum dedi . Annesinin evinde aç kaldı beş aylık bebek için şampuan eşya almamış .

Çocuğu aldı bu sefer bize mükemmel evliliğinden bahsetti biz yokmuş dedik o da var diye bana çok kızdı .

Bırakıp gittiği çocuğun psikolojisi bozuk diye babasını aramış pedegog a götürelim diye .

Çocuğu götürmek için sen git diye sonra vazgeçmiş adam da sülalesini almış yalvarmis konu sahibine . Beş kuruşu olmayan bu çiftimize kayınvalide sponsor olmuş tatile gidecekler . Bu mükemmel evlilikte harcanan üç yaşındaki clcuk oldu . En son bir de Katip e sövüp üyeliğini pasiflestirdi gerçekleri söylüyor diye

Kusursuz kayınvalide yok zaten.
Ben benimkini severim. İyidir, yuva bozmaya çalışmaz. Derdi olsa da bana söyler gidip oğlunu doldurmaz. Onun da kızı yada başka gelini yok. Ama bu demek değil ki kızım yok diye beni kızı yerine koyuyor. Bugün oğlunu üzsem, oğlunu zor durumda bıraksam karşıma geçer yanımda durmaz. Normali de budur bence. İnsan emek verip büyüttüğü evladı varken gelini tercih etmez. Öyle bir insan yoktur

Normal beklentileri olan normal insanlarız...
Ne diyim ki..

Çocuğu bıraktı işe yaramadı adam seninle çocuk için barışmak istiyorum dedi . Annesinin evinde aç kaldı beş aylık bebek için şampuan eşya almamış .

Çocuğu aldı bu sefer bize mükemmel evliliğinden bahsetti biz yokmuş dedik o da var diye bana çok kızdı .

Bırakıp gittiği çocuğun psikolojisi bozuk diye babasını aramış pedegog a götürelim diye .

Çocuğu götürmek için sen git diye sonra vazgeçmiş adam da sülalesini almış yalvarmis konu sahibine . Beş kuruşu olmayan bu çiftimize kayınvalide sponsor olmuş tatile gidecekler . Bu mükemmel evlilikte harcanan üç yaşındaki clcuk oldu . En son bir de Katip e sövüp üyeliğini pasiflestirdi gerçekleri söylüyor diye

Hala buralarda olduğuna eminim ama ispatlamayam 🤣

Valla benimki de değil, kocam da değil bende değilim. Evliliğim de mükemmel değil
Ama kimseye oyun yapmam aynı yatağa girdiğim adamın annesine saygılıyım oda beni

Ben kusursuz insan olduguna inanan biri degilim. Benim inancima gore mukemmellik Allah'a mahsus. O yuzden ben mukemmelim diyene ben sadece gulerim. Ben boyle deyince biri vasat herhalde diye anlar, oteki ben mukemmelim der o onlarin sorunu. Ben fevriyimdir, oteki sakindir insanlar birbirini dengeler. Esler arasinda da boyledir. Herkes herkesin ailesi oldugunu kabul edip saygisizlik yapmazsa ortada sorun edecek bir dert olmaz zaten. Oyunla, bilmem neyle ilerleyen insan 1 ilerler 2 ilerler 3.de tokezler.

😂😂😂😂
Pek sevmez beni , benim için yaptığı en büyük şey marketten tavuk alıp , soslu kızartmak 🥲
Tavuk biliyor musun kaynanası ilk başta konu sahibine ben sana ev açarım oğlumu da yaklaştırmam demiş 🤣 Ama kocası yalvardı diye affetmeyi tercih etmiş 🤣Yemeyince kıskanç olduk ahahahah

Ben kusursuz insan olduguna inanan biri degilim. Benim inancima gore mukemmellik Allah'a mahsus. O yuzden ben mukemmelim diyene ben sadece gulerim. Ben boyle deyince biri vasat herhalde diye anlar, oteki ben mukemmelim der o onlarin sorunu. Ben fevriyimdir, oteki sakindir insanlar birbirini dengeler. Esler arasinda da boyledir. Herkes herkesin ailesi oldugunu kabul edip saygisizlik yapmazsa ortada sorun edecek bir dert olmaz zaten. Oyunla, bilmem neyle ilerleyen insan 1 ilerler 2 ilerler 3.de tokezler.

Dün çok sevdiğim biri çok ilgimi çeken birsey söyledi.
Güçlü yanlarını beslersen zayıf yanlarında sönecektir dedi, ilişkide boyledir güçlü yanlarını besle dedi
Olay denge ztn, hayal dünyasına kapılirsan günlerce aç bir evde tek oturursun

Olmayan parayla nasıl tatile gideceklermiş ?
Hey allahım , keşke konuyu takip etseydim de “Atma Ziyaaa” diyeydim :cry:

X