Eşim beni aldatmisti

Simdi nerden başlayalım
Kafayı bozmuş fesat üyeler olduğumuzdan başlayalım mı?
Mükemmel evlilik tanımı da olabilir
Sonraa cenazeye giden anne babanin evi bomboş yiyeceksiz bırakmasına mi?
Ay bende bilemedim
Nuri Bilge Ceylan ın Anadolu da çektiği yeni filminin senaryosu galiba

Konularin hepsinde çocuklar madur zaten. Evlilik iyi gitmiyor patlat bi cocuk .Gecen birisi aynen boyle yazmisti patlatmis bir cocuk . Kocam soguk isinalim, hadi cocuk yapalim. Bizim canimiz cikiyor iyi gelecek , daha iyi sartlar icin . Onlara gore evlilik sigortasi gibi birsey :KK43:
Annemin bir arkadaşı öyle her boşanma aşamasında bir çocuk yaptı. Üç çocuktan sonra elli yaşında yine boşandılar.

Dünyaya bir çoçuk getirmenin bir evladımın olması için nekadar uğraş verdiğimi ben bilirim. Ama tüm bunların yanında annenin değil bu çoçuk iki insanında genini taşıyorsa babada sorumluluğunu bilmeli.
Annelerin bebek bakımında “doğal” içgüdüleri yoktur.Genelde bebekleri ile daha fazla zaman geçirdiklerinden ve dolayısıyla bebeğin ihtiyaçlarını bildiklerinden bu konuda babalardan daha iyidirler.Araştırmalara göre bir babaya bebeği ile geçirdiği zaman konusunda anne ile eşit süre verilir baba bebek bakımını öğrenebilir ve doğru sosyal destek verilirse bebek bakımında anne ile baba arasında hiç bir fark yoktur.

Konuda anne nasıl çoçuğunu verir olmamalı Çoçukları bir yük ayakta bir pranga olarak görmek ve göstermek yanlış. Yoksa babada durmasında hiç bir sorun yok. Bence olmamalı. Anne kadar gayet babada bakabilmeli bakmayı öğrenebilmeli.

Dünyaya bir çoçuk getirmenin bir evladımın olması için nekadar uğraş verdiğimi ben bilirim. Ama tüm bunların yanında annenin değil bu çoçuk iki insanında genini taşıyorsa babada sorumluluğunu bilmeli.
Annelerin bebek bakımında “doğal” içgüdüleri yoktur.Genelde bebekleri ile daha fazla zaman geçirdiklerinden ve dolayısıyla bebeğin ihtiyaçlarını bildiklerinden bu konuda babalardan daha iyidirler.Araştırmalara göre bir babaya bebeği ile geçirdiği zaman konusunda anne ile eşit süre verilir baba bebek bakımını öğrenebilir ve doğru sosyal destek verilirse bebek bakımında anne ile baba arasında hiç bir fark yoktur.

Konuda anne nasıl çoçuğunu verir olmamalı Çoçukları bir yük ayakta bir pranga olarak görmek ve göstermek yanlış. Yoksa babada durmasında hiç bir sorun yok. Bence olmamalı. Anne kadar gayet babada bakabilmeli bakmayı öğrenebilmek

Ohoo çocuk babada kalmamış oda akrabaya bırakmış, sonra anne aldi ilk yaptığı işe yaramadı bu sefer çocuk ağlıyor evini istiyor diye adamı kandırmaya çalıştı oda olmadı
Neyse en son barıştılar
Kızlar atladığım ayrıntıları siz anlatın

Niyeyse hiç de sigorta olmuyor . Bırakacak adam yine bırakıyor . Bu sefer çocukla sefil olan kadınlar oluyor . Bu aralar birde evinin hanımı ,pembik gelinlik çok moda oldu ifrit oluyorum . Milletin ozenfigi kahve sunumu . Zengin birini bulayım patlatayim çocuk . Ondan sonra bir sürü problem
Gelde anlat iste.Kadin kendine deger vermiyor ki . Sevginin sosyal medya paylasimi ile ölçuldugu bir donem . Gencecik kizlarimiz elin okuzleri icin okulunu birakiyor . Fikirlerini, giyim tarzlarini herseylerini karsiya gore endeksleyip sonunda hatami yaptim diyorlar

Gelde anlat iste.Kadin kendine deger vermiyor ki . Sevginin sosyal medya paylasimi ile ölçuldugu bir donem . Gencecik kizlarimiz elin okuzleri icin okulunu birakiyor . Fikirlerini, giyim tarzlarini herseylerini karsiya gore endeksleyip sonunda hatami yaptim diyorlar
Ya cidden insta kullanmıyorum. Bir hesabım var ortak kimseyi takip etmem diyet listesi ,bebek gelişimi falan onlar için tutuyorum . Bazen böyle gezerken denk geliyorum gencecik kızlar bilezik takılmış kociskomda kocişkom şok oluyorum . Yani tamam eskiden cidden kadınlar okuyamiyormus mecburmus bu devrin kızlarına ne oluykr bu nasıl bir evlenme merakı ben anlamiyorum

Ohoo çocuk babada kalmamış oda akrabaya bırakmış, sonra anne aldi ilk yaptığı işe yaramadı bu sefer çocuk ağlıyor evini istiyor diye adamı kandırmaya çalıştı oda olmadı
Neyse en son barıştılar
Kızlar atladığım ayrıntıları siz anlatın
Ben çok geride kalmışım 🙃 özet geçtiğiniz için çok teşekkür ediyorum

X