Eşim beni aldatmisti

Canım benim ya hayatımın içinde misin kayınvalidemi tanıdığımdan beri bana hediyeler alır sürprizler yapar oğluna yapmadıklarını bana yapar hatta kendine yapmadıklarını bana yapar ben de onu kendi annem gibi sevip sayarım hayatında böyle şeylerle hiç karşılaşmadığın için inanamayabilirsin normal
Siz aç yatarken nerdeydi bu iyilik meleği kv
Vay be
İnsanları kandırmak nekadar kolay
Mutlu evliliğim var derkende meğer kendini kandırıyormuyuz
Konu sahibi eminim burayı okuyorsunuz
Adam tek evi geçindiremezken ikinciyi açacam demesinden, gel çocukların başında dur demesinden, bikere eve dön dememesinden, sizinle dalga geçmesinden rahatsız olmadınız nasılsa. O halde parasız, çulsuz, size boynuz takan kocanızla mutluluklar.

Bu arada hayatımda çok dengesiz gördüm ama bu kadarını görmedim. Mükemmel evliliğim var derken adamın yaptıkları ortada. Ailem sahip çıkar ben çocuklara daha iyi bakarım derken aile günlerce kızını aç bıraktı sözde para bile göndermedi. Bi yorumunda yuvam yıkılmasın derken Bi kaç yorum sonra dönse de affetmem dedi, döner dönmez affetti. Burda yorumlarda bile Bi yorumuma Allah razı olsun bana iyi geliyorsunuz derken Bi yorum sonra çemkirdi. Ayrıyken kvsinin esamesi okunmuyordu Bi anda mükemmel Bi kv oldu. Bi maddi durumu iyi gibi konuştu, sonra Bi anda hem ailesi hem eşi sanki aç geziyormuş gibi yazdı. Saysam bitmez çelişkileri. Ani duygu değişimleri olan hata yapmaya aşırı müsait biri. Çok zor, dediğim dedik, ama kendi de ne söylediğini bilmeyen biri. O yüzden sonunda hepimizi kötü ilan etmesine Şaşırmıyorum. Çıkarına nasıl denk gelirse öyle konuştu hep. Şahsen bana insanlar bin
Tane yorum yapmış kafa patlatmış olsa sert Bi yoruma bile hakaret edip gitmem.

Kaynana hicbiseye para harcamaz diyodu, gelin aşkına bak sen
Anne kiz gibilerse, küçük bebeği var ve emziriyorken tek öğün yemek makarna yediği günlerde arayabilseymiş kendisini. Konu içinde ciddi tutarsızlıklar vardı başında beri yine var.

Mutlu evliliğim vardı demesine de şaşmamak lazım. Kendi kendini kandırma da oldukça başarılı çünkü. :nazar:

Anne kiz gibilerse, küçük bebeği var emziriyorken tek öğün yemek makarna yediği günlerde arayabilseymiş kendisini. Konu içinde ciddi tutarsızlıklar vardı başında beri yine var.

Mutlu evliliğim vardı demesine de şaşmamak lazım. Kendi kendini kandırma da oldukça başarılı çünkü. :nazar:
Mutlu evliliği olan biri eşi bir gün eve geç geldi diye iki gün trip atar mı?
Bence baştan da güvenmiyordu eşine.
Kendine bir dünya kurmuş orda yaşıyor belli.
Ki böyle yapanlar daha da mutludur genelde.
Gözünü,kulağını kapa yaşa gitsin işte kurduğun dünyada ne var.

Bu arada hayatımda çok dengesiz gördüm ama bu kadarını görmedim. Mükemmel evliliğim var derken adamın yaptıkları ortada. Ailem sahip çıkar ben çocuklara daha iyi bakarım derken aile günlerce kızını aç bıraktı sözde para bile göndermedi. Bi yorumunda yuvam yıkılmasın derken Bi kaç yorum sonra dönse de affetmem dedi, döner dönmez affetti. Burda yorumlarda bile Bi yorumuma Allah razı olsun bana iyi geliyorsunuz derken Bi yorum sonra çemkirdi. Ayrıyken kvsinin esamesi okunmuyordu Bi anda mükemmel Bi kv oldu. Bi maddi durumu iyi gibi konuştu, sonra Bi anda hem ailesi hem eşi sanki aç geziyormuş gibi yazdı. Saysam bitmez çelişkileri. Ani duygu değişimleri olan hata yapmaya aşırı müsait biri. Çok zor, dediğim dedik, ama kendi de ne söylediğini bilmeyen biri. O yüzden sonunda hepimizi kötü ilan etmesine Şaşırmıyorum. Çıkarına nasıl denk gelirse öyle konuştu hep. Şahsen bana insanlar bin
Tane yorum yapmış kafa patlatmış olsa sert Bi yoruma bile hakaret edip gitmem.
Bazıları için evliliği olması mükemmel olması için yeterli
Daha öncede dedim kendi ailesi nekadar vasat durumdaysa kocasının durumu olmayan durumunu bile tercih ediyor
Ailesi sahip çıkıyordu güya sonra 2 çocukla sığamadı, demekki eve ya sığacak kadar büyük değil yada gerçekten çok kötü biryer
Çünkü çalışmayan bir kadın 2 çocukla neden ailesinin yanına idare etmesin, aksine annem çocuklara bakar ben işe girerim der. Ama tabii çalışmak zor geliyor, o yüzden önce babasını cezalandırmak için bırakıtğı çocuğu sonra babasını çok özlüyor, yemiyor içmiyor diyerek aynı çocuğu kullanarak adama duygu sömürüsü yaptı.
Adam gel barışalım demezken, nerdese boşanalımda kurtulayım diyecek kıvamdayken teyzesinin halasının kocasının komşusunu alıp gelmiş barışmak için ve bununla övünüyor.
Yarında tatile gidiyorlar. Adamın parası yok ama tatille gidebiliyor. Kv ödüyormuş. Tatiler 1 haftalik 40-50bin lira civari. Milletde ne kv ler var maşallah.
Aç gezerken nasılsın demeyen kadın adak kurban kesip tatile yolluyor 🤣🤣🤣

Ben konu sahibinin annesinin evine gittiğine hiç inanamıyorum doğrusu . Evde hiç yemek yoktu , aç kaldik diyor. Yani kırk yıllık kurulu bir ev değilim. ona rağmen Bir ay evden hiç cikmasak alışveriş yapmasak aç kalmayız şükür. Kenarda bir paket makarna ,bir bakliyat en kötü un ,şehriye falan olur yani.

Ya acisin herkes diye öyle abartti bilemedim .

Ben konu sahibinin annesinin evine gittiğine hiç inanamıyorum doğrusu . Evde hiç yemek yoktu , aç kaldik diyor. Yani kırk yıllık kurulu bir ev değilim. ona rağmen Bir ay evden hiç cikmasak alışveriş yapmasak aç kalmayız şükür. Kenarda bir paket makarna ,bir bakliyat en kötü un ,şehriye falan olur yani.

Ya acisin herkes diye öyle abartti bilemedim .
Konu sahibinin dediği herşey şüpheli. Ben de aç kaldığına inanmıyorum. Aslında Bi çok şeye inanmıyorum. Söylediği herşey tam tersi de olabilir. 🤣

O değil de aldatma mevzuu ne oldu. Eminim biri var diyordu. Adam dönünce o konu Bi anda kapandı mı?
Yok hala eminmiş ama üstüne gitmeyecek belli.
Sonuçta biri varsa da hamile kalsa da gelipbana söylesin beraber çözeriz diyen insan kendisi.
Baştan da inansa da inanmasa da çok takmamıştı zaten.
Sürekli küçük çocuğum olsun diye hayatına devam edecek büyük ihtimalle. Üzücü aslında umarım aydınlanır.

Yok hala eminmiş ama üstüne gitmeyecek belli.
Sonuçta biri varsa da hamile kalsa da gelipbana söylesin beraber çözeriz diyen insan kendisi.
Baştan da inansa da inanmasa da çok takmamıştı zaten.
Sürekli küçük çocuğum olsun diye hayatına devam edecek büyük ihtimalle. Üzücü aslında umarım aydınlanır.
Doğru. Evi terk etmesinin sebebi aldatılma değildi. Adam ayrılacam diye tutturduğu içindi.
Bu arada ben gerçekten barışmalarına sevindim. Çünkü ayrılığı beceremeyeceklerdi. En çok çocuklar adına sevindim. Ama eğer şak diye barışmasaydı, burda biraz affetme önce burnu sürtsğn adamın, bu kadar ipleri eline verme derdim. Çünkü artık evliliğinde hiç Bi ağırlığı kalmadı kadının. Adam istediği zaman ayrılmayı koz olarak kullanacak, istediği gibi yaşayacak, konu sahibinin artık of deme lüksü kalmadı.

Konu sahibi arkadaş barışmışsın hayırlı olsun zaten beklediğim ve senin durumun için olması gereken bir şeydi.
Üyeliğini burdan sana kötü hiçbir şey yazmayan bir arkadaşımıza hakaret ederek iptal etmişsin.
Bu konularda en nefret ettiğim şeydir fikir alırken çok güzel kimseye kafa tutmuyordun barıştın işin bitti hakarete geçtin öyle mi?
Bir yerlerden okuyorsun tahmin etmek zor değil..
Sana buradaki arkadaşlarımız ve ben en çok çocuğunu bıraktığın için kızdık içimiz acıdı anlıyor musun???
Kocan varsa çocuklar var senin için kusura bakmada sen kendi çocuğunun psikolojisiyle kendi çıkarların için oynadın.
Yine geleceksin bu platforma ama bu üyelikle ama başka yine yardım isteyeceksin..

Hahaha şu kadınla o kadar uğraştınız size iyi oldu kırk metre öteden geri döneceği belliydi 🤣 sizle dalga geçti geçti üyelik iptali yaptırdı simdi tatilde kocişiyle aşk tazeliyordur 🤣
Screenshot_20220701-015006_Chrome.jpg

An itibariyle 😶 Biz insanda alışkanlık yaparız kızımm.

Konu dışarıda akşam yemeğiyle başlayıp, evde birşey yoka, makarnayla tek öğün besleniyoruma indi. Eşi yeni ev tutacağım derken, çocukların yanına geleceğim ama param yoka döndü en son tatil ve kurbanla bitti.
Tutarlılıkta Topsom ve eşi gibi olun. 🤗
Hatun üyelik iptalinde bile tutarlı değil. Bi gdip Bi geliyo.

X