Eşim beni sevmiyor mu

Hic gurur yapmaya gerek yok. Bazen eşim onde ben arkada koşturuyoruz evde. Mincirip sevmek icin pesine duşuyorum. Boyle seyler sevgiyi artiriyor bence. Benim eşim cok sert bir tiptir ama cocuk gibi simarir ben boyle yapinca. Hic bekleme düş peşine :)
Evet gurur yapıyorum sanırım. Sevgisi artırdığı kesin teşekkürler.

Esin bence seni seviyor

Sadece durum su

Sevgililikteki o heyecan hararet evlendikten sonra ciftlerin birbirine alismasi sebebiyle sonuyo

Ama kadinsal olarak bu bizim ihtiyacimiz erkekler bunu bilmiyo oturup acikca konusmayi denedin mi hoslanmadigini sadece iliski icin yaklastiginda da ondan sogudugunu soyle ona
Sogudugumu söylesem ters teper. Konuşursam da ilgi ilgi diye daha fazla iterim sanki.

Eşim ilgisiz değil evde güldürür benim yüzümü hep somurtkan bi koca değildir sakalar yapar. Ama romantiklik sıfır sıfır sıfır. Hiç dokunsal değil. Gün içinde beni hiç öpmüyor, sarilmiyor. Bense kadınım duygusal ihtiyaçlarım var. Iltifat ta duymuyorum. Sadece cinsellik istediği zaman gelir öpüp sarılır veya iltifat eder vücuduma.

E her gün de beraber olunmuyor sonuçta. Olmadığı günler hiçbir temas olmadığı için bu sefer ben kendimi kötü, istedigi sıcaklığı alamamış hissediyorum. Kısacası kendimi eksik hissediyorum.

Buradan aldığım tavsiyelerle yine malum sey icin gelip sarıldığı bir gün "niye sadece ozledigin zaman geliyorsun normalde gelip öpmüyorsun" dedim isi vardı çıkacaktı devami gelmeyecekti" bir sey olmayacak ki çıkacağım evden zaten" dedi. Yani bu laftan sonra anlamamış mıdır ilgi beklediğimi cinsellik haricinde de? Illa gel beni öp diyip zorla kendimi mi opturecegim böyle şeyler icten gelmez mi? Sadece özlediği zaman geliyor hissediyorum ben bunu. Uyurken bile özlediği zaman sarılıyor arkamdan. Ben biraz şefkat, sıcaklık istiyorum. Ne yapabilirim? Siz olsanız ne yapardınız?

bence anlamasını bekleyeceğine trip yapmadan surat asmadan ilişkiniz şöyle olsa daha güzel olurdu diye konuş, ayrıca senin garip olur diye yaklaşmaman asıl garip olan, niyet okuyorsun ve onunda senin niyetini okumasını istiyorsun yani bu şekilde sağlıklı bi iletişim olamaz zaten

X