eşim beni umursamıyor

Yine 1 yıllık evlilikte 7 aylık gebelik fazla , adamın umrunda değilken
Adamla yeni böyle oldugunu düşünmüyorum.
Bu tip adamlar şakkadanak bu hale bürünmüyor.
Muhakkak ki böyle idi.
Yoksa cicim aylarından direkt sıçım aylarına geçmesi böyle bir hödük için zaman aralıgı dinlemez

Arkadaşlar sorunlu evliliğe neden çocuk dünyaya getiriyorsun diyorsunuz ama üye 21 yaşında…21 yaşındaki her birey maalesef olgun düşünemeyebiliyor.Sorunlu evliliğe bebek yapmama düşüncesi gerçekten belirli bir olgunluk istiyor.Hem bu saatten sonra ne yapmasını bekliyorsunuz 7 aylık hamileymiş bu saatten sonra ne yapsın bebeği mi aldırsın ? Olmuş artık olan.Ama 2.çocuk için 100000 kez düşünmeli Hatta yapmamalı eşi düzelene kadar yani o da düzelirse tabi

Arkadaşlar sorunlu evliliğe neden çocuk dünyaya getiriyorsun diyorsunuz ama üye 21 yaşında…21 yaşındaki her birey maalesef olgun düşünemeyebiliyor.Sorunlu evliliğe bebek yapmama düşüncesi gerçekten belirli bir olgunluk istiyor.Hem bu saatten sonra ne yapmasını bekliyorsunuz 7 aylık hamileymiş bu saatten sonra ne yapsın bebeği mi aldırsın ? Olmuş artık olan.Ama 2.çocuk için 100000 kez düşünmeli Hatta yapmamalı eşi düzelene kadar yani o da düzelirse tabi
Boşan demiyorum şahsım adına.
Düzelene kadar ya bekler, ya gider.
Açıkcası ya herro, ya merro.
Y.dısında hamile karısını düşünmeyen, aramayan sormayan adam düzelir mi muamma.

eşinizi kaç yıldır tanıyorsunuz, evlenmeden önce de mi böyle bir adamdı ? şimdi burada anlattığınız bir kaç cümleyle biz her şeyi yorumlamayız ama yazdıklarınızdan yola çıkan adam fena halde umursamaz, hamile olmanız üzülüyor olmanız da çok problem değil onun için. zaten karakteri de böyle anladığım kadarıyla.

şimdi buraya böyle adamdan 5. ayınızda hamile kalmak hiç mantıklı bir hareket miydi diye yazardım ama bunu sizde bildiğiniz için yazmamışım farz edin. eşinizi de seviyormuşsunuz, mesafeler varken aranızdaki soğukluk biraz zor gider. uçuş yasaklarıyla ilgili pek bi bilgim yok gidebilme imkanınız varsa gidin yoksa ocağa kadar beklerim diyorsanız bence geçmiş olsun.

romantik bir şey yok, sürekli tartışma ve beni en çok sinirlendiren karşı tarafta kim olursa olsun onu savunur demişsiniz. eşinizin elle tutulur güzel bir tarafı var mı, neyine aşık oldunuz ? yanlış anlamayın laf sokmuyorum kesinlikle cidden merak ettim.

umarım bir an önce bir çıkış yolu bulursunuz bu durumdan...

bacım en basından beri böyleydi diyosun ilk 5ay boyunca bunlara ragmen korunmadan cocuk yapıyosan biz sana bin akılda versek biri bile fayda et meezz.
edit: 5ay içinde 2düşük mümkün mü? bana troll gibi geldi şuan :işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz::işsiz:

Eşinizin sizi haketmediği ortada , eşiniz asla değişmez çünkü insanlar değişmiyor malesef bu şekilde ömrümü geçiririm diyorsanız devam edin ama değişmeyeceği aşikar üzüldüm sizin için umarım doğru kararı verirsiniz bebeğiniz ve kendiniz için

X