Eşim benimle küsken başkasıyla görüşmüş

Merhaba bende bir şeyler yazmak istedim. Öncelikle aldatıldığınızı kendi gözlerinizle okuyup izleyip görmüşsünüz ve bu yaşadıklarınızı bu adam etrafınızda olduğu sürece de unutmayacaksınız çünkü tüm güveni tam da o anda kaybettiniz. bu güvensizlik ve üzüntülerle evliliği devam ettirmek veya durdurmak size kalmış. Unutmayın ki bir ihaneti yakalayıp affetmek tekrar aynı şeyleri yapabilirsin bu bir sorun değil ben bununla baş edebilirim, bu durumu kabullendim demek anlamına gelir. Bir ilişkinin olmazsa olmazları sevgi saygı ve sadakattir bir tanesi sarsıldı mı maalesef hepsi yok olmaya mahkumdur. Çok geçmiş olsun.

Abla tam olarak neye yardım edeceğiz . Adam ameliyatına gelmemiş diğerinden daha büyük sorun bence . Ya kabullen ya boşan başka yol var mı

Aldatılmışsınız bana da nişanlanınca kötü beddua ettiğim eski sevgiim yazdı cevap vermedim sonra herhalde evlendiğimi gördü yazmadı. Beddua ettiğinizi düşünüp dönmüş olabilir bana tuhaf geliyor ama insanın var böyle erkekler. Ameliyatınıza da gelmemiş evlilik böyle bir şey değil ki ne kadar kötü olursanız olun az da olsa yanınızda olması gerekirdi bu evlilik üzgünüm ama çoktan bitmiş. Eskisi gibi olamazsınız bana yazan eski sevgilim de beni aldattı eskisi gibi asla olamadık kadınlar asla unutamıyor ve seven erkek asla aldatmaz sevmeyen, soğuyan erkek aldatıyor. Bunu da acı bir şekilde anladım.

Aldatan adamdan kendinize sayginiz varsa uzak durun. Barisirsaniz hep o yazismalar gördükleriniz gelecek akliniza, kendi kendinizi yiyeceksiniz. Ayrilirsaniz Bikac ay uzulur unutursunuz.Ayrilmazsaniz omur boyu yakaniza yapisir yasadiklariniz. Seven adam sevdiği kadini uzmez diye dusunurum hep demekki sevmiyorda

Canım sen ilk eşinden neden boşandın? Ilk kocan bundan daha mı kötüydü? Herşeyi kabul eden insansın, eski eşin ne yaptıda kabul edemedin?

Adam boynuzları takmış üstüne ameliyatına gelmemiş hâlâ bir umut bekliyor. Boş ver iki çiçek, çikolata alır siz yine unutursunuz. Boşanmak, çalışmak,kendine yetebilmek size ağır geliyor. Bunun yerine böyle tipleri çekiyorsunuz. Çok yazık...

Merhaba iyi akşamlar diliyorum. Kendim 33 yaşında bir bayanım eşim ise 36 yaşında yaklaşık bir yıl önce evlendik. İkimizin de ikinci evliliği onun ilk evliliğinden bir çocuğu var babannnesi ile kalıyor arada yanımıza geliyor. Benim çocuğum yok. Müşterek çocuğumuz da henüz yok. Konu şu evlilik öncesi de 2 yılı aşkın bir görüşme süremiz oldu ve sonrası evlilik kararı aldık. Bir süre sonra ailesinin üzerimizde aşırı etkileri başladı. Sürekli bize niye gelmiyor diyorlarmış eşime kayınvalidem vs. Bende yanlarında çok rahat edemiyorum. Üstelik ben rahatsızım bunu da biliyordu. Çünkü ben oraya gittiğim zaman her şeyi benden bekliyorlar ve yaptığım işi de beğenmiyorlar üstelik. Bende bu yüzden mesafe koyma kararı aldım. Bu yüzden eşimle bir gün çok kötü kavga ettik ve o ailesinin benden değerli olduğunu söyledi bana bende kızgınlık ile eşim evde yokken toplanıp anneme gittim. Akabinde benim rahatsızlığımdan dolayı kısa bir süre sonra ben ameliyat oldum ve ameliyatım riskli olduğu için eşime de mesaj yazdım helallik istedim hiçbir şekilde bana geri dönüş yapmadı hep bana beddualar etti gittiğim için sitemler etti ve o da bunların üzerine trafik kazası geçirmiş benim bilgim yoktu. Sonradan öğrendim aradan bir zaman geçti ve eşim beni aramaya yazmaya başladı. Bir akşam nefes alamıyorum çok kötüyüm gelip seni alayım konuşalım dedi geldi beni aldı. Hediye almıştı bana çiçek falan çokta hoşuma gitti bunları görünce. Hatamı anladım kimse aramıza girmesin. Ben sen yokken çok mutsuzum falan demeye başladı. Bir kaç gün geçti ben eve geri döndükten sonra ben eşimin telefonunu karıştırdım. Evet doğru bir hareket değil ama ben yokken ne yaptığını çok merak ettim. Galeride silinmiş resim ve videolara bakarken birine “aşkım 10 dakika sonra yanındayım “diyerek bir video çekmiş. Üzerine yine “baksana halime bana bakmazsın sen artık” diye yine bir video. Üzerine “içinde sen olduğun zaman o resmin kötü olma şansı var mı” diyerek videolar gönderilmiş birine. Hepsini sordum hemen telaşlandı. Eli ayağı titredi yeminler etmeye başladı. O senden değerli dediği annesinin ablalarının kızının üzerine yeminler etti. Talep etmediğim halde kurana el bastı. Bu hareketlerden tiksiniyorum dedim. Lütfen böyle şeyler söyleme. Ama bana ispat et. Çünkü biz evliyiz ben asla senden vazgeçmedim başkasını düşünerek bile aldatmadım seni. Ama sen neler yapmışsın. Konuşsan bile anlarım sadece konuşsan. Ama her anını ona söylemen aşkım vs gibi kelimeler bunları nasıl hitap edebildin? Allah sana kaza vermiş ahımı çıkarmış bunlardan da mı akıllanmadın? Dedim. İnanın çok kötüyüm güvenim tamamen sarsıldı. Çok kötü içim içimi yiyor sürekli bana yardımcı olur musunuz?😔🙏
Guven bittiyse evlilik temelden baya bir sarsildi demektir.tercih senin ama ya unutacaksin yada gerekeni yapacaksin.

X