Eşim benimle küsken başkasıyla görüşmüş

Hayatı tehlikeniz olan durumda yüzünüze bakmayan adamla sırf dandik iki çiçek aldı diye nasıl barışıyorsunuz ben de onu anlamıyorum 😒 tekmeyi basın rahvan gitsin ya. Belki ki uckuru gevşek gözünüzü ilk ayırdığınız an başkasına koşuyor. Ama siz bilirsiniz tabii.

Merhaba iyi akşamlar diliyorum. Kendim 33 yaşında bir bayanım eşim ise 36 yaşında yaklaşık bir yıl önce evlendik. İkimizin de ikinci evliliği onun ilk evliliğinden bir çocuğu var babannnesi ile kalıyor arada yanımıza geliyor. Benim çocuğum yok. Müşterek çocuğumuz da henüz yok. Konu şu evlilik öncesi de 2 yılı aşkın bir görüşme süremiz oldu ve sonrası evlilik kararı aldık. Bir süre sonra ailesinin üzerimizde aşırı etkileri başladı. Sürekli bize niye gelmiyor diyorlarmış eşime kayınvalidem vs. Bende yanlarında çok rahat edemiyorum. Üstelik ben rahatsızım bunu da biliyordu. Çünkü ben oraya gittiğim zaman her şeyi benden bekliyorlar ve yaptığım işi de beğenmiyorlar üstelik. Bende bu yüzden mesafe koyma kararı aldım. Bu yüzden eşimle bir gün çok kötü kavga ettik ve o ailesinin benden değerli olduğunu söyledi bana bende kızgınlık ile eşim evde yokken toplanıp anneme gittim. Akabinde benim rahatsızlığımdan dolayı kısa bir süre sonra ben ameliyat oldum ve ameliyatım riskli olduğu için eşime de mesaj yazdım helallik istedim hiçbir şekilde bana geri dönüş yapmadı hep bana beddualar etti gittiğim için sitemler etti ve o da bunların üzerine trafik kazası geçirmiş benim bilgim yoktu. Sonradan öğrendim aradan bir zaman geçti ve eşim beni aramaya yazmaya başladı. Bir akşam nefes alamıyorum çok kötüyüm gelip seni alayım konuşalım dedi geldi beni aldı. Hediye almıştı bana çiçek falan çokta hoşuma gitti bunları görünce. Hatamı anladım kimse aramıza girmesin. Ben sen yokken çok mutsuzum falan demeye başladı. Bir kaç gün geçti ben eve geri döndükten sonra ben eşimin telefonunu karıştırdım. Evet doğru bir hareket değil ama ben yokken ne yaptığını çok merak ettim. Galeride silinmiş resim ve videolara bakarken birine “aşkım 10 dakika sonra yanındayım “diyerek bir video çekmiş. Üzerine yine “baksana halime bana bakmazsın sen artık” diye yine bir video. Üzerine “içinde sen olduğun zaman o resmin kötü olma şansı var mı” diyerek videolar gönderilmiş birine. Hepsini sordum hemen telaşlandı. Eli ayağı titredi yeminler etmeye başladı. O senden değerli dediği annesinin ablalarının kızının üzerine yeminler etti. Talep etmediğim halde kurana el bastı. Bu hareketlerden tiksiniyorum dedim. Lütfen böyle şeyler söyleme. Ama bana ispat et. Çünkü biz evliyiz ben asla senden vazgeçmedim başkasını düşünerek bile aldatmadım seni. Ama sen neler yapmışsın. Konuşsan bile anlarım sadece konuşsan. Ama her anını ona söylemen aşkım vs gibi kelimeler bunları nasıl hitap edebildin? Allah sana kaza vermiş ahımı çıkarmış bunlardan da mı akıllanmadın? Dedim. İnanın çok kötüyüm güvenim tamamen sarsıldı. Çok kötü içim içimi yiyor sürekli bana yardımcı olur musunuz?😔🙏
Vay karaktersiz adam bir de kuranı işe karıştırmış.ama sen kanarsın çünkü kocan!!onlar basit konuşmalar ne var ki!! Ailesinden bile değersizsin hemde ama koca bu yani 🤣

Birincisi ameliyat olmuşsunuz gelmemiş direkt boşanma sebebi
İkincisi yahu bu adamlar nasıl büyük yeminler edebiliyor aklım almıyor çocuğu üzerine yemin etmesi de direkt şutlama sebebi

kendi çocuğunun sorumluluğunu alamayan adam size neler yapmaz. bunu düşünmediniz mi evlenirken?

Ailem senden degerli dediğinde bitirmeliidiydiniz... ameliyat olmuşsunuz gelmemiş bitmeliydi...kaza geçirince aklı başına gelmiş ne ailesi nede metres gelip ilgilenmemis oda boşluktan size dönmüş bu boşanmak için yeterli aslında...yarın oburgun durumunu toparlayinca yine aynısını yapacak üzülen siz olacaksiniz ömrümüzü hatta bir dakikanızı bile böyle bir adam için heba etmeyin değmez
Vaktinize yazık

Merhaba iyi akşamlar diliyorum. Kendim 33 yaşında bir bayanım eşim ise 36 yaşında yaklaşık bir yıl önce evlendik. İkimizin de ikinci evliliği onun ilk evliliğinden bir çocuğu var babannnesi ile kalıyor arada yanımıza geliyor. Benim çocuğum yok. Müşterek çocuğumuz da henüz yok. Konu şu evlilik öncesi de 2 yılı aşkın bir görüşme süremiz oldu ve sonrası evlilik kararı aldık. Bir süre sonra ailesinin üzerimizde aşırı etkileri başladı. Sürekli bize niye gelmiyor diyorlarmış eşime kayınvalidem vs. Bende yanlarında çok rahat edemiyorum. Üstelik ben rahatsızım bunu da biliyordu. Çünkü ben oraya gittiğim zaman her şeyi benden bekliyorlar ve yaptığım işi de beğenmiyorlar üstelik. Bende bu yüzden mesafe koyma kararı aldım. Bu yüzden eşimle bir gün çok kötü kavga ettik ve o ailesinin benden değerli olduğunu söyledi bana bende kızgınlık ile eşim evde yokken toplanıp anneme gittim. Akabinde benim rahatsızlığımdan dolayı kısa bir süre sonra ben ameliyat oldum ve ameliyatım riskli olduğu için eşime de mesaj yazdım helallik istedim hiçbir şekilde bana geri dönüş yapmadı hep bana beddualar etti gittiğim için sitemler etti ve o da bunların üzerine trafik kazası geçirmiş benim bilgim yoktu. Sonradan öğrendim aradan bir zaman geçti ve eşim beni aramaya yazmaya başladı. Bir akşam nefes alamıyorum çok kötüyüm gelip seni alayım konuşalım dedi geldi beni aldı. Hediye almıştı bana çiçek falan çokta hoşuma gitti bunları görünce. Hatamı anladım kimse aramıza girmesin. Ben sen yokken çok mutsuzum falan demeye başladı. Bir kaç gün geçti ben eve geri döndükten sonra ben eşimin telefonunu karıştırdım. Evet doğru bir hareket değil ama ben yokken ne yaptığını çok merak ettim. Galeride silinmiş resim ve videolara bakarken birine “aşkım 10 dakika sonra yanındayım “diyerek bir video çekmiş. Üzerine yine “baksana halime bana bakmazsın sen artık” diye yine bir video. Üzerine “içinde sen olduğun zaman o resmin kötü olma şansı var mı” diyerek videolar gönderilmiş birine. Hepsini sordum hemen telaşlandı. Eli ayağı titredi yeminler etmeye başladı. O senden değerli dediği annesinin ablalarının kızının üzerine yeminler etti. Talep etmediğim halde kurana el bastı. Bu hareketlerden tiksiniyorum dedim. Lütfen böyle şeyler söyleme. Ama bana ispat et. Çünkü biz evliyiz ben asla senden vazgeçmedim başkasını düşünerek bile aldatmadım seni. Ama sen neler yapmışsın. Konuşsan bile anlarım sadece konuşsan. Ama her anını ona söylemen aşkım vs gibi kelimeler bunları nasıl hitap edebildin? Allah sana kaza vermiş ahımı çıkarmış bunlardan da mı akıllanmadın? Dedim. İnanın çok kötüyüm güvenim tamamen sarsıldı. Çok kötü içim içimi yiyor sürekli bana yardımcı olur musunuz?😔🙏
Fazla dramatize etmişsiniz adalet sistemi oyle lak diye islemiyor ilk eşi boşuna boşamamiş kimse iyi kocasını boşamaz siz de bosamayacaksanız kurcalamayin

Öfff aldatılıp yardım edin diyen her konuya bu fotoyu atıcam

Eklentiler

• IMG_8129.jpeg
    IMG_8129.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 66
Şu evliliklerde kadınların ders vermek amacıyla evi terketmesi bir bana mı cok saçma geliyor bilmiyorum. Her şey imza mı? Benim kocam şu şekilde evi terketse özür dilerim ama sadakat yükümlülüğü bile hissetmem. Eşyaları alıp evi terkedecek kadar bir problem varsa geri de dönmeyin zaten.
Size değer vermeyen adamı yokluğunuzla terbiye etmeye çalışmak maalesef böyle patlıyor. Erkekler kadınlardan daha farklı, değer vermiyorsa vermiyor, yokluğunu göstersen ne olur? En fazla ütü, çamaşır, bulaşık için geri çağırılırsın.
Ben burada bakıyorum çoğu kadın boşanınca "düzeni bozulsun da o kapıma gelir, yalvarır, beter olur" diyor. Yahu adam yeni birinden yüz bulana kadar, bir dalı tutana kadar, ev düzenini koruyacak işte sonra diğer dalı tuttuğu ilk an kaçıcak. Sen o ara hizmetli olmak için aransan ne aranmasan ne?
Konu sahibi, eşiniz o kadınla devam edebilseydi zaten aramazdı sizi.

Lütfen bir terapi almayı ciddi şekilde düşünün, yanlış anlamayın lütfen söylediğimi, yaşadıklarınız hiç kolay değil. Yaptığı şey aldatmak, bunun başka bir ismi yok. Ama buna gelene kadar ailesiyle ilgili size dedikleri, hastalığınızda yanınızda olmaması bile ayrılık fikrini çok ciddi düşünmeniz için yeterli nedenler. Burada size kimse tersi bir şey söylemeyecektir, bunu beklemeyin lütfen kendinizi düşünün bunları hak etmiyorsunuz

Ameliyatınıza gelmemiş,mesajınıza dönmemiş (çünkü yeni heyecanlar peşinde koşmakla meşgulmüş), aileden saymayıp kendi ailesinden taraf olmuş ay daha napcak acaba boşanmanız için? Ben ameliyat konusundan sonra barışmayı düşünmezdim o ara bitirirdim

Rezil herif aldatmaya tahammül edilmez.
Siz nasıl size beddua eden birine hala eşim diyorsunuz.

Görüştüğü kişi yada kişiler küs olduğunuz zaman Görüştüğü insan(lar) degil.hayatında var olan kişi(ler) .sadece aldatıldığınızı yeni farkettiniz.
Yalan konuşan insan yemin eder düşüncesindeyim.
Siz karar verin ne yapacağınıza kuşkuyla devam yada yolları ayırmak seçim sizin.

Son birşey insanın başına gelen herşey bir ceza değildir insanı inançlarıyla korkutmayın

X